HSBC, RIL Blockchain Platformda Ticaret Anlaşması Tamamlar

 

Cryptocurrency piyasa bu hafta (borsa yatırım Fonları) 9 Bitcoin Etf kaderine karar vermek için bir araya gelecek olan ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu tarafından olumlu bir duyuru beklentilerin üzerinde hafif yükseliş döndü. Özellikle, 6250 dolar seviyelerini geçen hafta gerileyen Bitcoin (BTC), yine $6,450 seviyelere çıktı. Ayrıca, destekçileri Satoshi Nakamoto, Bitcoin anonim Yaratıcı tarafından öngörülen orijinal Bitcoin olduğunu iddia eden (SERMAYE), Bitcoin Nakit %35 $560 seviyelere çıktı.

 

Hükümet düzeyinde girişimler

Mali Piyasalarda Rusya Devlet Duma Komitesi Başkanı organizasyon başlatıyor devletin umutları bakıyor-crypto Rus rublesi saptanmış destek olduğunu ortaya koymuştur. Konuşma için ortam üzerinde dik yükselişi ev borcu, Başkanı Anatoly Aksakov Tebliğ onun inanç bu hükümet destek girişimi sürece o “bir ruble-saptanmış cryptocurrency.” Önerilen para güç stablecoin 1 1 ruble endeksli bir blockchain-özetlemek olacağını temsilci açıkladı.

İsviçre Finansal Piyasa Denetleme Kurumu FINMA mevcut piyasa değerinin %800 de cryptos için risk kapsama değerlendirmek için bankalar ve diğer mali kuruluşlara talimat verdi. Bilgi Denetim için İsviçre Derneği FINMA özel bir mektubun bir kopyasını görmüş, (EXPERTsuisse) Vergi ve Güvene dayalı, dijital varlıklar için sermaye bir yastık üzerinde Düzenleme Kurumu konumunu netleştiği iddia edilen yerli Haber Portalı Swissinfo, tarafından açıklandı.

Mektubunda, FINMA finansal hizmet sağlayıcıları piyasa ve kredi riskleri karşılamak için %800 “düz bir riski bir kenara bırakarak, pozisyon bankacılık veya ticaret defterinde tutulur bakılmaksızın öneriyor.”

 

Özel girişimlerin

BU devi IBM istenmeyen yerlerde daldığım gelen artırılmış gerçeklik (AR) oyuncular vazgeçirmeye hedefleyen bir sistem için başka bir blockchain patent aramaktadır.

(ABD'NİN) ABD Patent ve Marka Ofisi tarafından açıklandı belgede, IBM, ayrıca Büyük Mavi olarak, bir AR arasındaki etkileşim saklamak ve AR nesneler ve gerçek dünyadaki fiziksel alanlar arasında güvenli sınırları tutmak için taşınabilir gadget ve konumsal veritabanı çalışan bir blockchain tabanlı bir sistemi açıklar. Patent belgesi başına, dağıtılmış bir muhasebe ısrarla sahtecilik ve tahrifat güvenli bilgi kayıtları artan bir listesini tutmak için ayarlanır.

Temelinde bir blockchain destekli alan veritabanı, “örnek yöntemi” AR-oyunu verir taşınabilir araçlar için bir sinyal konusunda cazibe alanı. Ayrıca, açıklandığı sistemi taşınabilir cihazlarda onları gösterirken istenmeyen olarak gösterilen bazı AR nesneleri ayarlayabilirsiniz.

Bankacılık ve varlık yönetimi kurum HSBC Hint iştiraki ve Hindistan'ın Reliance Industries Limited (RIL), dünyanın en büyük petrol rafinerisi, başarılı bir blockchain güçlü ticaret anlaşmasını tamamladı. Bu ülkede anlaşma (LoC) kredi blockchain çalışan mektup, güya ilk RIL BİZE müşteri Tricon Canlılık için rafine ham sevkiyat dahil.

Blockchain desteklenen bir platformu kullanımı da oldukça belgeleri işleme hem de zaman ve maliyet azalmıştır. Blockchain tabanlı sistem tek bir platformda tüm taraflar çizerek uluslararası ihracat etkileşimleri çok önemli bir gelişme sunmaktadır.

Taşıma işlemi Bolero adlı (eBL) yazılım yükleme elektronik fatura ile blockchain entegrasyonu ile idam edildi. Başlangıçta 2016 Kasım ayında sunulan, Bolero eBL çerçevesinde bir ticaret alıcılara konşimento, satıcılardan mal başlıkların yanı sıra kolaylaştırır dijital transferlerinin elektronik fatura düzenlenmesi ve yönetim verir.

YASAL UYARI: Burada sunulan Herhangi bir finansal işlem analiz görüş ve tavsiye veya yatırımcılar için yön olarak tasarlanmamıştır. Bu makalenin bir sonucu olarak yapılan herhangi bir esnaf başarısını garanti edemez, ve tüccarlar pazarlara girdikleri zaman kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: