Merkez Bankacılığı Olarak AVRO / & ABD için ticaret Stratejileri Odak

 
Döviz piyasalarında iki şey: teknik ve temel analiz nedeniyle hareket.

Teknik Analiz ticaret teorileri ya da göstergeler osilatör hamle ile piyasa katılımcıları çizelgeleri analiz zaman tanımlamak için kullanılan bir terimdir.

Bu fiyatlar analiz varlık/döviz çifti için takip edecek ne eğitimli bir tahmin yapmak için bir yoldur. Bir şekilde, grafiklere geçmiş performans analizi ve fiyat/eğilimler taşır ne fiyatlar için gelecekte oluşacak tahmin dayalı bir tahmin olduğunu. Ancak, en iyi Teknik Analiz haber (Temel Analiz) teller vurduğu zaman başarısız olmaya mahkumdur.

Bu merkez bankaları için bize getiriyor, yani/çalıştırılan parasal Genişleme programları gerçekler biraz bozuk sayede dünya dağıtıldı. Hangi para birimi çifti bir para birimi bir trend başlatmak veya bitirmek olduğunu görmeli artık aşırı alım veya aşırı ya da seviyesi belli bir düzeyde değildir. Şu anda, ticaret merkezi bankalar Merkez Bankası üyeleri söylüyor ne yapıyor ya da ne temel raporlar/bağımlı güvenmek gelişti.

Önümüzdeki hafta Merkez Bankası üyesi konuşmalar ile doludur. Toplantı tutanakları ile basın toplantısı ve İngiltere Merkez Bankası ile Japonya Merkez Bankası var. Ayrıca Çarşamba günü dakika ile Federal Rezerv var, geç Kuzey Amerika oturumuna, ve liste uzayıp gidiyor. Ancak, her Cuma günü, dünyanın en güçlü Merkez Bankası üç sona eriyor (Japonya Merkez Bankası'nın Vali) Avrupa Merkez Bankası Başkanı Draghi, (Bank of England Valisi) Carney ve Kuroda, Avrupa Merkez Bankası bir panelde konuşuyor.

Hafta boyunca yaptığınız bütün çalışmaları ve teknik analiz sadece basit bir ifade ile yukarıda bahsedilen üç kişilerin herhangi bir esmek olma potansiyeline sahip olduğu anlamına gelir.

Bütün Pazar bir dönüm noktasında benim açımdan, ve bu iyi 119 aşağıda fiyatlar koymak ayılar 120 seviyesinden kazanç olarak yetersizlik tutmak için ABD yetersizlik gösterilebilir.

İki haftadan kısa bir süre içinde yaklaşık 600 pip gezen EUR / USD paritesi ile karşılaştırıldığında yaklaşık 150 pip bu aralığı daha küçük, ama her ikisi de çift olarak hala bir dizi vardır, biri diğerinden daha büyük olması.

Hafta ileride 120 alan üzerinde ve 122 kadar da, pazar oluşuyor desen bağlı olarak olasılığı olduğu söyleniyor bu ABD için daha yüksek bir hareket tercih ediyorum.

AVRO / ABD, şimdi gibi gözükse de imkansız kadar zor, gelince geri 1,10 altında bir hareket kartları, ve bu mevcut düzeylerinden daha düşük yaklaşık 300 pip anlamına gelir.

Sıkı oturup hafta izlerken görelim.

İlginizi Çekebilir: