Kanada Doları Karma Konut Verileri Aralığı Bağlı Kalır

 

Kanada Doları dar bir aralıkta büyük G10 rakipleri, karma konut verileri nedeniyle karşı işlem görüyor. Yatırımcılar da ileri deyim bugün para politikasını tartışmak için bir araya gelecek (BOC), Kanada Bankadan arıyoruz. Piyasa faiz oranlarında herhangi bir değişiklik beklentisi olmasa da, kesinlikle eylem bir sonraki ders ile ilgili ipuçları arıyor. Son 24 saat içinde, USD/CAD çifti toparlandı yüksek 1.3072 en düşük seviyeye geriledi ve daha sonra 1.3130 seviyelerinde ticarete eğilim tersine dönmüştür.

Kanada İpotek ve Konut Kurumu göre, konut başlangıçları Haziran ayında bir yıl içinde en yüksek seviyesine kaydedilmiş, kınamak ve çoklu-aile konut ve sıra evler başka türlü inşaat nedeniyle.

Ülkenin emlak sektörü için ters eylemcilerin, yıllık bazda geliştiriciler 245,657 evlerde çalışma, Mayıs %25 başladı, Kanada İpotek ve Konut Corp Salı Bloomberg rahat bir çalışmada tahmin 208,600 evleri aşarak dedi. Birden fazla ünite başlar %31 189,200 için büyüdü CMHC da belirtti. Bir not müşterilerine, Jocelyn Paquet, bir ekonomist Montreal Ulusal Bankası, Mali, büyüme olduğunu söyledi “eşit dağıltılması ülke.” 1996 yılından bu yana ilk kez, büyüme eşit olarak on ilde yayılmış olduğunu da vurguladı.

TD Bank Rishi Sondhi, bir ekonomist, Kanada'da yeni ev yapımı iyi tutmak için, ev satış piyasası aksine devam etmiştir. " dedi.

Bir not müşterilerine, Sondhi yazdı “dedi, başlar hareket yavaş yavaş daha düşük bir eğilim olarak, 6 aylık ortalama iyi kapalı yakın vadeli zirve gözlenen geç 2017. Başlar 200 bin civarında desteklenen daha da önemlisi bir seviyeye yakın hareket olarak biraz daha ölçülü tahmin ediyoruz.”

Ancak, Kanada Doları bina izinlerinde bir düşüş nedeniyle önemli ölçüde elde edemedi. İnşaat izinleri %13 Mayıs'ta milyar 8.20 dolar düştü, Nisan ayında %16 artış ile karşılaştırıldığında, istatistik Kanada bildirdi. Analistler, beklenen bina %2.5 düşüş için izin vardı. Pazar fazla %1,75 gösterge faiz oranını değiştirmeyerek politika toplantısında bırakmak BoC bugün yapılacak bekliyor. Özellikle, parasal politika açıkça en azından federal seçimlerin bu yılın sonbaharında gel, faiz oranları tarihi lows de iktidardaki liberaller yararlanan kadar faiz oranlarında değişiklik olmayacağını belirtmişlerdir.

Ancak, bazı analistler BoC eğilim ise Merkez Bankası para politikasını normalize erteler eğer ivme kazanmak olabilir dolar karşısında Kanada Doları %4 beğenisine cevap verir umarım. Ülkenin tüm zamanların en yüksek hanehalkı borç muzdarip devam ediyor. Bu nedenle, loonie daha da güçlendirilmesi tercih edilen bir senaryo değildir. Genellikle, BoC döviz kurları konusunda konuşmaktan kaçınıyor. Ancak, Merkez Bankası sağlam bir büyüme için loonie gücü özniteliği olabilir. BoC Vali Stephen Poloz hep korudu son olarak, tüm İlke Kararları makro-ekonomik verilere bağlıdır.

Karışık ekonomik veriler kısa vadede bağlı Kanada Doları aralığında devam etmesi bekleniyor.

Teknik olarak, USD/CAD çifti 1.3060 destek buldu. Stokastik osilatör boğa bölgede bulunmaktadır. Ayrıca, döviz çifti 50 günlük ortalamanın üzerinde işlem görüyor. Sonuç olarak, USD/CAD çifti daha da yukarı taşımak için bekleyebilirsiniz.

YASAL UYARI: Burada sunulan Herhangi bir finansal işlem analiz görüş ve tavsiye veya yatırımcılar için yön olarak tasarlanmamıştır. Bu makalenin bir sonucu olarak yapılan herhangi bir esnaf başarısını garanti edemez, ve tüccarlar pazarlara girdikleri zaman kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: