AB etkileyici Gelir Artışı Vodafone Boğa Tutar

 
(NASDAQ:VOD) İNGİLTERE'NİN mobil Telekom operatörü Vodafone Group Plc hisse fiyatı 30 dolar altında Ağustos ayının son haftasında azaldı, ama hızlı bir şekilde geri Eylül'ün ilk birkaç gün içinde 30 dolar seviyesinden tırmanmayı başardı. Keskin düşüş atfedilen başlıca nedeni opsiyon piyasasında piyasa katılımcısı tarafından yürütülen büyük bir ticaret oldu. 30 Ağustos 'ta sona erecek 2.230 kadar opsiyon sözleşmeleri 26 Ağustos tarihinde sona erecek opsiyon sözleşmeleri aynı sayıda satın alırken $0, 16' sı için satılan edildi. Doğal olarak, bu tür esnaf koyunda boğa yatırımcılar bile devam ederdi. Büyük spekülatif opsiyon ticareti ile hisse, Ağustos ayının son haftasında düştü. Yükseliş devam edecek ancak, aşağıda açıklandığı gibi şirketin güçlü büyüme umutları, düşünüyor, inanıyoruz. Vodafone $30.90 Pazartesi günü kapalı.

Londra merkezli şirket €13.38 milyar mali 2017 İlk Çeyrek geliri, mali 2016 €ilk 14.01 milyar çeyreğinde %4,5 düşüş yaşandı. 2016 Haziran ayında sona eren çeyrek için, şirketin %2.2 organik gelir artışı bildirdi. Deutsche bank analistleri %1.9 organik gelir büyümesi bekleniyor.

Düşük dolaşım ücretleri rağmen, engelleme (Almanya, İspanya, İtalya ve İNGİLTERE, diğer Avrupa ülkeleri %1,6 %1,2 aralığında istikrarlı bir gelir artışı kaydedildi. AMAP (Afrika, Orta Doğu ve Asya Pasifik) bölgedeki, Vodafone %3.8 %4.4 arasında gelir büyüme oranı açıkladı.

Ağustos başlarında, Avrupa Komisyonu (LBTYA) ABD kablo operatörü Liberty Global Plc ile Vodafone önerdiği 1.2 milyar $ortak girişim anlaşması için şartlı onay verdi. Onayına göre, iki işletmeler Netherland verilen Vodafone Hollanda tüketici sabit hat iş tutan onun divests çalışmasına izin verilir. Bu durum temelde piyasada tekel önlemek için çıkarıldı. Sabit hat iş için potansiyel bir alıcı faiz aldı Vodafone belirtti.

Hücresel Hindistan'ın üçüncü büyük telekom operatörü Fikir Vodafone ile stratejik bir anlaşma olasılığından son Çarşamba günü, CNBC-TV18 kanal bildirdi. Eğer anlaşma olursa, o zaman Vodafone ve Fikir toplam abone tabanı Hindistan mevcut en büyük telekom şirketi Bharti Sürüyor daha yüksek olurdu.

Grafik 30.60 de hissesi için tartışmasız güçlü bir destek ortaya koymaktadır. Hisse senedi için bir sonraki önemli direnç 32.40 yatıyor. Stokastik göstergesi aşırı satım bölgesinde bulunur. Böylece, hisse fiyatlarına güçlü bir yükseliş olasılığı şimdilik yok.

Yani, bir ikili opsiyon tüccar hisse fiyatındaki Olası yükselişten faydalanmak için tek dokunuş opsiyonu seçebilirsiniz. Arama seçeneği için, alt 34 $ya da bir grev fiyat seçilmelidir. Benzer şekilde, önerilen ticaret başarı olasılığını artırmak için, dört hafta süre Sözleşmenin bitiminden için gereklidir.

İlginizi Çekebilir: