21 Şubat için Önde gelen Cryptocurrency Hikayeleri 2018

Kripto döviz piyasasında daha fazla ülkede blockchain teknolojisi ve iş sektörü üzerindeki olası etkileri hakkında olumlu yorumlar gönderilmesi gibi ileri doğru yürümeye devam ediyor. Hafta blockchain teknolojisi ile ilgili işletmeler için vergi indirimleri sunmak için bir yasa tasarısı taslağı İspanya haberleri ile başladı. Teodoro Garcia Egea, tasarıyı hazırlayan milletvekili göre, blockchain teknolojisi, sağlık, finans, eğitim ve yenilik sürücü olacaktır.

Dün, Hindistan Başbakanı böyle Blockchain ve Şeylerin Internet gibi Yıkıcı teknolojileri, yaşadığımız ve çalıştığımız şekilde derin bir etkisi olacak Tweet attı. İşyerleri bizim hızlı adaptasyon gerektirecektir.” Daha fazla burada ve burada okuyabilirsiniz.

Şimdi, diğer büyük kripto para ile ilgili önemli gelişmeler bakalım:
 
Bitcoin (BTC) Bu Bitcoin çekirdek sürümü 0.16.0 sağlayan tam teşekküllü destek için SegWit ve bach32 Adres vardı son zamanlarda başlattı. Bu işlem süreleri için bir avantaj sağlarken, onay maliyetleri düşürmek bekleniyor. Bir kez dağıtılan, bir kullanıcı gönderme veya Bitcoin almak için ya da eski varsayılan SegWit veya bach32 Bitcoin adresi seçmek mümkün olacak. Bu yana ilk kez Ocak Bitcoin $11,000 üzerinde kırdı. Ralli bir hafta CFTC Komiser ve SEC Başkanı kripto para birimi lehine Bankacılık, Konut ve Kentsel İşler Senato alt Komitesi ifade verdi zaman önce ortaya çıktı. Ancak, pek çok kripto uzmanları, Ethereum yaratıcısı Vitalik Buterin dahil olmak üzere kripto para Şimdi bile fiyatı hızlı bir düşüş olasılığı konusunda uyardı. Daha fazla burada ve burada okuyabilirsiniz.
 
Ethereum (ETH) Bile olsa Ethereum (ETH) yol hızı kabulü arasında benzer blok zinciri ağları, rekabet kızışıyor. Rekabetin önünde kalmak için, ekosistem içinde ağlar havuza 100 milyon Ethereum altyapının geliştirilmesi için $ellerini birleştirdi. Şirketler OmiseGo, Golem, Raiden ve Evren vardır. Yatırım kesinlikle ölçülebilirlik açısından Ethereum ağ performansını artırması bekleniyor. Ethereum platformu eter, yerel para birimi, şiddetle son birkaç hafta içinde 930 dolar ticaret için geri dönmüş bulunuyor. Daha fazla bilgi edinin.
 
SONM (SNM): SONM olduğu evrensel sis süper güç tarafından Ethereum blockchain. SONM hesaplama güç merkezi olmayan ağ ile madenciler ve müşteriler bağlanabiliyor. Hizmetlerin bilimsel hesaplamalar için işleme CGI aralığı sağlanabilir. Sis/grid hesaplama kullanarak, SONM bulut platformları verimsizliği sorunu çözmek için umut ediyor.

Depolama önemli bir miktar, iletişim, kontrol, yapılandırma, ölçüm yapmak için Kullanıcı üstün cihazlar ve yönetimi oldukça başta LTE çekirdek ağ gibi ağ geçitleri ile daha kontrollü-kullanıcı müşteri veya yakın uç bir veya daha fazla sayıda ortak kullandığı bir mimariye sahiptir. SNM token platformun yerel para birimidir. Herkes SONM ağa bağlanmak ve hesaplama gücünün pasif gelir elde edebilir. Geliştiriciler yakın geçmişte birkaç kilometre taşları elde ettik ve testnet onların canlı olduğunu. Paraya 0.24 dolar ticaret. Tesis canlı mainnet gider bir zamanlar, büyük bir miting bekliyoruz. Daha fazla bilgi edinin.
 
 

Adl Bizim

Dash. Bir anonim kripto para birimi, Çizgi olarak görünen boğa grafikler. Paranın 600 destek aldıktan sonra yükselen başladı. Stokastik osilatör 50 okuma yukarıdaki geçti, kripto para birimi boğa iştahı işaret etmektedir. Bu nedenle, para uzun pozisyon için akıllıca olacaktır.

FX ticareti hesaplardan birini kullanarak, Dash para uzun pozisyon açmak olabilir. İdeal giriş ve çıkış seviyeleri 670 930 vardır. Risk yok, 550 aşağıda kaybını durdurmak amacıyla kullanılır.

 
 

İkili Seçenekleri Ticaret Planımız

Ripple. Bu kripto olduğunu gösteren bazı işaretler zayıflık çizelgeleri, karşılaştığı direnç 1.67 ederken stokastik göstergesi hareket doğru düşüş hattı. Bu nedenle, dijital varlık kısa vadede düşüş bekliyoruz.

Düşüş faydalanmak için, esnek bir ikili komisyoncu tarafından sunulan bir opsiyon makul bir miktarda yatırım yapmayı planlıyoruz. Broker bize bir hafta için geçerli olan bir kontrat sunmak gerekir. Ayrıca, Ripple 1.00 yakın sözleşmede yatırım zamanda ticaret olmalıdır.

YASAL UYARI: Burada sunulan ticaret analizi kanaatindeyiz. Alım satım tavsiyesi, ticaret planımızın sadece bir göstergesi olarak sağlanmış değil. Başarı garanti edemeyiz ve tüccarlar kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: