7 Euro Olarak Alman İş Güven Hit-Düşük yr

 

Almanya'nın Ifo Enstitüsü tarafından yayınlanan veriler, yılın en düşük yedi iş güveninde düşüşe işaret sonra eurodolar dolar karşısında dün düştü. Ekonomistler zayıf ekonomik veri serisi Almanya'da bir durgunluk sinyalleri endişe ediyor. Almanya Euro Bölgesi'ndeki en sağlam ekonomi olarak euro zayıf döndü. 1.1156 bir yüksek, EUR/USD 1.1098 en düşük Son 24 saat içinde azaldı.

Artan ABD-Çin Ticaret konularını imalat aktivitesi üzerine soğuk su döktü, durgunluk kenarına ekonomisi hareketli, Münih tarafından yayınlanan anket sonuçlarına göre-Rip ınstitute Almanya iş güveni azaldı.

Hizmetleri A. Ş. iş ortamı Endeksi 94.30 Ağustos ayında azaldı, bir revize 95.80 Temmuz ayında gelen. Beşinci ardışık düşüş oldu. Okuma 2012 Kasım ayından bu yana en düşük seviyesini temsil eder. Analistler 95.0 puan bekliyordu.

İşletmeler önümüzdeki ay mevcut iş ortamı ve karamsarlık da Ağustos ayında memnun değildi. Almanya'da ekonomik daralma sinyalleri artıyor, Rip Başkanı Clemens Fuest başına.

ING Ekonomisti Carsten Brzeski, Alman ekonomisi hız kesmeden bir düşüş yaşandığı yayınlanan bir yazıda var. Teşvik paketinin büyüklüğü ekonomik yavaşlamanın derinliği doğrudan ilişkili olacağını Brzeski de inanıyor.

Alman ekonomisi endüstri yavaşlama beklenmiyor gibi görünüyor bir kez daha üçüncü çeyreğinde sözleşme olabilir Bundesbank, Ağustos raporunda belirtti. Alman ekonomisi %0,1 2Q19 içinde küçüldü, neredeyse ilk çeyrekte kaydedilen %0.4 GSYİH büyüme ofset.

Rip mevcut koşullar Endeksi 97.30 için 99.60 Temmuz ayında gerçekleşti. Ekonomistler Endeksi 98.80 azaltmak için bekliyordu. Bildirilen rakam 2014 Kasım ayından bu yana en zayıf oldu.

Beklentileri göstergesi 91.30 Ağustos ayında düştü, 2881 bir ay önce gelen ve okuma da 91.80 olan ekonomistlerin beklenti altında kaldı.

Üretim iş ortamı Ağustos ayında düşmeye devam etti. Geçerli değerlendirme dejenere ve işletmeler arasında karamsarlık 2009 mali krizinden bu yana en kötü durumunda olduğunu.

Yorum üzerine kasvetli ekonomik senaryoda Almanya, Fuest söyledi: “bir tek ray ışık oldu be görülen herhangi bir Almanya'nın önemli sektör.”

Hizmetleri, iş ortamını önemli ölçüde azaldı ve göreceli Endeksi olumsuz döndü. Ancak, inşaat duyguları sadece biraz azaldı.

Euro olumlu ekonomik veriler bu bölgeden gelen kadar zayıf kalacağını yukarıda sunulan gerçekleri gösterir.

Teknik olarak, EUR/USD 1.1156 direnç karşı karşıya. Döviz çifti de 50 günlük ortalamanın altında işlem görüyor. Momentum göstergesi de azalıyor. Sonuç olarak, EUR/USD daha kısa vadede düşüş bekleyebiliriz.

YASAL UYARI: Burada sunulan Herhangi bir finansal işlem analiz görüş ve tavsiye veya yatırımcılar için yön olarak tasarlanmamıştır. Bu makalenin bir sonucu olarak yapılan herhangi bir esnaf başarısını garanti edemez, ve tüccarlar pazarlara girdikleri zaman kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: