Euro Kriz Korkuları Almanya Düşüşler

 

İkincisi, ABD-Çin Ticaret müzakerelerinin sonucu hakkında yatırımcıların beklentileri üzerine geri dönmüş gibi euro bugün dolar karşısında dünkü oturumda baştan daldırma. ABD Hazine verimleri rebound ayrıca Fed güvercinimsi deyimi aşağıdaki yoğun satış baskısı altında olan dolar artırdı. Asya oturumunda 1.1484 bir yüksek, EUR/USD 1.1421 düşük Amerikan oturumunda dün düştü.

Zavallı Alman Sanayi verileri ve iyimserlik BİZİ çevreleyen-Çin Ticaret müzakereleri Euro zayıflatır

Geçen yılın sonunda Alman endüstriyel aktivitede dramatik bir düşüş durgunluk riski Avrupa'nın en büyük ekonomisi koydu. Art arda üçüncü ay için, Üretim-2008 mali krizin sona ermesinden bu yana yıl düşüş tüm sektörlerde istikrarsızlık, enerji tüketim malları arasında en berbat yılını rekor yapmaktan kaçındı.

Salı günü Federal İstatistik Ofisi tarafından yayınlanan veriler gösterdi, ekonomistler tarafından %0.3 büyüme tahmininin daha düşük olarak sanayi üretimi %1.9 Kasım ayında düştü. Ekim çıkış rakam %0.5 önceki yayınlanan bir düşüşten %0.8 azalması için değiştirilmiştir.

Yorum üzerine endüstriyel faaliyet verileri, Jack Allen, Sermaye Ekonomi dedi, “Kasım ayında düşüş Alman sanayi üretimi ekler için kanıtlar avro bölgesinin en büyük ekonomisi büyüdü de yetersiz bir hızla Q4.”

Almanya'da bir çöküş numaraları başka bir set yaklaşık iki yıldır ekonomik güven en düşük düzeye düştü belirtilen euro bölgesi için sonuçları vardır. Zayıf Sanayi aktivitesi verileri yatırımcılar ve zaten yavaş küresel ticari faaliyetleri hakkında endişeli olan ekonomistler arasında durgunluk konuşma tetikledi.

Avro bölgesi ekonomik hissiyat daha-daha-beklenen Aralık 2017 başından bu yana en düşük seviyesine geriledi, daha fazla ortak para birimi ekonomide genel bir yavaşlama sinyali. Avrupa Komisyonu anket verileri dün gösterdiği şeklinde de ifade arasında Kasım ayında ekonomik duyarlılık Endeksi 109 düştü. Ekonomistler 109 puan durumu. Son okuma 2017 Ocak ayından bu yana en düşük oldu. Avro bölgesi ekonomik duyarlılık giderek 2017 Aralık ayından bu yana zayıfladı.

Tüketici Güven -3.9 Kasım ayında gelen -6.2 Aralık ayında azaldı, flash tahmin tazeleyen anket de gösterdi. Bildirilen rakam (-6.4) 2017 Şubat ayından bu yana en zayıf oldu. Sanayi güven ölçüsü 1.1 azaldı, 2017 yılı Ocak ayından bu yana en düşük ölçün. Ekonomistler 3.4 Kasım ayında 3 için mütevazı bir düşüş bekliyordu. Hizmetler Güven Endeksi 12 düştü, 2016 yılı Kasım ayından bu yana en zayıf. İnşaat sektörü için okuma 7.2 düşük, dört ay içinde en düşük düştü.

Son olarak, iş ortamı Endeksi 1,04 Kasım ayında 0.82 düştü. 2017 Mayıs ayından bu yana en düşük skor oldu. Avro bölgesi ekonomik duyarlılık hayal kırıklığı göstergesi, hizmetler ve sanayi güven güven euro-dolar satmak-off yol açtı. Döviz sepetine karşı dolar parçaları olan dolar Endeksi, görülen yükseliş Euro düşüş körüklüyor.

ABD ve Çin ile ilgili ticari sorunlar hallolacak ve Ticaret Anlaşması iki ülkenin en üst düzey yöneticileri Pekin'de Pazartesi günü bir araya geldi olarak ulaşmış olacak ABD Ticaret Bakanı Wilbur Ross tahmini.

Bir röportaj için CNBC Ross dedi, “sanırım orada bir çok iyi bir şans ve biz-ecek almak bir makul bir anlaşma Çin yaşamak ile, biz yaşamak ile ve adresleri tüm önemli konularda.”

ABD Başkanı Donald Trump da yayınlanan bir yazıda bu ticari görüşmeler oldu olacak “çok iyi” ve o iyimser her iki taraf da sonunda ulaşmak bir anlaşma. Konuşan gazetecilere Pazar günü, Trump söyledi: “sanırım Çin istiyor gelmesine çözüldü — kendi ekonomisi değil yapmak.”

EUR/USD kısa vadede zayıf kalacağını yukarıda sunulan gerçekleri gösterir.

Teknik olarak, EUR/USD resimdeki gibi inen bir kanal ile hareket ediyor. Ayrıca, birikim/dağıtım göstergesi de ticaret yapıyor. Sonuç olarak, daha fazla bir düşüş beklenebilir.

YASAL UYARI: Burada sunulan Herhangi bir finansal işlem analiz görüş ve tavsiye veya yatırımcılar için yön olarak tasarlanmamıştır. Bu makalenin bir sonucu olarak yapılan herhangi bir esnaf başarısını garanti edemez, ve tüccarlar pazarlara girdikleri zaman kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: