Oranı Duyuru Delta karışık Outlook Önde

 
(31) DAL Delta Havayolları son düşük petrol fiyatları faydalandı bir sektörde oyuncularından biridir.

Petrol fiyatları 100 dolar işaretinin altında kalmak, havacılık endüstrisinin en daha iyi yapmak için hazırlanıyor. Bu söyleniyor, bu sektörlerdeki firmalar düşük enflasyon/düşük petrol fiyatlarının çevre çalışıyoruz hiç şaşırtıcı değil. Bu Delta hisse senedi fiyatı 2015 başlangıcı, altı yıl içinde on kat temelde büyümeye $50.56/share bir tepe 2009 gibi:/5 $hisse görülebilir.

İlginç olan bu artış, petrol fiyatlarının düşük olmaları nedeniyle değildir. Aslında çok daha önce başladı ve bu hissedar değerini artırmak için şirketin yönetim yeteneği hakkında çok şey söylüyor.

Boeing 4billion dolarlık bir sözleşme imzaladı önce, genişleme planlarının bir parçası olarak, Delta duyurdu. Yeni uçak standartların gerektirir altında ortalama filo yaşı tutmak için, ve havacılık sektöründe yeni gelişmeler yararlanmak için bir girişim olarak teslim edilecektir.

Delta ayrıca online rezervasyon bölümü artırılması rekabet etkileyici bir adım önde yaptı. Online rezervasyon ve seyahat web sitelerinin nasıl çalıştığı ile ilgili yeni bir vizyon ile birlikte yeni unsurların bir arada, müşterilerine yeni bir bakış açısı getirdi.

Daha büyük bir resim, ABD'de enflasyonun makro bir, düşük faiz oranları ve uygun olmaması şirketler için borçlanma yaptı. Bu ekonomik ortamda büyüme teşvik biriydi anlamına gelir. Ancak, bu Federal Rezerv son yılların en önemli toplantısı da olabilir ne faiz oranı zam için hazırlanıyor olarak değişebilir.

Haziran toplantısı yüksek gündemdeki zam oranı olacak. Bu teslim, Fed, gelişmekte olan piyasalar ve genel olarak küresel ekonomik çevre üzerinde sismik bir şok gönderir.

Bu herhangi bir şirket, aynı zamanda uluslararası oyuncular özellikle büyük olanlar için zor koşullarda çevirmek gerekir: Delta bu grubu.

Eğer Fed güvercinimsi bir ton tutar ve bu yıl içinde, 2016 yılına kadar tecil olur ya önermektedir kadar zam gecikmeler, sonra borsa daha yüksek uçacak ve en iyi performans çiçeğe. Bu senaryoda, Delta de yararlanmalıdır.

Fed düzenleyecek ve New YORK Borsası'nın ilgili arama seçenekleri:DAL hisse senedi fiyatı iyilik, Haziran son kullanma tarihi sonu ile olacağını kullanır.

İlginizi Çekebilir: