Bu Grexit Yunanistan Varsayılan olarak bir Olasılık

 
(Yunanistan'ın Avro bölgesinden çıkma) ve “Grexit” kavramı tanıtıldı bu bir seçim bile, çok şüpheliydi. Ancak, politika yapma dahil önemli merkez bankaları ve rakamlara göre, “Grexit” Şimdi gerçek bir olasılık haline gelmiştir.

Ne Yunanistan gerçekten para Birliği çıkışları varsa? Ne olacak? Euro ortak para birimi olarak kalacak.

Hiç böyle bir şey yan etkileri hesaplamak olabilir, ama kesin olarak bildiğim bir şey var biz gerçek şudur ki: Haziran ayının başından bu ayın sonuna kadar, IMF (Uluslararası Para Fonu) ödeme geciktirerek, Yunanistan ' In son otuz yılı aşkın bir süredir yapmış başka kapitalist ekonomi ince bir buz üzerinde yürüyen, bu anlamda.

Söylenenlere göre Haziran demek varsayılan sonunda ödeme eksik, ve bu tüm Avro bölgesi birbirine bağlı küresel bir ekonomide yaşıyoruz ve çok daha fazla etkileyecek Yunanistan dışına sermaye çıkışına çözmek gerekir.

Yayılma etkileri zaten İŞSİZLİK göstergesi daha düşük ve daha düşük seviyeleri gösteriyor Almanya gibi diğer yerlerde, örneğin, otuz alanı ile şimdi flört ve üzeri kırk düşme görülür.

Bu İŞSİZLİK ne demek sadece temiz olması için, en önemli ekonomik bültenleri anlamına geldiğini belirtmekte yarar var. Yöneticileri istihdam, stoklar, Yeni Siparişler, vb seviyesi de önümüzdeki altı ay boyunca bu çıkıntı gibi sorulara cevap vermek zorunda gibi Alman işletmelerin bir anket oldu.

Avrupa ekonomisi, Almanya'nın çok motor hakkında konuşuyoruz. Ne Avrupa'nın bütün bir göstergesi olarak uygulanabilir ve Almanya yavaşlıyor, sonra tüm Avrupa da yavaşlama olur.

İşleri yavaşlatan olan İŞSİZLİK için bu son sürümü gösterir ve Yunan drama yan etkisi olabilir.

Yunan müzakereleri hala herhangi bir ilerleme gösteriyor. Pazar ticaret algoritmaları olarak rastgele bir yolda ilerliyor ve Yunanistan artık akan devam eden haberlere tepki nasıl yapacaklarını bilmiyorlar.

Bu yakında sona erecek, zaman olarak ve haziran ayı sonuna kadar anlaşma varsa, o zaman IMF ödemek Yunanistan erişemiyor yeni krediler, yani varsayılan devreye girer geçiyor.

Bu dalgalanma bir sürü getirmek ve işlem genellikle yaz olduğu gibi bu yaz ticaret heyecan verici ve sükunet yapma potansiyeli diğer taraftan olacaktı.

Sonuçta, bu (her iki Grexit ve potansiyel varsayılan) keşfedilmemiş bir bölge var, ve eğer bir yerde bu tür olayların yan etkileri en aza indirmek için denemek mekanizmaları olsa bile, kimse gerçekten onları doğru hesaplayabilir. Her ne pahasına oynaklığı önleme hedefi olmalıdır.

İlginizi Çekebilir: