FOMC Basın Konferansı P&G için ticaret Stratejisi Devam

 
Son olarak Federal Rezerv Haziran toplantısı burada önemli FOMC (Federal Açık Piyasa Komitesi) deyimi Kuzey Amerika oturumun ikinci yarısında çıkacak bugün olduğu gibi.

Bu en az 2015 yaz veya ABD dolarının karar verilir kaderi dünyadaki en önemli Merkez Bankası ve söz ediyoruz.

Değil büyük olasılıkla gerçek faiz oranı kararı anahtarı olacaktır, ama tüm gözler olarak takip eden basın toplantısı ve ekonomik tahminler Bayan Yellen dil kullanacak ve sesi de olacak. Eğer Şahin olacak, sonra hisse senetleri tarafsız kalmak ya da düşecek, ama dolar için ayı veya güvercinimsi bir tonu, sonra hisse senetleri daha yüksek kıvılcım olabilir.

ABD doları hareket yolu önceki sonuçları daha güçlü bir dolar ile etkilemiştir (31 PG) Procter ve Gamble gibi şirketler için çok önemlidir. Genel olarak, P&G gibi iyi/hizmetlerini bir sürü ihracat ve şirketler yolu ABD doları tepki üzerine güçlü bir şekilde bağımlı olan dünyanın hemen hemen her ülkede faaliyetleri var.

Mal satmak için giderek daha zor hale geldikçe daha güçlü bir para birimi her zaman net ihracatçılar için zorluklar getiriyor.

Borsa endeksleri tüm varlıklar şişirme olan parasal genişleme programları nedeniyle dünya bu 2015 tüm zamanların en yüksek yapma, P&G hisse senedi fiyatı aslında fiyatı 90 $/share aralığı vurduğunda 2014 Aralık ayından bu yana düştü.

Üstelik bunu yaparken akıllıca hareket yüksek spike ile hemen hemen aynı gibi görünüyor ve bu durum, genellikle “baş ve omuzlar” adlı bir ters model olarak görülen spike ile benzer.

Bu pazar sağ omuz için bir konsolidasyon alanı oluşturmak ve bu bir sıçrama mevcut/79.10 $payı/84 $paylaşımı için fiyat alması gerektiğini kartlarında olduğu anlamına gelir.

Böyle bir seviyeye taşıyan bölgenin etrafında adım olasıdır olarak bir ay son kullanma tarihi olan bir satım opsiyonu için mükemmel çarpıcı bir fiyat olabilir.

Böyle bir hareket için anahtar Fed deyimi ve hisse senedi ve faiz oranları ınversed bir ilişki olması bilindiği gibi basın konferansı düzenlendi.

İlginizi Çekebilir: