UBS Sponsor Hong Kong Teklifleri Askıya

 
Hong Kong (0) Menkul Kıymetler ve Vadeli işlemler Komisyonu 18 ay Hong Kong teklifleri sponsorluk UBS (31) UBS Group AG askıya alınmış ve ayrıca HK milyon [H+] ($) 119 dolar ceza tokatladı, Çin Orman Holdings Co listesinde bankanın görevleri hakkında soruşturma takip etmiştir. Hong Kong Borsası. Halka arz sponsor üretilen ücretleri HSBC ile ilgili olarak büyük bir miktar değil. Ancak, aşağıda açıklandığı gibi, sponsorluk rolleri genellikle son derece karlı sigorta sözleşmeleri için önünü. Bu PROGRAMI uyguladığı yasağı kesinlikle teknik iş gelirleri etkileyecektir. Bu nedenle, UBS Menkul Kıymetler yakın vadede düşüş bekliyoruz.

Müşteriler kazanmak için, bir on yıl önce, birçok banka sıkı bir şekilde durum tespiti yapmadı. UBS onlardan biri oldu. Çin Orman Holding A. Ş., bir tomruk şirketi, 2009 yılında sponsor olarak UBS ile halka açıldı. UBS ardından rahat normları Çin Hong Kong borsasında almak için Orman sağladı. Mali usulsüzlükler bulundu sonra ancak, Çin Orman feshedildi.

Par iş Çin Ormancılık Hong Kong borsasında için aşağıda düzenleyici eylem karşı karşıya olduklarını 2016, UBS ve Standard Chartered açıkladı. 2017 Ocak ayında, 0 UBS karşı Çin Orman 2009 Listeleme rolü için bir dava açtı, ancak daha sonra geri çekilmişti. Sermaye Piyasasında 15 gibi sponsorlar soruşturma olduğunu Ekim ayında, regülatör, ancak, açıkladı.

Bu eylemler sonrasında, Standart 2015 yılında hisse senetleri işinin büyük bir kısmını çıktıktan Chartered. Banka bu riski almaya değmez gibi ortak olacak firmalar sponsor olarak çalışmayı durdurdu, son yıl, UBS küresel yatırım bankacılığı Andrea Orcel, kafa, " dedi. Bir sponsor olmak kolay potansiyel üreten büyük geliri olan teknik işlere yol açacağını hala, UBS bilir. Bu PROGRAMI teknik Devralmalar UBS yasak değil. Ancak, yasak, kesinlikle dolaylı olarak banka etkileyecektir.

UBS 10'uncu sıraya ilk on underwriters listesinde geçen yıl düştü, kredi için 581 milyon dolarlık Halka arz ile. 2012 yılında, UBS IPO underwriters listesinde lider oldu. Geçen yıl, Çin ticari banka sigorta fiyatları değeri 1.2 milyar $başarılı bir şekilde tamamlanması ile listenin en üstünde yer alıyor. Özellikle Hong Kong Halka arz için üçüncü büyük pazar, ABD ve anakara Çin'den sonra. Geçen yıl, milyar $14.30 anlaşma tamamlandı, Dealogic verilerine göre yapıldı. UBS geçen yıl Hong Kong'da listeleri oluşturulmuş milyon 21 %32,5 dolara, Asya-Pasifik halka ARZ gelirlerinin, Dealogic göre.

Bu yıl, Hong Kong 57, 8 milyar dolarlık listeleri 2010 rekor kırmak için bekliyor. Alibaba Çin cep telefonu üreticisi Xiaomi Corp ve Karınca Mali iştiraki, bu yıl kamu gitmesi bekleniyor. Kirli oyunların çoğu sadece pazar kırmızı sıcakken oynanan regülatör bilir. Yatırımcılar genellikle oldukça risk daha verir endişe ediyor. Bu nedenle, PROGRAMI sırayla yatırımcıların çıkarlarını korumak için düzenlemeler üzerinde hakimiyetini sıkma başladı.

Yasağı değerlendiren UBS “temyize gideceğiz, ama sponsor yeteneği olmadan bile, işimizin çok büyük bir parçası olan Hong Kong'da Halka arz edilmesine destek olmak için devam ediyoruz”dedi.

Kesin olan bir şey var. Para cezası ile tokatladı bankaların listesi UBS ile bitmeyecek. Ancak, şu an itibariyle, yatırımcıların kısa vadede UBS hisse uzak kalacak.

Teknik olarak, hisse senedi aşağıdaki resimde görüldüğü gibi düşüş Kanalı boyunca hareket ediyor. Ayrıca, stokastik osilatör ayı diliminde. Bu nedenle, hisselerinde bir düşüş bekliyoruz.

Opsiyon yatırım yaparak düşüş takas edebiliriz. Bir ikili komisyoncu bir opsiyon sözleşmesi satın alırken, çift bitiş tarihi yaklaşık 21 Mart'ta veya denk olup olmadığını kontrol edin. Ayrıca, UBS Menkul Kıymetler $18.50 yakınlarındaki New YORK Borsası'nın işlem olmalıdır.

YASAL UYARI: Burada sunulan ticaret analizi kanaatindeyiz. Alım satım tavsiyesi, ticaret planımızın sadece bir göstergesi olarak sağlanmış değil. Başarı garanti edemeyiz ve tüccarlar kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: