Yumuşak Perakende Satış Verileri Döner Euro Zayıf

 

ABD ile beklenen enflasyon daha düşük, ve ticaret ile ilgili konular Temmuz ayında euro zayıf döndü. Kanal boyunca, sterlinin güçlü enflasyon ve ekonomideki iyileşme nedeniyle güçlendiriyor. Zam geçen hafta açıkladı oranı beklenen hatlarda çok oldu. Ancak, aşağıda gerçekler nedeniyle Şahin oranında zam olarak kabul edilir. Pound Euro karşısında kısa vadede hareket edeceğini ayrıca, ticaret verileri ve İmalat PMI verileri de gösterir.

25 baz puan düşürerek %0.75 oranında zam İngiltere Merkez Bankası kararı sürpriz değil. Ancak, faiz artışı 9-0 oyla kabul edildi. Bu sürpriz piyasalar yakaladı. Önümüzdeki aylarda daha fazla zam yaptıkları için banka oranı ayarı Komitesi eğilimleri yansıtır gibi analistler Şahin zam oranı olarak kabul edin.

Cuma günkü haberine göre, İHS PMI, hizmetler PMI iş aktivitede hafif bir yavaşlama gösterdi. Endeksi 53,5 Temmuz ayında düştü, 58,4 önceki aya ve 25.5 olan analistlerin beklentilerini cevapsız. Tim Moore, İHS PMI yöneticilerinden göre, sıcak hava ve Dünya Kupası bir arada iş faaliyetleri yavaşlatmıştır. Yani, şu anda, kaygı konusu değildir. Bu küçük soruna rağmen, ticaret açığı ilk çeyrekte anki milyara daralmış, 2017 yılının aynı döneminde 6.1 milyar TL. İNGİLTERE mal ve hizmet ihracatı 620.20 milyar sterlinlik rekor artış.

Euro Bölgesi perakende satışlar Haziran ayında %0.3 oranında bir büyüme kaydedildi, bir önceki aya göre değişmedi. Analistler, perakende satışların %0.4 oranında büyümesi bekleniyor vardı. Yıllık bazda perakende satışlar %1.2 arttı, %1.4 bir büyüme analistlerin beklentisi eksik. Bu nedenle, belli bir zam oranı ve daralan ticaret açığı Sterlin, güçlü perakende satış yumuşak büyüme zayıf olmaya devam eden Euro karşısında dönmesi beklenmektedir.

Fiyat grafiği gösterir gibi, EURGBP çifti azalan trend çizgisi boyunca hareket ediyor. Birikim/dağıtım göstergesi, yeni lows yapıyor. Döviz çapraz aynı zamanda 50 günlük ortalamanın altında kırık vardır. Bu nedenle, kısa vadede ayı kalma EURGBP çifti bekliyoruz.

Döviz ve ikili pazarında bir ticaret kurmak için analiz kullanmayı planlıyoruz. İlk olarak, döviz piyasasında, 0.8930 yakın kısa pozisyon açmak istiyoruz. Risk yok, 0.8980 yukarıdaki dur kaybı bir sipariş vermek istiyoruz. Kısa pozisyon kurulduktan sonra, kitap kar 0.8840 yakın satın almak istiyoruz.

Ayrıca güvenilir bir ikili komisyoncu tarafından sunulan bir opsiyon yatırım fon fazlası bizim kullanabiliriz. Opsiyon sözleşmesi satın almadan önce, 0.8930 yakın EURGBP esnaf sağlayacağız. Ayrıca 15 Ağustos yakınlarındaki sözleşme bitiş tarihi tercih ediyoruz.

YASAL UYARI: Burada sunulan ticaret analizi kanaatindeyiz. Alım satım tavsiyesi, ticaret planımızın sadece bir göstergesi olarak sağlanmış değil. Başarı garanti edemeyiz ve tüccarlar kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: