Katı Fransız Tarım Dışı İstihdam Verileri Euro Güçlü Duruyor

 
Kanada Doları en iyi performans gösteren para biri olmasına rağmen, Euro son bir ay içinde zor oldu. ECB iyileştirilmesi Avro bölgesi ekonomi ve konik beklentileri, Euro duyguları boğa döndü. Kanada Doları durumunda; Kanada Merkez Bankası son ham petrol Rallisi, faiz artışı ve Şahin tutum, bir ralli başlattı. Ancak, aşağıda açıklandığı gibi, Kanada Doları zaten doruğa çıkmış gibi görünüyor ve bu da başka bir miting için 1.4990 geçen Cuma günü sona eren EURCAD çifti, artış vermelidir.

(UEA) Uluslararası Enerji Ajansı, ham petrol için bu yıl talebin seyrine azaltılmış sonra ve 2018 yılında ham petrolün varil başına 50 doların altında geçen Cuma günü düştü. Kurum ayrıca, üretim sınırlama anlaşmasına uymak için OPEC üyelerinin bağlılığı konusunda şüphelere yol açıyor. Uyum oranı en kötü olan üretim anlaşması kes beri %75 Temmuz ayında kaydırdı, bu konuda, OPEC dikkat çekti. ABD'de, teçhizat numaraları 768 2015 Nisan ayından bu yana en yüksek artış. İronik olarak, ABD Petrol Stokları geçen Ekim ayından bu yana en düşük kaydettik. Uluslararası Enerji Ajansı raporunda, bu nedenle ham petrol fiyatları ile doğrudan ilişkisi olan Kanada Doları, zayıflatmak bekleniyor.

Kanada Doları Kanada Merkez Bankası, geçen ay fiyatlar kaldırdı sonra hızla yürüdü vardı. Ancak, iyimserlik güçlü Kanada Doları, ülkenin ihracatı üzerinde olumsuz bir etkiye sahip gibi görünüyor kalıcı olmayabilir. Son bir ay içinde, Kanada daha önce fazla bir kaç ay aksine ticaret açığı bildirdi. Bu nedenle, analistler, 2017 yılında bir faiz artışı beklemeyin. Ayrıca, vadeli piyasada büyük uzun pozisyonlar da Kanada Doları kar bir rezervasyon olasılığını düşündürmektedir. Ham zemin kaybediyor iken, Fransız istatistik Örgütü desem insem olur çiftliği veri bordrolarının olmayan bir iyimser olduğunu bildirdi.

Göre desem insem olur özel sektör istihdam %0,5, Haziran ayında S-o-Mayıs ayında %0.4 ve analistlerin tahminlerinin üzerinde %0.1 ile karşılaştırıldığında q atladı. Üçüncül olarak büyüme onbirinci ardışık çeyrek-sektör istihdam %0.7 bir hızla büyüdü, ilk çeyrekte %0.4 olarak gerçekleşti. Sağlam Fransız istihdam verileri Kanada Doları karşısında Euro daha güçlü olması beklenmektedir.

1.4830 ve 1.4950 arasında güçlendirilmesi sonrasında, döviz çapraz aralığı üst bant üstünde kırık var. SİNYAL histogram pozitif okuma boğa bir ivme gösterir. Ayrıca, EURCAD çifti yükselen trend çizgisini ihlal etmemiştir. Bu yükseliş devamı olasılığını doğruluyor.

Olası yükseliş kazanmak için, uzun bir pozisyon büyük olasılıkla ABD tarafından OTC pazarında alınacaktı. Giriş ve zararı Durdur seviyesi 1.4980 ve 1.4850 olurdu. Uzun pozisyon 1.5080 sonraki beklenen direnç seviyesi yakınlarında satardı.

Ayrıca yükseliş faydalanmak için bir arama seçeneği satın alabiliriz. Giriş döviz çapraz 1.4980 yakın esnaf ne zaman yapılmış olurdu. 22 Ağustos için son kullanma tarihi yakın ticaret için seçtim.

YASAL UYARI: Burada sunulan ticaret analizi kanaatindeyiz. Alım satım tavsiyesi, ticaret planımızın sadece bir göstergesi olarak sağlanmış değil. Başarı garanti edemeyiz ve tüccarlar kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: