Çok İlgili Hizmetler Cisconun Büyüme Teşvik

Ağ ekipmanları üreticisi Cisco Systems Inc. analistlerin, hissesi yenen oldukça iyi bir mali 2017 İlk Çeyrek kazanç raporlama sonra. (NASDAQ: CSCO), Kasım ayında $ortaklık yapısı şu şekildedir; yüksek kaydedildi. Ancak, Kasım ayı ortasında, hisse senedi keskin bir şirketin CEO'SU Chuck Robbins tarafından verilen uyarı kazanç zemin üzerine düştü. Arisa karşı davanın 1 milyar dolarlık “İntercloud” proje ve kaybı hurdaya haberler, hisse senedi fiyatı daha düşük $29.11 aldı. Ancak pazarda genel ralli hissesi kayıp yere bir bölümünü yeniden sağladı. Stok ek $30.17 dünkü kapanış fiyatı nedeniyle aşağıda belirtilen nedenlerle artış olacağını düşünüyoruz.

Cisco router sektöründe pazar payı kaybetme olmadığı bilinen bir gerçektir. İronik olarak, yönlendirici iş bir on yıl geri iş ağı dümen için Cisco aldı. Daha fazla şirket odaklı ağır bir yazılım olan ağ donanımları gelişiyor, bir yatırımcı şirket yönlendiriciler satışından elde edilen gelir düşüş dengelemek için planları nasıl dayalı ticari bir karar.

Şirket geç yazılım ve içine Çok Şey (İnternet) işine girmiş olmasına rağmen, hala iyi bir büyüme potansiyeli var. Cisco başarıyla Semtech Corp (yakın geçmişte çözümleri markası) ticari LoRaWan yığdı. Şirket bu teknoloji ile hücresel ve Wi konuları-Fi teknolojileri adresi için en iyi yerleştirilmiş analistler inanıyoruz. Cisco ayrıca, veri ve daha verimli bir şekilde uygulama dağıtımı sağlayan bilgisayar bulut “Sis veya Edge” bilişim çözümleri - alternatif geliştiriyor. Şirket de bu çözüm dağıtımı başladı. Ağ donanım satışı aksine, ilgili çözümleri şirket için yinelenen gelir kaynağı oluşturmak Çok unutulmamalıdır.

Cisco ayrıca Trump önerdiği vergi geri dönüş planı çok kazanmak için umut ediyor. Eğer vergi Kanunu değişikliği hakkında BİZE getirdi ise, Cisco yollamak sonuçta geri alımları konularında çalışmıştır, şirketlerin temettü ve satın alma için kullanılacak olan 60 milyar dolar bekleniyor.

Şirketin %10 %5 ila %3,5 çekici bir temettü verim ve kazanç büyüme sunmaktadır. Şirket 2017 yılının ikinci yarısında konsensüs tahminleri aşabilir analistler de inanıyorum. Böylece, büyüme beklentileri göz önüne alındığında, Bernstein de Pierre Ferragu, bir analist Cisco hissesi için $35 hedef fiyat ile ‘al’ not verdi. Yukarıdaki gerçeklere dayalı, hisse senedi temelleri yansıtmasını bekliyoruz ve yakında teşekkür ederiz.

Teknik olarak, stokastik osilatör sub-20 okuma aşırı bir durumu gösterir. Cisco hissesi 30 seviyelerde sağlam destek olan fiyat grafiği de gösterir. Böylece, hisse fiyatı artışı bekleyebiliriz.

Analize dayalı, bir tüccar fiyat tahmin edilen yükseliş kazanmak için (bazı simsarlar yüksek veya yukarıdaki sözleşme olarak bakın) opsiyonu yatırım yapabilir. Bu yatırım hissesi 31 dolar altında hisse senedi piyasasında ticaret zaman tavsiye edilir. Bir hafta geçtikten bir süre ara seçeneği ticaret için yeterli olacaktır.

İlginizi Çekebilir: