Allianz Fed Kararı ne olursa Olsun Boğa Olacak

 
Neredeyse yüz elli bin çalışanı ve 70 ülkede en az çalışan (ETR:ALV) Allianz şimdi 140 avro/paylaşım alanında ilgili, €70/share seviyesi en az beş yıl önce bu hisse senedi fiyatı için güçlü bir yükseliş yaşıyor.

Trend hala sağlam mı? Bu soruya cevap veya teknik nedenler aramaya başlamadan önce, temel tarafı hala ABD hisse fiyatı kısa ve orta vadede baş olabileceği ile ilgili ipuçlarını veriyor.

Dünyanın en büyük sigorta şirketlerinden biri olmasının yanı sıra, Allianz büyük ve daha karmaşık finansal araçların oluşturarak portföyünü çeşitlendirmek için çalıştı. Dünyanın en büyük varlık yöneticilerinden biri olduklarını, yaklaşık 1,5 milyar €üçüncü taraf varlıkları ile.

Bu sigorta piyasasındaki şirket dinlenmek zorlukları yardımcı olur, ve tüm dünyada para politikası değişikliklerinin uyum sağlayabilecek, gelir akışı ve stratejileri çeşitlendirmesi olarak veriyor.

Böyle güçlü bir uluslararası varlık ile bir sigorta olarak, Allianz son yıllarda dolar Endeksi artışın neden bu kadar etkilenmedi. ECB (Avrupa Merkez Bankası) gevşeme politikaları sonucu gelen Euro daha düşük bir oranda yararlanmış onlar aslında, Şimdi Bile ECB oldukça uzun bir süre için Euro kurunu baskı altında tutup gerekiyordu €60billion parasal genişleme programı çalışıyor.

Söyleniyor, umutları Allianz için daha parlak olan, ve şimdi Amerika Birleşik Devletleri Federal Rezerv Eylül FOMC (Federal Açık Piyasa Komitesi) toplantı için buluşmak için hazırlanıyor, özellikle Allianz üzerindeki etkisi minimum olacaktır.

Teknik tarafta, €70/share alanından çift dip, sonra, piyasalar bu fevri hareket ikinci dalga için karmaşık bir düzeltme var fevri bir hareket başladı ama, önceki fevri hareket sonu yukarıdaki biter anlamı var gibi görünüyor.

Düz İngilizce olarak, mevcut seviyenin sonunda dördüncü bir dalga daha yüksek seviyelerde daha büyük bir derece bitirmek için başlamak için, ve yeni, taze, fevri bir hareket arıyorum.

Sonuçta, Allianz üzerinde hem teknik hem de temel bir resim boğa olduğumu ve yüksek değerler arıyorum. Arama seçenekleri mevcut 140 alanından Beslenen bu hafta herhangi bir zorluklar önlemek için mümkün olduğunca büyük bir son kullanma tarihi ile tavsiye edilir.

İlginizi Çekebilir: