Greenback Boğa Güçlü Konut Verileri Açar

 
Geçen ay, pürüzsüz bir Brexit ve daha iyi büyüme beklentileri daha yüksek şansı pound gibi dolar olarak geliştirilen rakiplerine karşı kazanmak için destekledi. İngiliz Sterlini / ABD doları parite yükseliş de Çin'e karşı Koz ticaret savaşın yarattığı belirsizlik yardımıyla oldu. 1 nisandan itibaren, İngiliz Sterlini / ABD doları çifti 1.4030 düşük 1.4370 yüksek yürüdü vardır. İngiliz Sterlini / ABD doları çifti önümüzdeki günlerde yönlü bir dönüş meydana gelebilir ancak, son ekonomik veriler gösteriyor.

İNGİLTERE tüketici fiyat endeksi %2.5 2018 Mart ayında arttı, 2014 Şubat ayında %2,7 ile karşılaştırıldığında. Ekonomistler, tüketici fiyat endeksi %2.7 artış bekliyordu. İşlenmemiş gıda, enerji, alkol ve tütün kalemleri hariç tutan çekirdek tüketici fiyat enflasyonu, %2.3 2018 Mart ayında, Şubat ayında %2.4 artış ve analistler tarafından beklenen %2.5 kazanç daha düşük ile karşılaştırıldığında ayrıca, Ulusal İstatistik Ofisi belirtti. 2017 Mart ayından bu yana kaydedilen en düşük enflasyon oranı oldu. Giyim ve ayakkabı fiyatı geçen yıla göre daha az yükseldi. Bu tüketici fiyatları enflasyon üzerinde olumsuz etki yarattı.

Mal ve imalatçılar tarafından satın alınan ham madde fiyatları %0,1 m o Mart, %0.3 bir artış karşı analistlerin beklentisi m azaldı-İNGİLTERE istatistik Teşkilatı da bildirdi. Geçen ay, üretici Fiyatları Endeksi %0,4 oranında gerilemiştir. Zayıf enflasyon verileri sterlin zayıf döndü. Aksine, doların güçlü Endüstriyel üretim ve inşaat izinleri verileri ile Güçlendirilmiştir.

Konut başlangıçları %1.9 1.319 milyon adet mevsim etkilerinden arındırılmış yıllık oranı Mart ayında arttı ABD Ticaret Bakanlığı belirtti. Bir önceki ay, çığır açan olay sayısı 1.295 milyon oldu. Thomson Reuters tarafından yapılan ankete göre, ekonomistler konut 1.262 milyon adet, Şubat ayında artmaya başlar bekliyordu.

Aynı şekilde, gelecekte ev inşa için izin verir 2.5 %1.354 milyon adet, Mart ayında artarak 142 milyon adet önceki ay içinde. Analistler, bina 1.33 milyon artırmak için izin bekliyordu.

ABD Federal Rezerv verileri-o-m Mart ayında büyüme bir önceki aya kayıtlı %1.1, analistler tarafından beklenen ama 0.3% daha büyük büyüme 0.5% m tarafından genişletilmiş fabrika üretimi gösterdi. Yıllık bazda, fabrika çıkışı %3.1 ile ilk çeyrekte genişledi, 2017 yılı son çeyreğinde %5 büyüme oranı aşağıdaki. Yukarıdaki gerçekler İngiliz Sterlini çifti bir düşüş destek.

Teknik olarak, İngiliz Sterlini / ABD doları çifti 1.4270 direniş karşısında düşüş başladı. Momentum göstergesi de döviz çifti ile negatif bir sapma yapıyor. Kötü tarafı, bir sonraki büyük destek 1.3720 var. Bu nedenle, döviz çifti daha düşüş bekleyebiliriz. Bu yüzden, döviz çifti kısa bir konumda tutmak için bir tüccar adına ihtiyatlı bir davranış olurdu.

Döviz piyasası analizine dayalı olarak, İngiliz Sterlini / ABD doları çifti 1.4240 yakın kısa pozisyon açmak istiyoruz. Spekülasyon ile ilgili risk sınırı, 1.4340 yukarıda bir kayıp durdurma siparişi ederiz. Aynı anda, kitap kar, 1.3920 yakın satın almak istiyoruz.

Ayrıca, ikili piyasasında, İngiliz Sterlini / ABD doları çifti muhtemel düşüş kazanmak için bir opsiyon sözleşmesi satın almayı planlıyoruz. Sözleşme tek çift 1.4240 yakın esnaf ne zaman almış olabilir. Ayrıca Sözleşmenin bitiminden bu yakın 27 Nisan ya da bir gün seçmek istiyoruz.

YASAL UYARI: Burada sunulan ticaret analizi kanaatindeyiz. Alım satım tavsiyesi, ticaret planımızın sadece bir göstergesi olarak sağlanmış değil. Başarı garanti edemeyiz ve tüccarlar kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: