Yağ Sıçrar gibi Carrizo Oil özellikleri:

(NASDAQ:CRZO) Carrizo Oil petrol ve gaz sektöründe faaliyet göstermektedir ve tabii ki son altı yılda petrol fiyatlarında en büyük sıçramayı tarafından en çok kar ayarlayın şirketlerinden biridir. Sadece bir hafta önce rakamları göz önüne alındığında inanılmaz bir sonuç.

Carrizo temelde araştırma, geliştirme ve petrol üretimi yapan bir enerji şirketi ve bu sektörde herhangi bir şirket petrol bu gibi toplanma olduğunda biraz rahatlama hissediyorum gerekir, ancak, sayılar yanıltıcı olabilir. Son ralli gün içi bazda %10'luk bir artış olduğunu gösteriyor, ama bu yüzde aslında daha düşük bir rakam üzerinden hesaplanır, yani gerçekte net Artış sonuçta o kadar büyük değil.

Petrol işi yapan şirketler İran Anlaşmayı oy olarak gelecek ay ABD Kongresi gözlerini olacaktır. Eğer bu başarılı olursa, büyük dalgalanmalar piyasada bekleniyor.

Petrol fiyatlarındaki sıçrama nedeni ikinci çeyrek ABD GSYİH keskin bir artış gösterildi. Bu ABD ekonomisi şaşırtıcı 3.7 oranında artan, tüm analist beklentisini gördüm.

Böyle bir ekonomik büyüme gerçekten çok etkileyici olduğunu fark vardır. Özellikle başka bir yerde sıfır veya çok az büyüme ile mücadele eden bir dünyada, yani yatırımcıları sevindirecek bir şey vardı.

Carrizo teknik resim iyi görünüyor. Daha büyük zaman dilimlerinde sözde düz bir desen oluşturuyor. Böyle bir model üç farklı bacaklar, ve üçüncüsü, eğer desen boğa CRZO durumunda ise, bir önceki ve ilk alçak kıracak vardır.

Burada tam olarak ne olduğunu ve şimdi 32.51 $baskı ile, aslında daha düşük ve bir düzeltme en azından başlamalı hareket sonu görüyoruz.

Sonuçta, bu tür bir desen en az 110% geri gelmelidir, ve bu 50 $civarında er ya da geç gelmeli değerler anlamına gelir.

Amerika Birleşik Devletleri'nde ekonomik büyüme ve faiz artışı beklentilerine gelince faiz kararı yatırımcılar üzerinde durulması gereken bir sonra NFP sonraki hafta tuşunu ve en önemlisi, basın toplantısı düzenledi.

NFP BİZİ güçlü ekonomik büyüme onaylamak için bekleniyor, ve Petrol Piyasası kurtarma sürdürmelidir. Sonuç olarak, Eylül ayı başında başlayan ay ekspirasyon sonu ile CRZO için arama seçenekleri tercih ediyorum.

Gördüğünüz gibi, BİZE ne küresel ekonomiyi etkiliyor. Gelecek hamle Fed ve faiz kararı göre değişir.

İlginizi Çekebilir: