TradersAsset tarafından Seçenekleri Broker İkili ilk 10

Amerika'da İkili Seçenekleri ticaret için yasal manzara biraz kafa karıştırıcı. ABD'DE online finansal ticaret düzenleyen lisans ve iki ceset var. Bu (NFA) (CFTC), Vadeli Emtia Ticaret Komisyonu ve Ulusal Vadeli Derneği var. Bu ne online broker çoğunluğu lisans veya birlikte ABD Ticaret yapmalarına olanak sağlayacak bir düzenleyici çerçeve koyarak ilgi gösterdi. Ancak eğer ABD'de bulunuyorsanız bir müşteri olarak kabul edecek, bazı düzenlenmiş ve birçok offshore İkili Seçenekleri ticaret siteleri vardır.

BİZİ tüccarlar her komisyoncu araştırmak öneririz tüm yüksek standartlarda çalışmaz gibi ile imzalanması düşünürsek, olduğunu. Aklınızda bununla birlikte, aşağıda ABD tüccarlar kabul edecek onaylanmış ve test İkili Seçenekleri broker listesidir.

En iyi 10 ABD İkili Seçenekleri Broker

Hayır.BrokerMevduatDüzenlenmişÖdeme %İnceleme
1.$250Hayır%90

İnceleme
2.$250Evet+%100

İnceleme
3.$250Hayır%90

İnceleme

Güvenle müşterilerine güvenli bir ticaret ortamı sunan bu broker tavsiye edebiliriz ve her standartların çok yüksek olduğu gibi çalışmaktadır.

  • RaceOption – Bu düzensiz komisyoncu bunu biz test için bir sayı hafta. Mutlak basitlik için ticaret tüm yönleriyle bakarak, mevduat çalıştırılmasına kadar olan tüm deneyim seviyesindeki tüccarlar için mükemmeldir. Komisyoncu site gezinmek için kolay, birden fazla para yatırma seçenekleri, Bitcoin ve diğer popüler cryptocurrencies ve popüler döviz çiftleri ve varlıkların bir dizi sunuyor. -Toplam puan, “yalın ve demek,” onların yaklaşımı sayesinde, en yüksek kalite değil, ama kusursuz bir süreç arayanlar için, RaceOption idealdir. HTML 5'de geliştirilen, platform tüm popüler tarayıcılar ve tüm cihazlar için duyarlı bu nedenle uyum ulaşılabilir.
  • Nadex – Bu tamamen CFTC (Vadeli Emtia Ticaret Komisyonu) düzenlenen ABD merkezli broker birini en güvenilir için BİZİ tüccarlar. Onlar tüm deneyim seviyesindeki tüccarlar ve eğitim malzemeden 25k $kalıcı bir demo işlem hesabı için kaynakların bir dizi sunmak için mükemmeldir. Nadex İkili Seçenekleri ve ayrıca İOS ve Android cihazlarda kullanılabilen tescilli ticaret platformu üzerinde Yayılır ile ticareti sunar.
  • Binarycent – bir düzensiz broker sunuyor ikili seçenekleri ticaret hizmetleri küresel müşteriler için. Herhangi bir bölgede sınırlı ve açıkça ABD tüccarlar kabul etmiyorlar. Daha çok geleneksel ikili seçenekleri ticaret gibi, bir değişim olarak faaliyet gösteren Nadex, aksine sorunsuz bir hizmet sunuyoruz broker kontrol ettik ve fark ettik. Bu isim ile beklediğiniz gibi 10 sent minimum esnaf sundukları, satış noktası. Web platformlarında da kaygan ve kanıtlanmıştır. Bu daha fazla Android ve hareket halinde yatırımcılar için kolaylık sağlayan iOS uygulamaları ile desteklenir. Çok tavsiye edilen bir komisyoncu.

BİZE Dostu İkili Seçenekleri Ticaret Sitesinin gereksinimleri

Seçenekleri tüccarlar kullandıkları herhangi bir ABD dostu komisyoncu kriterleri belirli sayıda karşıladığından emin olmalıdır İkili BİZİ. Aşağıda size kolaylık sağlamak için kontrol değer öğeleri bir bakış derledik.

  • ABD Bankacılık Seçenekleri – ABD İkili Seçenekleri tüccarlar olabilir sorunları çalışırken para yatırma ve çekme fonları bazı İkili Seçenekleri broker. Emin kullanmayı düşünüyor musunuz herhangi bir komisyoncu maliyet ücretsiz bankacılık çözümleri sunar olun. Hızlı para çekme ne kadar basit her komisyoncu Destek ekibine sormak ve herhangi bir ücret veya masraf var. O zaman sorun olmadan ticaret yapabilirsiniz.
  • Ticarette ABD Doları – Bazı İkili Seçenekleri ticaret siteleri olabilir ısrar size açık bir hesap başka bir para birimi diğerinden ABD Doları. Bu broker için daha kolay olabilir, ama para yatırma ve Para Çekme zaman döviz ücrete tabi olacağını lütfen unutmayın. Bu düşünceyle, para ve ABD Doları ticaret seçeneği sunar ticaret veya başka bir aracı bulmak emin herhangi bir komisyoncu olun!
  • Çoklu Platform Erişim – son Bir gereklilik olduğunu BİZE tüccarlar olabilir ister kabul kontrol yeteneği ulaşım, online ve mobil ticaret platformları tarafından sunulan en İkili Seçenekleri broker. Bu bazı broker sadece müşteriler masaüstü ile onların ticaret platformu tabanlı erişim BİZE izin olarak dikkate değer. Bir broker seçerken, bu açıkça mobil cihazlar lehine olan tüccarlar için sakıncalıdır, bu nedenle bu dikkate değer.

Ayrıca top10binary.net yazdığı ilk 10 broker listeye bir göz atabilirsiniz. BİZE dostu broker harika güncel bir listesi var.

İlginizi Çekebilir: