Gelişmiş A Giriş Özellikleri

Daha önce tartıştığımız gibi, A tümü abonelik olmadan sunulan geniş ticaret topluluk ağı ve bol özellikleri nedeniyle en popüler ticaret platformu olarak saltanat sürmeye devam etmektedir. MT terminalleri tüm tüccarlar, platformun deneyimlerini ne olursa olsun ya da döviz piyasalarına bugüne kadar uygundur. Birçok yazılımın çok yönlü unsurları ve özelleştirilebilir Özellikleri, grafik düzenleri, ayarları ve tercihleri gibi temele bulacaksınız.

Tüccarlar da skillset büyümesi ve portföylerini çeşitlendirmek amacıyla gelişmiş özelliklere erişmek için fırsat var. Her iki Platforma platformlar, DEMO ve MT5, varsayılan ayarlarına listelenen standart göstergeler ile gelir eğilimleri, osilatör, Bill Williams, vb. -Bilinen klasik göstergeler, bu (Göreceli Güç Endeksi) RSI, Bollinger Bands, Ichimoku Kinko Hyo, vb bu kategori altında. Buna ek olarak, kullanıcılar platforma kendi göstergelerini oluşturmak veya yükleme seçeneği var. Bu göstergeler, isteğe bağlı olarak oluşturulabilir-mevcut ya da (küçük bir ücret karşılığında veya ücretsiz) diğer ticari topluluklar gibi www.mql5.com olarak ithal edilebilir.

A yeni bir ticaret stratejisi test etmek ya da risk yönetim planı isteyen bir yatırımcı için faydalı olabilecek diğer gelişmiş ayarlar sunuyor. Aşağıdaki özellikler (komisyoncu aracılığıyla varsa) demo bir deneyim sırasında erişilebilir olabilir:

    • (Gerekli teknikleri ile tutkulu ve biliyorsanız) kendi stratejileri kodlama için MetaEditor yerleşik bir özellik.
    • Otomatik olarak kendi stratejilerinizi çalıştırmanızı sağlayan Uzman Danışman bir sekme. Bu da bir ticaret robot veya algoritma ile çalışan bir tüccar kolaylaştırır. Ancak, bu kapsam sürekli bağlantı sınırlıdır. Herhangi bir noktada ticaret platformu kapatın,/ robot Danışmanı Uzmanı işlevi veya pozisyon alın devam etmeyecek. Bu sorunu önlemek için, (Sanal Özel sunucu) Başkan yardımcılarıyla genellikle tavsiye edilir.
    • Seçenekleri ticaret stratejileri ya da otomatik stratejiler, tarihsel fiyatlarının performansa dayalı başarı testi için. Test tick tick modu ile her ticaret, açılış ve kapanış yerini ve genel performansını çekilen gösteren bir grafik görüntüleme A ile yapılabilir.

Bu avantajlara ek olarak, A çok küçük grafikler, Birden fazla Zaman dilimi Analizi – bölme ekranı, çeşitli zaman dilimleri arasında, stratejik ve taktik karar verme için daha iyi giriş ve çıkış noktaları (seçim) için izin verir. Bu ticaret için bir kez çerçeve kullanan diğer tüccarlar üzerinde bir avantaj elde etmek için yardımcı olabilir.

A şimdi bir uygulama pazarı akıllı telefon teknoloji iyilik için sürekli olarak kullanılabilir, Bu sadece ticaret platformu başarısı için yeni bir boyut eklemek için hizmet edebilir. Tüm gelişmiş özellikleri uygulama ile kullanılabilir iken, bu çok kolay hesap erişimi Portföyü onların sağlığı için çok büyük bir yararı olduğunu göreceksiniz. Bu uygulamalar sadece telefon veya diğer taşınabilir aygıt için indirilebilir ve online hesap kurarken size komisyoncu tarafından sağlanan aynı oturum açma ve parola ile erişilebilir.

İlginizi Çekebilir: