2018 4 Lider Cryptocurrency Hikayeleri Nisan

Cryptocurrency pazar, Pazartesi günü geç saatlerde kurtarma düşüş yaklaşık iki hafta sonra başladı. Sat yol kapalı büyük olumsuz gelişmeler olurken, piyasadaki likidite oldukça kuru. Daha kısa satıcıların avantajı piyasada temel zayıflık almak için bunu yaptı. Likidite (ESMA) Avrupa Menkul Kıymetler ve Piyasalar Otoritesi tarafından cryptocurrency yatırımcıları korumak için açıklanan tedbirler nedeniyle kurumuş. ESMA cryptocurrency ticaret için 2:1 maksimum sunulan kaldıraç çehresinin bir kılavuz yayınladı. Ayrıca, kılavuz ayrıca marj para %50 gerçek gereksinimi altına düştüğünde pozisyonun zorunlu tasfiye için çağırır.

Güney Kore strateji ve Maliye Bakanlığı, Haziran ayı sonuna kadar cryptocurrencies için vergilendirme çerçevesinde ilan etmeyi planlıyor. Yeni vergi yasa yürürlüğe 2019 yılında gelecek. Özellikle, Rusya cryptocurrencies faaliyetlerinin %13'lük bir vergi oranı artırımı planlıyor. Bu bağlamda, ülkenin bu yıl bir yasa çıkartılması bekleniyor. Tayland, Güney Kore, komşusu cryptocurrencies %7 KDV ve %15 vergi duyurdu.

Büyük cryptocurrencies ile ilgili gelişmeler bakalım:
 
(BTC)Bitcoin
İyimser yatırımcılar cryptocurrency yatırım için, güçlü bir boğa ters umutla koştu Bitcoin hızla yukarıda 7.000 $Pazartesi günü geri gidiyordu. Özellikle, Bitcoin $14,112 de 2018 yılının ilk çeyreğinde açılan ve $6,973 kapalı, 8 Ocak'ta $16,537 bir üç ayda bir yüksek ulaştı. İlk çeyrekte Bitcoin yarı değerini daha kaybetti. 31 Mart kapanış fiyatı 17 Aralık günü kaydedilen $20,089 tüm zamanların en yüksek %65 daha düşüktür. Kötü haber bir baraj (düzenleyici kamçı, hack olayları, vb.) ilk çeyrekte düşüşe neden oldu. ETH Zürih araştırmacılara göre, Bitcoin değerini gerçekten kullanan insanların sayısına bağlıdır. Para hala aşırı değerli olduğunu bu teoriye göre, örgüt inanıyor. Araştırmacılar Bitcoin en az dört defa gerçek değeri ticaret olduğunu tahmin var. Daha fazla bilgi edinin.
 
(ETH)Ethereum
Bitmain, en büyük madencilik donanım üreticisi, madenci, özellikle benim Ethereum için tasarlanmış tabanlı Antminer E3, ÜSTÜN bir çip duyurdu sonra Ethereum $400 altında geçen hafta düştü. Şu anda, sıradan bir grafik kartı benim Ethereum için kullanılır. -ÜSTÜN madenci yerleşik bir özel lansmanı yoğun birkaç büyük oyuncular pazar etrafında merkezileştirmek istiyorsunuz. Böyle bir senaryoyu önlemek için, 30 Mart tarihinde, Ethereum geliştirici Piper Merriam ETH Onu geçersiz kılmak için Ethereum Protokolü olası sabit bir çatal fikri sundu. 958 (Ethereum İyileştirme Önerisi EIP #) plan Github sunuldu. Diğer yandan, Ethereum kurucusu Vitalik Buterin Ugandalı mülteciler için 1 milyon dolar bağışladı. Daha fazla burada ve burada okuyabilirsiniz.
 
(XRP)Ripple
25 ülkede 231 örgütlerden oluşan hyperledger toplum blockchain yerel para birimi olan cryptotoken, gerçek zamanlı brüt takas sistemi tabanlı katıldı. Hyperledger çapraz-Sanayi blockchain teknolojileri ilerletmek için oluşturulan açık kaynak kodlu bir işbirliği çabasıdır. Teknoloji bir çok proje, çok katılımlı bir çaba, önemli bir ivmeye sahip ve şimdi 10 iş blockchain içerir ve muhasebe teknolojileri dağıtılmış. Daha fazla bilgi edinin.
 
 

Adl Bizim

Bitcoin. Bitcoin var neredeyse yapılmış bir çift altında günlük grafiklerde. Bu nedenle, döviz broker ile ticaret hesaplardan kullanarak BTCUSD çifti uzun pozisyon açmayı tercih ettik. Stokastik osilatör tarafından gösterilen aşırı satım senaryosu henüz BTCUSD çifti uzun pozisyon için plan bir başka nedendir.

7,100 yakınlarındaki girmek için tercih ediyoruz, 6.700 altına zarar Durdur emri ile. 8600 bir fiyat için uzun pozisyonumuzu boşaltması için arıyor olurdu.

 
 

İkili Seçenekleri Ticaret Planımız

Ripple. 0,4 düşük kayıttan sonra, (XRP) Ripple 0.44 büyük destek seviyesinden geri dönmüş bulunuyor. Williams yüzde aralığı göstergesi boğa bölgeye giriyor. Bu nedenle, XRPUSD çifti yükseliş devam etmesini bekliyoruz.

Yükseliş kazanmak için, güvenilir bir ikili komisyoncu tarafından sunulan bir arama seçeneği yatırım yapmak istiyoruz. Opsiyon sözleşmesi bir hafta süreyle aktif kalır. Ayrıca, sadece XRPUSD çifti $0.44 yakın büyük cryptocurrency borsalarda esnaf zaman kaybedemeyiz hangi para yatırım yaptık.

YASAL UYARI: Burada sunulan ticaret analizi kanaatindeyiz. Alım satım tavsiyesi, ticaret planımızın sadece bir göstergesi olarak sağlanmış değil. Başarı garanti edemeyiz ve tüccarlar kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: