Barclays Sonra; Starbux Gerekçe Yenilik Yaptıkça

 

Hisse Starbucks Corporation (NASDAQ: SBUX) yürüdü dünden sonra Jeffrey Bernstein, bir analist at Barclays yükseltilen hisse değerlendirmesi için “kilolu” den “eşit ağırlık”, gerekçe menü yenilik ve etkileyici Müşteri Hizmetleri. Şirket bu yıl büyük kazançlar biçmek olabilir analist inanıyor. Starbucks hissesi $90.53 kapalı, önce yakın 1.65 $1.86 ya kadar%. Özellikle, geçen yıl, hisse senedi, %36.5 tarafından takdir ve rakipleri aştı.

Bernstein bu Soğuk Nitro Brew platformu olarak içki seçenekleri artan popülaritesi yanı sıra çalışan-müşteri ilişkileri geliştirmek için şirketin son çabaları tabanlı Seattle, Washington altını çizdi. Analist aynı zamanda yükselen dijital satış vurgulanmış ve Çin ve ABD'de büyüme beklentileri sürekli. Çin'de satış düşüşün dörtte üçü sonra ulaşıldı var olduğu unutulmamalıdır.

Raporda, analist, ileri, şirket tarafından çalışanları yeniden eğitmek için çaba, Ödül programı Starbucks revizyon ve böyle Balkabaklı Krem Soğuk Bira gibi içecekler piyasaya yeni hisse senedi son kazanç bağladı.

Starbucks Çin'de sorunları, ekonomik durgunluk (LK) Luckin Kahve sıkı bir rekabet ve diğer jeopolitik endişeler olarak karşılaşabileceği bu bernstein'ı kabul eder. Ancak analist savunuyor şirket konumlandırma kendisi gibi bir ‘yerel marka’ Çin kullanarak ülkenin tasarımcılar ve müteahhitler için ayarlama dükkan. Şirket ayrıca yeni bir ürün yelpazesi sunuyor. Son zamanlarda, Starbucks bir bitkiden üretilen süt alternatifleri oluşan yeni içecek bir dizi başlattı.

Yakın geçmişte, Starbucks her iş alanında sağlam bir performans kaydettik. Şirket BİZE etkileyici aynı mağaza satış büyüme rapor eder. Daha da önemlisi, büyüme Çin'de güçlü iş yüzünden. Özellikle, mali 2019 yılında, Starbucks Çin'de ABD ve 4 %5% aynı mağaza satış büyüme bildirdi. Son çeyrekte aynı mağaza satış büyüme %6, ABD Çin'de %5 yükseldi.

Yüksek işlemleri ve bilet boyutu mali 2020 yılında Starbuck aynı mağaza satış büyümesi neden bekleniyor. Şirketin işlemleri ve trafik dijital teklifleri, cazip ürün yelpazesi, ödül programı ve yenilik bir genişleme nedeniyle geliştirmesi bekleniyor. Aynı yüksek-mağaza satış ek olarak, birim büyüme muhtemelen Starbucks mali 2020 yılında üst çizgisini geliştirmek için yardımcı olacaktır. Şirketin mali 2020 yılında 2 bin yeni mağaza açılışı bekliyor. ABD'de, şirket yaklaşık 600 mağaza açmayı planlıyor. Çin'de, Starbucks ortasında genç büyüme bekliyor.

Şirketin mali 2020 yılında sınırları içinde hafif bir iyileşme, olumlu maliyet eğilimleri yardım bekliyor. Ayrıca, yönetim boşluklarını artırmak için tedarik zinciri ile ilgili giderleri azaltmak için umut ediyor. Yeşil kahve en uygun fiyat da hisse başına şirketin marjları ve kazançları yardım bekleniyor.

Esas alınarak yukarıdaki argümanlar, Barclays analisti Jeffrey Bernstein ve ekonomik durumu gözden geçirilmiş Starbucks hisse “Eşit ağırlık” için “Kilolu” revize ederken fiyat hedefi $107.00 gelen 14,95$.

Bernstein açıkladı nedeni arkasında onun boğa görünüm: “SBUX fazla çekici bir kombinasyonu gösteriyor küresel temel (yani comp & birim) büyüme içinde hem perakende ve tüketici ürünleri. Son temel yeniden ivme, nakit fazlasının (yani maliyet yönetimi ve dönüş) olgunluk yolunda tanınmış bir geçiş ile birlikte birleştiğinde uzun temperleme vadeli rehberlik ilerledi eğimli kalıyor.”

Özellikle, birkaç analistler, hisse senedi için hedef fiyatı artırdı. Salı günü, Evercore ISI 95 $için hedef fiyatını yükseltti, $94 vardır. Geçen ay, J. P. Morgan yukarıya doğru revize edilmiş hisse senedi “nötr” için “ağır.”

Yukarı revizyon hissesi yükseliş kısa vadede devam etmesi bekleniyor.

Hisse senedi 50 günlük hareketli ortalamasının üzerinde işlem görüyor tarihsel fiyat grafiği gösterir. Ayrıca, stokastik göstergesi boğa bölgede bulunmaktadır. Bu nedenle, önümüzdeki günlerde takdir stok yapılmasını bekliyoruz.

YASAL UYARI: Burada sunulan Herhangi bir finansal işlem analiz görüş ve tavsiye veya yatırımcılar için yön olarak tasarlanmamıştır. Bu makalenin bir sonucu olarak yapılan herhangi bir esnaf başarısını garanti edemez, ve tüccarlar pazarlara girdikleri zaman kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: