15 Jan Önde gelen Cryptocurrency Hikayeleri 2018

Cryptocurrency pazar inanılmaz değişiklikler ile canlı kalmaya devam ediyor. Olsun hiç eşitlik belirteci bağlantılı 50.000 düğümlerle, BİZE NEREDE blockchain ağın hisse ticareti durma noktasına SN emri, dünyanın ilk blockchain piyango başlatmak, kripto para cüzdan ve Borsalar hack Kuzey Kore'nin çalışır, ya da Finova Finansal ilk dünyanın en büyük blockchain ağ oluşturmak için Körfez ile resmin telif hakkı Qtum ortak girişim-korumak için blockchain platformu başlatmak için kamera ve diğer görüntüleme ürünleri üreticisi Kodak'ın karar, belli bir şey. Blockchain teknolojisi tüm sektörleri etkileyeceğini ve düzenleyiciler kötüye kullanımı önlemek için kuralları değiştirmeye devam edecek. Kripto etki son birkaç gün içinde gerçekleşen önemli gelişmelere bakalım.

 

Bitcoin

Olumlu bir haber ile başlayalım. ABD hükümet politikaları üzerinde büyük bir etkisi olan Goldman Sachs, mali güç, Bitcoin yerli para birimi değer kaybetmeye devam ettiği birkaç Afrika ülkesinde fiat para için bir alternatif olabilir dedi. Özellikle, Goldman Sachs otokratik rejimler bulunduğu Kongo ve Zimbabve, altını çizdi. Bu nedenle arama ötürü üzüntü duyduğunu benzer şekilde, geçen yıl bir dolandırıcılık denir Bitcoin olan JP Morgan Chase CEO'SU Jamie Dimon, dedi. Fox Business Network için bir röportaj verirken, Dimon bu cryptocurrency artan etkisi kabul etti. Bu arada, cryptocurrency milyarder Michael Novogratz dünyanın ilk ticari bankanın başlatmak için düzenlemeler cryptocurrency ve blockchain teknolojisi üzerinde duruldu yapıyor. Ancak, tüm Bitcoin için iyi değil. Birçok fon, ProShares, Raffety Varlık Yönetimi ve VanEck dahil olmak üzere, Bitcoin Etf kurma, SN isteği üzerine başvurularını geri çekildi. Bu nedenle, üst üste üçüncü hafta için, Bitcoin 13.000 17.000 düzeyleri arasında bağlı kalmaya devam ediyor. Devamı burada ve burada.

 

Litecoin

Bitcoin bir gölge olarak kabul edilir. Ancak Litcoin işlemleri genellikle Bitcoin 4x daha hızlı. Her ikisi de benzer özellikler taşıyor gibi Bitcoin etkileyen herhangi bir haber genellikle Litecoin etkiler. Bu nedenle, Bitcoin doğrultusunda, Litecoin $220 ve 300 $arasında değişmektedir bağlı kalır. Ayrıca, Litecoin kurucusu içeriden öğrenenlerin ticareti yapmakla suçlandı. Bu da aralık bağlı kalma sikke için bir sebep yoktur. Daha fazla bilgi edinin.

 

Ethereum

Diğer az bilinen altcoins engelleme, Ethereum şu anda piyasada en çok boğa kripto para birimidir. İnanılmaz bir hızla ve piyasa değerine kazanmaya devam ediyor. Geçen hafta, Ripple para arkasında piyasa değeri ile Sayı 2 para olma Ethereum itti. Ancak, Ethereum hızla tekrar ikinci yerini almak için geri dönmüş, 137 milyar dolar piyasa değeri ile. Bu Ethereum yakında bir numaralı kripto para Bitcoin olmak için büyümek olacak gibi görünüyor. Kripto topluluk Ethereum merkezi olmayan uygulama geliştiriciler arasında popülaritesi nedeniyle başka bir jeton daha çok destekler. Daha fazla bilgi edinin.

 

Ripple

Keskin olan 3.80 dolar seviyesi dokunmak yükselen sonra, Ripple para $1.50 düşük geri dönmesine buhar kaybetti. Keskin gösteriler genelde spekülatörler ve Ripple tarafından kar rezervasyon kural için bir istisna değildi izliyor. CoinMarketCap listeleri birkaç Güney Kore borsaları kaldırıldı bu düşüş için bir başka nedendir. Bu nedenle, referans portal üzerinde görüntülenen ortalama işlem fiyatı aniden düştü, yatırımcılar arasında paniğe neden oldu. Şaşırtıcı Dalgalanma spekülatörlerin ilk hedefi haline geldi. Sevmiyorum ödeme ağı test etmek için eski ile ortaklığını duyurdu sonra ancak, Ripple geri kayıp yere bir kısmı kurtarıldı. Daha fazla bilgi edinin.

 

(XCP)karşı taraf

Dört yıl önce başlatılan bir proje. Ancak, kripto topluluk dışında, para hiç söz edildi. 2017 Ekim ayında geri, para 8 dolar ticareti, 22 milyon dolarlık bir piyasa değeri ile oldu. Ancak, bugün, bu yazı gibi, paranın 65 $seviyelerinde ticareti, 180 milyon dolarlık piyasa değeri ile. Ticaret hacmi en Bittrex karşılığında oluşturulur.

Yakma yöntemi-kanıt kullanan ilk cryptocurrency ve tamamen yeni bir kod tabanı olarak yazılır. Yerel para birimi sıfır mayınlı ve deflasyonist var. 2.6 milyon yaklaşık XCP sikke Ocak ayında oluşturuldu. Bu bahis, finansal türevler, yemler gibi çeşitli sektörlerde kullanılan ve döviz dağıtılabilir. Para bitcoin kullanılamaz yerlerde kullanılabilir. Parayı Karşı taraf Vakfı feshedildi sonra yükselen başladı. Şimdi %100 açık kaynak bir proje. Projeler XCP platformu üzerine inşa edilmiştir. Umut verici bir cryptocurrency olduğunu. Daha fazla bilgi edinin.

 

Adl Bizim

Ripple. Grafikleri göstermek zayıflık Dalgalanma para. Ripple 2.10 direnç karşısında azalıyor. Stokastik göstergesi de aşağıya doğru hareket ediyor. Böylece, düşüş devam etmesini bekliyoruz.

Kısa 1.90 yakınlarındaki giderek düşüş ticaret, 2.25 üzeri zarar Durdur emri ile planlıyoruz. Küçük destek 1,75 var. Ayrıca 1.20 de kar al emri yer vereceğiz.

 

İkili Seçenekleri Ticaret Planımız

Ethereum Klasik. Bu altcoin başlayan yükselen aşağıdaki güncelleme geliştiriciler ile ilgili Emerald proje. Teknik olarak, ETCUSD çifti resimdeki gibi yükselen Üçgen kırık var. Büyük desteği 38 de var. ETCUSD çifti 63 seviyede bir sonraki direnişi yüz muhtemeldir Fibonacci seviyelerini göstermektedir.

Bu nedenle, güvenilir bir ikili komisyoncu tarafından sunulan bir arama seçeneği yatırım yapmayı düşünüyoruz. Bu seçenek, 22 Ocak ve Ethereum Klasik 40 $crypto piyasasında işlem olması gerektiği kadar aktif kalmalıdır.

 

YASAL UYARI: Burada sunulan ticaret analizi kanaatindeyiz. Alım satım tavsiyesi, ticaret planımızın sadece bir göstergesi olarak sağlanmış değil. Başarı garanti edemeyiz ve tüccarlar kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: