Wells Fargo Dört İşlemleri Rüzgarlar Kadar Amerika Birleşik Devletleri

 
ABD (NASDAQ: DİK) kötü yönetim ortasında kötü performans, yasal faturaları montaj ve suçlamalar, Wells Fargo & Company, üçüncü büyük Bankası, ABD'de dört eyalette faaliyetlerini kapatma kararı aldı. Karar, 800'den fazla dallar üzerinde 2020 yılına kadar çıkarın ve kalan 5.000 yerleri yönetmek daha büyük bir planın parçası. 2017 yılında, Wells Fargo 214 yerlerde kepenkleri indirdi. İş örgütlenme aşağıda açıklandığı gibi banka karşılaştığı tüm sorunları çözmek olamaz. $55.58 de önümüzdeki günlerde bir hit almak için kapalı olan Wells Fargo, hisse senedi bekliyoruz.

Merkezli San Francisco, California-banka şubelerinin Michigan (33) (14) (1) Ohio ve Indiana kapanıyor. Ayrıca, Wells Fargo da Wisconsin dalları dört kapanış, ama dalları 48 korumak olacaktır. ABD dışında (FBC) Flagstar Capıtal büyük ölçüde bilinmeyen bir bank, Wells Fargo tarafından satılan (52) tüm dalları kazanıyor.

Anlaşma 2018 dördüncü çeyreğinde tamamlanması bekleniyor. Flagstar Capıtal müşteri kitlesinin bu satın alma tamamlandıktan sonra iki katına çıkacak. Michigan merkezli Flagstar yaklaşık 3 bin 500 çalışanı ve 2 milyar dolar değerinde. Özellikle, Wells Fargo'nun piyasa değeri 267 milyar dolar ve 263,000 milyon kişi istihdam etmektedir. Dalları anlaşma tamamlanana kadar Wells Fargo yerleri olarak çalışmaya devam edecek. Flagstar kapanışında tüm şubeleri ve çalışanları korumak “olduğunu onaylamıştır. Wells Fargo Şubesi kapanıyor olsa da, rakibi JP Morgan 2023 yılına kadar 400 şube açmak için yatırım 20 milyar dolar planlıyor.

Wells Fargo, ancak, dört eyalette bazı ticari kredi, perakende aracılık, varlık yönetimi, ve ev borç verme işlemleri devam edecek. O dallarda çalışma 490 çalışanlar Flagstar çalışanlar olacak. Flagstar Wells Fargo için ödeme milyar 2.50 $olacaktır. Bu dört Şubesi 2.30 mevduat milyar dolar olarak gerçekleşti. Yani, Flagstar 7% küçük bir prim dalları satın alıyor.

Wells Fargo pisliği temizlemek için adımlar atıyor yatırımcılar ve düzenleyiciler ikna etmek için başka seçeneği ile bırakılır. Daha önce geçtiğimiz Şubat ayında, Federal Rezerv asla “yaygın tüketici ihlalleri” için görülen yaptırımlar önce Wells Fargo tokatladı. Fed banka kuralları esnetmek olduğuna ikna olana kadar Wells Fargo ötesinde 2 trilyon $varlıkları büyümeye izin vermez. Wall Street Bankası sahte hesap skandalı ile bağlantılı büyük yasal faturaları bakıyor gibi maliyetlerini düşürmek için Wells Fargo üzerinde ciddi bir baskı oluşturuyor. Banka çok daha fazla iş ayarlama işlemlerinin iyi yapılması gerektiğini kabul etti.

Çalışanlarından müşterilerine izni olmadan milyon 3.50 kadar hesap açıldı geçen Temmuz ayında banka kabul etti. Banka hiç gerekli onlar otomatik sigorta için müşteriler tahsil ettiğini ileri araştırmalar ortaya. Üzerinde dalları bazı gereksiz ipotek ücreti ile müşteriler yatar. Çalışanlarının biraz erken 2017 ve 2018 müşterilerinin iş belgeleri tahrif olan denetim de ortaya çıkardı. Geçen ay banka, Adalet Bakanlığı'na sahte hesap skandalı kapatmak için ödemek için 480 milyon $verdiler. Yani, şubelerin kapatılması temizleme işlemi sadece bir başlangıç. Bu nedenle, hisse senedi kısa vadede düşüş kalmaya devam edecektir.

Tarihsel fiyat grafiği 56 hissesi için sağlam bir direnç gösterir. Ayrıca, stokastik osilatör düşük yüksekler yapıyor. Bu nedenle, Wells Fargo hissesi kısa vadede düşüş kalmasını bekliyoruz.

Hisse senedi fiyatı yaklaşan düşüş yararlanmak için bir opsiyon sözleşmesine yatırım yapmayı tercih ediyoruz. Fon fazlası engelliyor önce, 15 Haziran tarihinde sona erer ya da hangi seçenek bir sözleşme olur diye düşünüyoruz. Ayrıca, Wells Fargo hissesi $56 yakınlarındaki New YORK Borsası'nın işlem olmalıdır.

YASAL UYARI: Burada sunulan ticaret analizi kanaatindeyiz. Alım satım tavsiyesi, ticaret planımızın sadece bir göstergesi olarak sağlanmış değil. Başarı garanti edemeyiz ve tüccarlar kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: