Bellek için mikron Kadar Güçlü FY17, FY18 Outlook Cips

 
(NASDAQ: MU) bellek çipi üreticisi Micron Teknoloji hisse senedi yakınlarındaki 12 $32.96 kişi başı en yüksek aylık işlem gördü. DRAM ve NAND bellek yongaları, güçlü talep nedeniyle, fiyat artışı çip üreticisi karlarını artırdı, böylece hisse senedi fiyat artışı yol açar. Ancak, artık hafıza çipleri bir sıkıntısı olduğu bildiriliyor. Hisse kısa vadede aralığı bağlı kalacağını bir spekülasyona yol açtı. Stok açıkladı altında daha da yukarı hareket edeceğini ancak, Mikron Cleveland araştırma raporu ve güçlü Q3 2017 sonuçları gösterir.

Tabanlı Boise, Idaho-şirket 5.57 milyar $benzer çeyrekte geçen yıl kaydedilen 2.898 milyar dolarlık bir artış üçüncü çeyrek net satış bildirdi. Şirket ayrıca 1.647 milyar dolar kar 3Q17 salladı, aynı dönemine geçen yıl 215 milyon dolar net zarar ile karşılaştırıldığında. Başına payı olarak, Mikron Haziran çeyrek Nisan ayında $1.40 kazanç bildirdi, $0.21 geçen yıl net zarar ile karşılaştırıldığında.

Hisse senedi tabanlı tazminat, kıymet düşüklüğü, satın alma ve yeniden yapılanma masrafları ve diğerleri hariç, Mikron hisse başına olmayan 3. ÇEYREK-1.896 milyar $GAAP net gelir, ya $1.62 rapor, 29 milyon $veya hisse başına $0.03 olmayan bir GAAP net zararı, geçen yılın döneminde öncesine göre. Thomson Reuters Uzlaşma tahminin 5.41 milyar dolar gelir, hisse başına $programları kazanç oldu.

Uygun fiyatlandırma ile birleştiğinde mikron maliyet azaltma programı şirket analistlerin kazanç tahmin aşmak için etkin. Şirket ayrıca NAND çipleri için daha yüksek satış hacmi bildirdi. Üretim maliyetleri geçen yıla göre sabit kalmıştır.

İyimser DRAM ve NAND fiyatları şirket 2017 geri kalanı mali 2018 ile ve kazanç tahminleri yendi sağlayacak Mikron Cleveland Araştırma Raporu Devletleri. Mali 2017 EPS hisse başına $7 olacağı görüşündedir Cleveland da belirtti. Yatırım araştırma şirketi bir sonraki Takvim yılı ortasına kadar hisse başına 2 $bir kazanç beklediği rapor da belirtiyor. Bu %30 Wall Street tahminleri aşacak.

Etkileyici 3Q17 Kazanç ve bellek yongaları için güçlü bir talep temelinde, Citigroup Mikron hissesi için 45 $hedef fiyat verdi. Bu nedenle, temel Mikron hisse senedi fiyat artışı destekler.

Stok resimdeki gibi 32 direnç seviyesi kırılmış oldu. Hem birikim/dağıtım ve para akış indeksi göstergesi yükseliyor, böylece kese içinde boğa iştahı doğruluyor. Böylece, uzun tezgahın içinde kalmak, şimdilik yerinde olacaktır.

Yüksek veya üzeri bir seçeneği fazla fon yatırım yaparak Olası yükseliş ticaret yapmayı planlıyoruz. 32 dolara yakın bir grev fiyat için bakmak ve 15 Eylül civarında sözleşme bitiş tarihini seçeriz.

YASAL UYARI: Burada sunulan ticaret analizi kanaatindeyiz. Alım satım tavsiyesi, ticaret planımızın sadece bir göstergesi olarak sağlanmış değil. Başarı garanti edemeyiz ve tüccarlar kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: