Ethereum Klasik Blok Ödül Azalma Boğa Dön

 
Orijinal Ethereum zinciri olan (VB) Ethereum Klasik, geçen hafta 34 dolar yüksek vurmak için yaklaşık %50 düştü. Yatırımcıların çoğunluğu başak geldiğini görünce sırasında, doğru zamanda giren o büyük kar üzerinde oturuyor. Ayrıca bir para kazanma oyunu olarak spike şikayet eden kripto para birimi yatırımcıların bir bölümü oldu. Ancak, aşağıda gerçekleri sahne arkasında büyük bir gelişme gösteren ve geçen hafta gördüğümüz yükseliş yakın gelecekte büyük bir miting olabilir.

Teorik olarak, Ethereum Klasik simgeleri sınırsız kaynağı var. 13 milyon kadar belirteçleri her yıl oluşturulur. Bu fiyat depresyonda kalma sebeplerinden biri oldu. Ancak, Hong Kong'da geliştirici konferansında, jeton sayısını sınırlamak için bir politika uygulanacağı açıklandı. Politika değeri daha iyi bir mağaza token Ethereum Klasik hale getirmeyi amaçlıyor. Bu Ethereum Klasik fiyatlarında bir ralli başlattı.

Yeni politika, ECİP1017 olarak, kalıcı olarak Ethereum Klasik tedarik değiştirebilecek bir protokol yükseltme. Protokol yükseltme geçen ay sabit bir çatal ile tamamlandı. VB blok ödül dolaşımdaki toplam paraları 230 milyon 210 milyon yaklaşık ulaştığında zamanla azalmaya ve ortadan kalkıncaya bekleniyor. VB 4 ödül ilk azaltma, VB başına 5 blok mevcut seviyeden, 5.000.000 blok 12 Aralık'ta ya da ortaya çıkar. Özetle, sabit çatalı aşağıdaki, VB zamanla değeri artacak deflasyonist dijital bir para birimi haline geldi. Düğümler madencilik VB neredeyse %90 ECİP1017 geçiş desteği.

İkincisi, fiyat keskin bir artış görülen diğer kripto para örneğinde olduğu gibi, Güney Kore döviz Bithumb işlem hacminin tekrar Ethereum Klasik fiyat değeri arkasındaki ana sürücüsüdür. Coinone ve Korbit hacminin artmasına katkıda bulunan diğer iki Güney Kore borsaları vardır. Özellikle, Bitfinex 24 saatlik işlem hacmi ile sıralamada ilk dört Borsalar listesinde üçüncü konumda olmayan sadece Kore alışverişidir. Böylece, 12 Aralık ayından itibaren blok ödül birimlerin güçlü bir yükseliş ve bir düşüş kripto para birimi yükseliş devam etmesi bekleniyor.

ETCUSD çifti 23.50 önemli destek seviyesine yakın işlem görüyor. Ayrıca, RSI göstergesi düşüş bölgesine yakın. Böylece, yükseliş devamı bekliyoruz. 37 yukarıdaki Ara yeni highs kripto para alacak.

Bir arama seçeneği en iyi şekilde çıkarlarımıza hizmet edebilir. Bir arama seçeneği yatırım yapmadan önce, emin güvenilir bir ikili komisyoncu tarafından sunulan sözleşmenin bir hafta için geçerli olan yapmak istiyoruz. Ayrıca, ETCUSD çifti $23.50 yakın crypto piyasasında işlem olmalıdır.

YASAL UYARI: Burada sunulan ticaret analizi kanaatindeyiz. Alım satım tavsiyesi, ticaret planımızın sadece bir göstergesi olarak sağlanmış değil. Başarı garanti edemeyiz ve tüccarlar kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: