Satış ekibi FY2022 Gelir Outlook Tazeledi

 

Salesforce.com şirketinin hisseleri. (31 CRM) $160.43 kapalı, John DiFucci, Jefferies analistlerinden sonra önce yakın 1.33% Yukarı, sonra; $189 $172 stok için fiyat hedefini revize etti. Şirketin Dreamforce olay şu anda devam etmekte olacak. DiFucci gösterdi yorum Salesforce CEO'SU Marc Benioff, hakkında “bir makro ortam olduğunu bilmek iyi bir kurumsal yazılım harcama,” kısmen sağlam ekonomik büyüme ve vergi revizyon. Son 12 ay içinde, hissesi yaklaşık %70'i tarafından takdir etmiştir.

 

Outlook satış ekibi’ bulut iş & danışmanlık

Gelirinin ağırlıklı olarak birden fazla bulut hizmetleri kullanan müşteriler tarafından yönlendirilen San Francisco'daki Dreamforce Kongre sırasında, şirket ortaya çıkardı. Finans Müdürü, Mark Hawkins, ayrıca Yatırımcı Gün içerisinde alınan şirketin gelirlerini outlook yineledi. Satış ekibi 13.18 milyar $bu yılın gelir mali 2022 ulaşmak için 23 milyar arasında 21 milyar dolar bekliyoruz devam ediyor. FactSet tarafından incelenen analistler mali 2019 yılında 13.17 milyar dolar gelir bekliyorlar.

İçin 23 milyar dolar artış, şirkete göre, bu Hizmeti Bulut, Bulut Satış ve Pazarlama Bulut gibi birden fazla bulut ürünleri kullanan müşteriler nedeniyle kısmen olacak.

Müşterilerinin %38 multi-cloud müşterileri ve satış ekibi tek bulut ürün müşterilerine daha (ortalama) 10x daha fazla ayırdığı bu grup, elde edilen gelirin %92'sini yapan CFO açıkladı.

Yorum üzerine birden fazla bulut ürün müşteriler, Mark Hawkins söyledi: “Bu irade gücü dayanıklı büyüme için yılda bir gelir.”

Hangi satış ekibi abonelikleri üzerinden satış yapılarda şekilde outlook vakti firmaya güven veren satış ekibi Yardımcısı CFO, David Havlek ekledi. Şirketin gelirinin yaklaşık %80 yılın başında sözleşmeleri ile oluşturulan Havlek ortaya çıkardı. Özellikle, gelir %60'ı iki yıllık sözleşme altında.

Şirket iPads ve iPhone'lar için yeni uygulamalar sunacak olan Apple (AAPL) geçen hafta ile bir ortaklık duyurdu. Şirketin CRM ürün Einstein şirketin müşteri veri ve iş operasyonlarını dayalı tahminler ve öneriler sunmak için yapay zeka kullanır. Açılış konuşmasını sunarken Dreamforce olay, Başkan ve Co-CEO'su Marc Benioff, Siri vurgulanan-Einstein Sesli etkin.

Benzer John DiFucci, Joel Fishbein, bir analist de BTİG ifade etti “etkilendim miktarı üst satırı momentum şirket bile sonra örten $10 milyar gelir.” DiFucci hissesi için 175 $hedef fiyat ile satın bir not verdi.

Temelde, stok, bu nedenle, boğa kalması bekleniyor. Hisse senedi 50 günlük hareketli ortalama YÖNÜ göstergesi onun üzerinde işlem görüyor yeni yüksekler yapıyor teknik olarak, fiyat grafiği gösterir. Sonuç olarak, hisse senedi daha da yukarı taşımak için bekleyebilirsiniz.

YASAL UYARI: Burada sunulan Herhangi bir finansal işlem analiz görüş ve tavsiye veya yatırımcılar için yön olarak tasarlanmamıştır. Bu makalenin bir sonucu olarak yapılan herhangi bir esnaf başarısını garanti edemez, ve tüccarlar pazarlara girdikleri zaman kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: