Euro Uzatma İhtimali üzerinde Program SO Zayıf Kalır

 
Kasım ayı başından bu yana, EURGBP bir düşüşte. ABD seçimlerinde Donald Trump beklenmedik zaferi Euro dolar bir selloff tetikledi. Bu arada, İNGİLTERE'DE etkileyici perakende satış büyüme ile birleştiğinde beklenenden daha iyi ekonomik genişleme ana para, Euro, dolar karşısında güçlendirmek Pound destekli. Sterlin güçlü kalmaya devam ediyor yumuşak bir Brexit artan olasılığı, neyin İngiltere Avrupa pazarına engelsiz erişim sağlamıştır. Ederken İtalyan referandum sonucunun henüz piyasa Euro dolar cezalandırmak için bir şans verdi. EURGBP 0.8420 bir yüksek 0.8320 bir düşük düştü. EURGBP aşağıda gerçekler nedeniyle aşağıya doğru bir çizgi üzerinde kalmasını bekliyoruz.

İtalyan referandum Brexit benzer bir şekilde olsa bile, bağlı olarak AB taraf Beş Yıldız Hareketi anti beklenen artış Euro zayıf tutmak için bekleniyor. Ayrıca, ‘Hayır’ seçmenler için zafer UK pazarlık için daha iyi bir konumda olmak, Brexit ilgili yürütülecek müzakerelerde anlamına gelebilir – ECB daha fazla ülkeden çıkmak bir seçenek aramaya teşvik olabilir gibi çok sert bir tavır almak, olabilir.

Avrupa Merkez Bankası'nın yarın para politikalarını görüşmek üzere bir araya gelecek. Piyasa katılımcıları, Mart bitiminden dışında en az 6 ay ile mevcut parasal genişleme programının bir uzantısı bekliyorlar. ECB de tahvil satın almak için seçilen kriterlere değişiklikleri açıklayacak ayrıca, analistler inanıyorum. BİZE enflasyonist outlook son haftalarda daha olumlu döndü Koz olarak beklenen teşvik paketi Doların güçlü tutar. Böylece, azalan bir not kalmaya EURGBP çifti tahmin ediyoruz.

EURGBP çifti 0.8580 de güçlü bir direnişle karşı karşıya. SİNYAL göstergesi negatif bölgeye doğru genişler. Böylece, döviz çifti 0.7960 önümüzdeki hafta içinde bir sonraki büyük direnç testi için tahmin edebiliriz.

Yani, bir tüccar kısa 0.8460 yakınlarından EURGBP çifti gidebilir. Önerilen ticaret için, kar rezervasyon sipariş kaybını durdurmak amacıyla 0.8580 yerleştirilmiş olabilir 0.8150 de yerleştirilebilir.

Düşük veya aşağıda bir sözleşme bir yatırım ikili bir tüccar tarafından EURGBP parite muhtemel düşüş yararlanmak için yapılabilir. Yatırım EURGBP çifti döviz kuru 0.8450 veya daha yüksek olduğu sürece yapılabilir. Son olarak, tüccar 15 Aralık son kullanma tarihi seçebilirler.

İlginizi Çekebilir: