2018 22 Lider Cryptocurrency Hikayeler Jan

Bir kez daha, kripto pazarında hareketli bir hafta geçirdi. Geçen hafta değerinin %30 - %40 kayıp olan kripto para, Çarşamba günü geç saatlerde toparlanmaya başladı. Cuma günü, neredeyse tüm cryptos kayıpların büyük bir kısmını ele geçirdi. Sonbahar ülkedeki kripto döviz ticareti üzerindeki olası bir battaniye yasağı Güney Kore Maliye Bakanı Kim Dong-yeon duyurusu ile başlamıştı. İlginçtir, Bitcoin ile ters orantılı olan altın satışları oldukça crypto kaza sırasında arttı. Ancak, Başbakan Lee Nak-yon Millet Meclisi kripto döviz ticareti hakkında nihai bir karar almadan önce meseleyi toplanacak ve tartışmak olduğunu söyleyerek pazar soğumuş. İptali nedeni yalnızca biriydi. Güney Kore ve Çin tarafından yasak nedeniyle kripto para birimlerinin merkezi olmayan doğası uygulamak kolay piyasası artık inanıyor. Böylece, iyi bilgilendirilmiş yatırımcılar varlıklarını artırmak için dip kullandı. Şimdi en popüler kripto simgeleri ile ilgili büyük gelişmelere bakalım.
 
 
Bitcoin
Bitcoin kısaca fiyatı 9.000 dolar geçen hafta bir düşük dokundu. Kripto tüccarlar, ancak, sosyal medya platformları üzerinde ilginç bir bilgi gönderildi. Deneyimli tüccarlar göre, son üç yıldır, Bitcoin Ocak ayında yılın en düşük fiyatı kaydetti. 9.000 geçen hafta gördük dolar fiyatı bu yılın en düşük olacağını böylece, tüccarlar çoğunluğu inanıyor. İlginçtir, Singapur, kaza sırasında Bitcoins satın almak için bir acele oldu. Neredeyse tüm Bitcoin ATM kripto para bitti. ABD'deki ilk Bitcoin vadeli sözleşme, CBOE alışverişi yoluyla 2017 Aralık başında sunulan, $10,900 için düzenlenmiştir. Goldman Sachs kurumsal müşterilerine Bitcoin vadeli takas başlatmak için daha sonra, Morgan Stanley ikinci kurum oldu. Bitcoin outlook ile ilgili olarak, Tom Lee, Fundstat kurucularından ve kripto stratejist, 2018 sonuna kadar 25 bin dolarlık bir fiyat öngördü. Daha fazla bilgi edinin.
 
Ethereum
Sık sık belirttiğimiz gibi, Ethereum merkezi olmayan uygulama geliştiriciler arasında en popüler platform. Bu akıllı sözleşme platformu belirteç, Eter, son derece boğa tutar. Ethereum pazar cap gelecekte Bitcoin biraz zaman geçecektir inanıyoruz. Yaklaşık 750 dolar, geçen hafta düşen Ethereum, hızlı 1100 $seviyelerine döndükten. Örneğin, Microsoft, Cisco, vb gibi birçok fortune 500 şirketleri kapsayan Kurumsal Ethereum İttifak, kar amacı gütmeyen bir örgüt. ilk İcra Direktörü olarak Airfuel İttifak Ron Resnick, eski başkan ve Yönetim Kurulu Başkanı olarak atadı. Daha fazla bilgi edinin.
 
Ripple
Geçen hafta kripto para kaza sırasında, Ripple agresif yatırımcılar tarafından satıldı. Paranın 3.80 dolar yüksek dolar ise bir düşük düştü. Ancak, satın alma destek $1.50 seviyelere itti. İlginçtir, piyasa için 48 milyar dolar düşüş sırasında düştü. Chris Larsen, Ripple kurucularından, kişisel serveti 59 milyar dolardan 15.4 milyar dolara geriledi. Yakında platformu 60'dan fazla dünya çapında bankalar tarafından desteklenmektedir olarak Ethereum sollamak olabilir ancak, pek çok uzman inanıyorum. Daha fazla bilgi edinin.
 
(AE)Aeternity
Bir uzlaşma mekanizması ile son derece ölçeklenebilir blok zinciri bir mimari dayanmaktadır. Üst üste uzlaşma mekanizması. kaçınacaktır Aeternity platform anlamda çok etkili olur. Ayrıca, platformun aeon, yerli token akıllı sözleşmeleri kullanarak transfer edilebilir. Akıllı sözleşmeler analiz etmek için daha kolay ve daha hızlı zincir sözleşme kodu veya devlet depolayarak değil, süreçte. Hiçbir işlevselliği bu yöntemle kaybolur. Platformu pek çok gerçek dünya durumlarda kullanmak için, Çok, FinTech, IoV, Trustless Borsalar ve anında mikro ödemeler dahil. Aeon token daha 3.80 dolar için son bir ay içinde iki katına çıktı. Daha fazla bilgi edinin.
 
 

Adl Bizim

Bitcoin. Sonra azalan bir düşük hakkında 9050, Bitcoin vardır geri dönmüş şiddetle yakın yukarıda 10800, bir önemli destek seviyesi. Stokastik göstergesi de yukarı doğru yükseliyor. Böylece, kripto para birimi kısa vadede hareket bekleyebiliriz.

BTCUSD çifti uzun pozisyon almak için, 11,000 yakın planlıyoruz. Ticaret burada verilen döviz broker aracılığıyla açılacak. Riski en aza indirmek için, kaybını durdurmak amacıyla 10.000 yerleştirilir. Aynı anda, kitabı kar için bir emir 13,000 sen yakın yerleştirilir.


 
 

İkili Seçenekleri Ticaret Planımız

Ethereum. Bu para kalır çok boğa grafikleri. Büyük bir destek ETHUSD çifti için 995 düzeyde var. SİNYAL göstergesi sıfır seviyesinden geri döndü. Bu nedenle, kripto para birimi kısa vadeli hareket etmek için bekliyoruz.

Bir arama seçeneği en iyi yükseliş ticaret için uygundur. Ancak, ETHUSD çifti ikili broker tarafından sunulan çağrı opsiyon sözleşmesi bir yatırım düşünmemiz gereken $1020 yakın ticaret olmalıdır. Ayrıca, bu seçeneği, bu ay sonuna kadar aktif olmalıdır.

YASAL UYARI: Burada sunulan ticaret analizi kanaatindeyiz. Alım satım tavsiyesi, ticaret planımızın sadece bir göstergesi olarak sağlanmış değil. Başarı garanti edemeyiz ve tüccarlar kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: