Etkileyici Pazarlama Anlaşmaları Netflix İyimser

 
Netflix Inc. -Hizmet talep üzerine video akışı (NASDAQ:NFLX), sağlayıcı, 14 Ekim 2016 mali üçüncü çeyrek sonuçlarını rapor vermesi planlanıyor. Şirketin ikinci çeyrek için kendi abone ayrıca rehberlik kaçıran sonra Temmuz ayında hisse fiyatı $84'e düştü. Ancak, analistlerin beklentilerini aşarak S2 kazanç hissesi geri 95 $seviyesinden sıçrama için çok gerekli bir ivme sağladı. 3. çeyrek sonuçlarının açıklanmasından gitmek için sadece iki hafta ile, aşağıda belirtilen nedenlerle borsada boğa ediyoruz.

Los Gatos, California merkezli şirket, 2.11 milyar $gelir üzerinde hisse başına 40.76 milyon $veya $0.09 S2 2016 net kar bildirdi. Analistler 2.11 milyar $gelir üzerinde hisse başına $0.02 kazanç rapor için Netflix beklenen. S2 2015 yılında, şirketin 1.64 milyar $gelir üzerinde hisse başına milyon 26.34 $veya $0,06 net gelir yayınlanmıştır.

İkinci çeyrekte, Netflix ABD ve 1.52 milyon aboneye, dünya çapında 160.000 üye eklemek için gelebildi. Şirket daha önce ABD ve 2 milyon üyesi olan dünya çapında 500.000 üyelerinin ek bir tahmini vardı.

14 Eylül, Netflix Hollanda ikinci set üstü kutular aracılığıyla içerik sunmak (LBTYA) Liberty Global ile bir anlaşma içine girdi. Netflix daha önce Birleşik Krallık'ta içeriği sunmak için Liberty Global ile de benzer bir anlaşma içine girmişti. Benzer doğrultuda, şirket zaten bir anlaşma içine ABD Comcast (CMCSA) ile girmiştir. Anlaşmaya dayalı olarak, Örneğin X1 set-top box kullanıcıları Netflix içeriğe erişmek mümkün olacak. Bu çabaların şirketin abone tabanı artışı bekleniyor.

Şirket ABD'de müşteri tabanını artırmak için iyi konumlandırılmış bir Bloomberg raporu, RBC Sermaye Piyasaları araştırma not alıntı Devletleri. Netflix müşteriler bir gün programları izlerken 117 dakika geçirmek raporda ayrıca gösterir. NBCUniversal ve 21. Yüzyıl Fox abone Müşteri tarafından harcanan zaman daha yüksek olur. Analistler önümüzdeki izleyici kalmak için Netflix nedeni olarak özgün içerik özniteliği. Şirket 2016 yılında özgün içerik programlama harcamak için yaklaşık 5 milyar dolar planlıyor. Bu şirket, 2016 orijinal programlama en az 600 saat olması hedefe ulaşmak için sağlayacaktır. Böylece, şirket tarafından abone tabanı artışı için harcanan çabalar göz önüne alındığında, hisse fiyatı bir yükseliş içinde kalmasını bekliyoruz.

Hisse senedi 50 günlük hareketli ortalamasının üzerinde kalmaya devam ediyor. Yatırımcıların çoğunluğu üçüncü çeyreğinde şirketin performansı hakkında iyimser bir görüşe sahip olduğunu gösterir. Stokastik osilatör 50 okuma yukarıda deldi. Ayrıca, hisse senedi 96'da güçlü bir desteği vardır. Böylece, stokta bir yükseliş önce veya sonra sonuçları tahmin edebiliriz. Bir yükseliş durumunda, hisse senedi 108 seviyelerinde direnç karşı karşıya kalabilirler.

Yani, bir ikili opsiyon tüccar bir dokunuş opsiyon ticareti ile hisse senedi fiyatlarının yükselmesi üzerine spekülasyon olabilir. Arama seçeneği grev fiyat $108'den fazla olmamalıdır. Son olarak, tüccar sözleşme en az üç hafta süreyle geçerli olması gerekmektedir sağlamalıdır.

İlginizi Çekebilir: