Online Satış Metro Grup Odak

 
(ETR:MEO) Metro Grubu, Almanya'nın en büyük ve çeşitli perakende şirketlerinden biridir. Almanya şu anda Avrupa'nın en büyük ekonomisi olduğu dikkate alınırsa, Metro Grup Avrupa'nın önemli bir parçası olduğunu oldukça makul bir sonuç çıkarmak mümkündür. Hem içinde Avro bölgesi ve Avrupa Birliği ülkelerinde faaliyetler var, diğer kıtalarda da cabası.

Bu söyleniyor, Avrupa (ECB) ve Avrupa Merkez Bankası tarafından belirlenen para politikası ile oluyor tüm şirketler üzerinde önemli bir etkisi vardır. Özellikle Birliği dışındaki ihraç eden şirketler için Gelir ve karlılık üzerinde.

Gelir Avrupa dışından gelen çoğunluğu olan şirketler ile karşılaştırıldığında, ancak, Metro üzerindeki etkisi gibi kötü değil. Bu nedenle Euro değer metro'nun paylaşımında elinden koyamaz. Bunun yerine, ekonomi ve perakende satış geliştirme durumu ile ilgili bilgi ve tüketici harcamaları müşterilerine olabilir harcama gücüne bağımlı olan bir şirket için hayati önem taşıyor.

Şirketi daha da cazip hale getiriyor ne Almanya'da ana varlıklarından biri: Kaufhof Departman Mağaza Zinciri için satış son tamamlanması. Bu Kanadalı dev Hudson Körfezi için Metro kasasına neredeyse €3billion Euro getiren bir hareket olarak satıldı. Böyle bir varlık bu gün son derece değerlidir küresel büyüme konusunda belirsizlik olduğunda ve merkez bankaları keşfedilmemiş bir bölgeye yürüyor.

Benim açımdan, online satış yakın gelecekte patlama olacak ve Metro için çevrimiçi varlıklarını geliştirmek üzerinde daha iyi odaklanmak için Kaufhof Mağaza Zinciri satıldı. Bir sonraki nakit ineği Çin online satış için Alibaba platformu kullanmak için yapılan Metro var Son anlaşmadan gelebilecek bu kayda göre, kayda değer değil.

Görüş teknik açıdan, Metro hisseleri dikkate alınarak son on yılda performanslarını çekerken çok iyi görünmüyor. Öte yandan, aşağı yönlü hareket neredeyse bozulmamış €payı/20 düzeyinde temel hat tutarak düşük yüksek bir dizi olan Akit bir üçgen yapmak gibi görünüyor.

Bu üçgenin bir deney gibi bir ters olarak hareket gibi her iki yolla da sonu olabilir. Yukarıda belirtilen temel argümanları dikkate alındığında, boğa bir üçgen olduğunu söyleyebilirim, ve hayali d çizgisi kırıldı b-o zaman bir arama seçeneği tercih ediyorum. Bu €30/share seviyesine ulaşıldığında, eğer olacak. Bu çarpıcı fiyat olacak ve bir ay son kullanma tarihi seçeneği karlı olmak için hile yapmak gerekir.

İlginizi Çekebilir: