Hazine Verimleri Artırmak, İstihdam Raporu, Dolar Yukarı

 

Rakiplerine karşı bugün toplanma, çoğunlukla sağlam ekonomik veriler ve fed Başkanı Jerome Powell gelen Şahin bir açıklama aşağıdaki Hazine verimleri keskin bir artış için ise ABD doları yen karşısında yüksek on bir ayda ulaştı. Bu yazı yazma zamanda, pound $11 Mayıs gece 2 3-1/$1.2921 düşük hafta için dik bir düşüşün ardından istikrarlı oldu. Aynı şekilde, euro 1.1473 de 0.6% dün bıraktıktan sonra %0.05 düşüktü. Avustralya Doları hırpalanmış almaya devam ediyor, üç $0.7080 düşük hafta düşüyor.

 

BİZE verim, istihdam verileri Hazine ve Powell'ın yorum dolar sürücü

Küresel borç verme ve borçlanma için 10 üzerinde verim-yıl Hazine, önemli bir kriter, ABD ekonomisi hakkında artan güven arasında 2011 yılından bu yana en yüksek seviyesine ulaştı. 30-yıllık tahvil getirisi 1.47% bir dört yıllık yüksek isabet ederken, 10 yıllık gösterge getirisi yaklaşık 11 baz puan hızları yaklaşık% yükseldi, Mayıs ayında kaydedilen 3.1261% en yüksek gün içi aştı. Özellikle, 2 ve 10 yıllık getirileri arasındaki farkın beş baz puan üzerinde yaklaşık 30 baz puan, Ağustos ayından bu yana en dik yükseldi.

Riskli varlıklar için geliştirilmiş iştah verir yukarı doğru itti, hisse senetleri Amerikan iş hakkında haberler ümit verici zemin kazanıyor.

Dolar da 61.6 geçen ay 3.1 puan Tedarik Yönetimi (İSM) imalat dışı aktivite Endeksi Enstitüsü artış bir destek aldı. 1997 Ağustos ayından bu yana en yüksek kaydedilen okuyor.

Ayrıca, ADP Ulusal İstihdam Raporu da Eylül ayında 230.000 işleri ile Özel İstihdam etkileyici bir artışı yansıtıyor. Şubat ayından bu yana kaydedilen en büyük kazancı olur.

Oranı outlook zammı ile ilgili Federal Rezerv Başkanı, Jerome Powell görüşü daha doların boğa iştahı ekledi. Merkez Bankası faiz oranları ne uygun ne de kısıtlayıcı bir noktaya ulaşmadan önce gitmek için uzun bir yol olan Powell belirtti. Merkez Bankası, “son derece olumlu” ABD ekonomisinin genişlemeye devam ettikçe tahmini “nötr” düzeyde ötesinde faiz oranları zammı olabilecek Fed Başkanı da ima etti.

Powell şöyle dedi: “Bu gerçekten çok daha düşük faiz oranları biz gerektiğinde ekonomi oldukça zayıf, biz gerek yok o artık. Artık uygun değiller. Faiz oranları hala daha çok, ama biz yavaş yavaş hareket eden bir yer nereye onlar olacak doğal,” o ekledi. “Nötr geçmişe gidebiliriz, ama bu noktada tarafsız uzun bir yol geldik, muhtemelen.”

Para-piyasa tüccarlar halen gelecek yıl en fazla iki Fed bekliyorlar. İki ay önce, piyasada bir artış daha sadece biraz daha büyük tanık.

Yorumda doların boğa iştahı, Masafumi Yamamoto, şef forex Stratejisti at Mizuho Securities, şöyle devam etti: “dolar standları için daha iyi performans ile birlikte artış uzun vadeli Hazine getirileri önümüzdeki Cuma günkü Tarım Dışı İstihdam raporu, muhtemelen ulaşan 115.000-yen işlemek.”

Yukarıda açıklanan gerçeklere dayalı, dolar 2017 Kasım ayından bu yana 114.55 yen, en yüksek seviyesine dokunmak gecede ralli genişletilmiş. Ekonomik veriler ve Hazine verimleri G10 rakipleri karşısında dolar yükselişi iyilik.

Teknik olarak, ABD doları aşağıdaki resimde görüldüğü gibi yükselen kanal içinde hareket ediyor ve stokastik osilatörü boğa bölgede bulunmaktadır. Biz, bu nedenle, JAPON çifti kadar kısa vadeli hareket etmek için bekliyor.

YASAL UYARI: Burada sunulan Herhangi bir finansal işlem analiz görüş ve tavsiye veya yatırımcılar için yön olarak tasarlanmamıştır. Bu makalenin bir sonucu olarak yapılan herhangi bir esnaf başarısını garanti edemez, ve tüccarlar pazarlara girdikleri zaman kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

 

İlginizi Çekebilir: