Odak NFP Olarak AVRO / Ticaret bir Plan Tekrar

 
Burada bu hafta döviz piyasaları şekillendirecek iki ana etkinlik olarak biz, önemli bir ticaret hafta önünde: Eylül ayı akışlarının sonuna doğru ticaret hafta ortasında sona ermek üzere ve NFP (Tarım Dışı İstihdam) sayısı ve toplam istihdam verileri önümüzdeki Cuma piyasaya sunulacak.

Düzenli NFP bir hafta ile karşılaştırıldığında farklı bir fiyat hareketi biraz bekleyebilirsiniz anlamına gelir. Bu hafta yavaş hareket eden piyasalar ile başlıyoruz, çünkü bu diyorum ve ticaret aktivitede artış NFP açıklaması doğru ilerliyoruz olarak bekleniyor. Büyük olasılıkla, ay akar sonuna Eylül'den sonra biraz daha aktif ticaret haftası bu başlangıç yapması ve daha sonra, büyük oyunu başlatmak için konumlandırma olacak.

Ekim yolumuza toplantısı (Federal Açık Piyasa Komitesi) başka bir FOMC getiriyor, ama bu bir basın toplantısı takip edecek değil. Bu nedenle, Fed takip etmek için bir basın toplantısı olmadan faiz oranlarını yükseltmek için, ve ancak, bu ihtimali göz ardı edilmemelidir kararını açıklayacak olduğuna inanmak zor. Zam, aslında Ekim ayında geliyor diye, Fed kararı açıklamak için yerinde bir basın toplantısı düzenler.

Geçen Cuma günü ABD serbest bırakılması ve ekonomik takvim üzerinde kırmızı bir olay gibi geliyor, önemli olan anlamı olsa da, gerçekte söz olmalıdır (Gayri Safi Yurtiçi – (sonuç tahmini farklı olmadığı sürece ikinci kademe veri, Ürün) Nihai GSYİH gördüm. Çoğu zaman farklı değildir, ama bu Cuma oldu gibi
ABD GSYİH Son çeyrekte daha yüksek %3,9 olarak revize edilmiştir. Ancak, ABD doları daha yüksek bir başlangıç spike sonra, piyasalar tüm Kazanımları tersine çevirmiş ve ABD doları CHF ve örneğin EURO ile karşılaştırıldığında negatif bir gün geçirdi.

Düz bir çizgide neredeyse yüz pip hareket, o 0.73 saptanmıştır alan ve her dip bu desteklenen AVRO gibi Cuma EURGBP Haç gündü. Gerçek ekonomik serbest dolar için, her bir alt her hareketini yeni alıcılar ile karşılandı boğa olsa bile bu gerçekten çok zor EUR / USD paritesi için fiyat eylem ve ticaret yaptı. Ayılar 1.1100 gelen 1.1200 alana sıkışmış durumdaydı.

Hala AVRO biraz daha düşük bu hafta gelmek için sabırsızlanıyorum. Eeven bir boğa olsam da, 1.1030-50 alanı gibi seviyeleri satın ilgileniyorum. Eğer o alçak NFP yayınlanmadan önce geldiğinde, bırakın hayal kırıklığı olacak demektir.

İstihdam verileri geri dönersek, gerçek rakamları ve işsizlik oranı yanında, tüm gözler işgücü katılım oranı olmalıdır. Daha yüksek bir hareket gerçek NFP daha önemli olmalıdır, yanı sıra sürekli bir dip piyasaları hayal kırıklığına uğratabilir.

İlginizi Çekebilir: