Bradesco Banka Corda R3 Tabanlı Bir Ticaret Ağını Katıldı

 

Cryptocurrency piyasa ile kesinlikle boğa kırmızı tek büyük bir altcoin açık bile değil. (BTC) Bitcoin $8,285 ticaret son yedi gün içinde 38.9% kazanç ile mitinge öncülük etmiştir.57. Fiyat dalgalanma için hiçbir belirgin nedeni ise, bazı kripto analistler boğa iştahı için önemli bir neden olarak ağ Yıldırım kabulüne işaret ettiler.

Özellikle, (ETH) Ethereum de geçen hafta fırladı. Blockchain destekleyen akıllı sözleşme $266.35 ticaret için 56% yükseldi. Diğer altcoins da dolu bir mitinge katılmış şekilde teşekküllü gibi görünüyor. Bu (EOS-$6.80, 39.4%), Yıldız-$0.1522, 64.0% (XLM), (- $0.0327, %32.7 TRX), Cardano (($436.7)-$0.0989, 58,4% ADA), Bitcoin Nakit, 20%, Litecoin (- $105.44, 42.1% LTC) ve ZERRE (MİOTA-$0.4430, %53.2) TRON. (XRP-$0.4690, 56.4%) Ripple, EOS içerir

 

Hükümet düzeyinde girişimler

Avrupa Blockchain Enstitüsü Dortmund Şehir kurulacak

(HESSEN) Kuzey Rhine-Westphalia hükümeti, Alman devlet blockchain teknolojisi Araştırma Enstitüsü kurmak için niyetini ortaya koymuştur. Enstitü, Avrupa Blockchain Enstitüsü adlı Dortmund şehrinde bu yıl kurulan (ML) Malzeme Akışı ve Lojistik için Fraunhofer Enstitüsü içinde olacak. HESSEN Ekonomi Bakanı Andreas Pinkwart bu bilgileri ifşa.

Blockchain eleştirmenler (BTC) bitcoin madenciliği için kullanılan enerji ile ilgili şüphelerini dile getirdiler. Pinkwart bu zorluklardan bahsetti ve blockchain teknolojisi avantajları överek, “Bu teknoloji, doğru kullanıldığında, çok enerji-yoğun güvenli, dağıtılmış, ekonomik ve şöyle demiştir:.”

Avrupa arkamızda blockchain gelişmeler, duraklamalar ve HESSEN mücadeleye lider başkaları tarafından elde etmeyi amaçlayan bir hedef olan uçurum kapatılması gerekiyor.

 

Özel sektör girişimleri

Finastra Füzyon LenderComm için üç Fransız bankaları işaretleri

Finansal yazılım şirketi Finastra, İNGİLTERE, sendikasyon kredisi platformu, Füzyon LenderComm dublaj, R3 konsorsiyumun kurumsal düzeyde blockchain yazılım Corda dayalı üç Fransız bankaları imzaladı. Resmen Füzyon LenderComm kullanmaya başlamak için bir anlaşma imzaladılar olan üç uluslararası bankalar BNP Paribas, Societe Generale ve İmzalandı vardır. Bankaların 2017 platformun bir çalışma yürüttük. Platform sözde anında paylaşın kredi anlaşmaları Alacaklılara, birikmiş dengeleri ve konum bilgisi için bankalar izin verir.

Cécile Bartenieff, Societe Generale Müdürü Küresel Bankacılık ve yatırım Çözümleri, dedi Füzyon LenderComm platform sunuyoruz daha fazla şeffaflık ve operasyonel etkinliği için sendikasyon kredisi sektör olan “bir resimde nasıl blockchain yardımcı olabilir bankalar optimize tüm akışı finansal işlemleri.”

 

Galaxy crypt ve blockchain yürümeye akıllı telefonlar özellikleri ile ilgili

Samsung Electronics tarafından başlatılan bütçe akıllı telefonlar sözde cryptocurrency ve blockchain özellikler dahil olacak. Samsung Yani dahil crypto ve blockchain ile ilgili özellikleri de diğer Galaxy akıllı telefon sürümlerinin bir parçası olacak. Güney Koreli elektronik şirketi de blockchain diğer telekom şirketleri ile mobil ıd (kimlik) kartları ve ulusal para bazlı el katılmayı planlıyor.

Chae Won-Cheol, kıdemli Müdürü, ürün stratejisi ekip Kablosuz İş Birimi Samsung Electronics, şöyle devam etti: “Biz engellerin en aza indirilmesi için yeni deneyimler tarafından giderek artan sayıda Galaxy modelleri destek blockchain fonksiyonları. Ayrıca Kore, ABD ve Kanada sonra servis hedef ülkelerimiz genişleteceğiz.”

 

Banco Bradeso R3 Marco polo blockchain ağa işaretleri

Üst Brezilya bankaları Banco Bradesco, bir, R3 Marco Polo ve blockchain ağa ticaret finansmanı için kaydolmak için son finansal varlıktır. Banco Bradesco yönetimi ve 49.1 milyar dolarlık piyasa değeri altında 338.2 milyar dolarlık varlıkları var.

Marco Polo ağ bağlar R3 var Corda kurumsal blockchain TradeİX bir araya gelen platform fon dağıtılmış bir ticaret ile teknoloji. Sistem, zaman kazanmak için, maliyeti en aza indirmek ve-ticaret finansmanı çözümleri ticari bankaların geleneksel ve terzi için şeffaf tasarlanmıştır.

Üyeleri gibi ING, BNP Paribas gibi en büyük global bankaların ağ oluşur ve Sumitomo Mitsui Banking Corporation. Örneğin, Standart Chartered Bank ve Merkez olarak diğer ünlü finans kurumları ağı üyesi. Marco Polo tartışmasız “en büyük ağı olan ticari bankalar yararlanarak blockchain için ticaret finansmanı.”

Platform tabanlı blockchain-uygulama gömülü gibi KKP gibi teknik çözümler sunar ve işletme sermayesi finansman önceden inşa API. Üye bankalar sözde blockchain teknolojisi ile dağıtılan platformunda çözümler fon kendi ilgili Ticaret ayırmak için başlamadan önce dağıtım deneyimlerini paylaşmak ve dava edebilir.

YASAL UYARI: Burada sunulan Herhangi bir finansal işlem analiz görüş ve tavsiye veya yatırımcılar için yön olarak tasarlanmamıştır. Bu makalenin bir sonucu olarak yapılan herhangi bir esnaf başarısını garanti edemez, ve tüccarlar pazarlara girdikleri zaman kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: