HSBC Sorunları İlk L/C Blockchain Çalışan Sistem

 

Cryptocurrency pazar (BTC) Bitcoin pekiştirmek ve 8,500 $seviyesinden yükselmesi başarısız olduktan sonra kırmızıya döndü. Bitcoin, bu yazı yazma zamanda, $7,980 düştü. Market cap 148.78 milyar $azaldı. Bitcoin ile birlikte, birçok büyük altcoins önemli zemin kaybetti. (ETH) eter Son 24 saat içinde $174.11 ticaret için %3 kaybetti. Aynı şekilde, XRP $0.2833 ticaret için %2 kaybetti. Son 24 saat içinde azaldı diğer büyük altcoins (ATOM-$2.79, -3.9%), Bitcoin ($216, -3.6%) Nakit, (HT-$3.95 y, -3.8%) Huobi, Cosmos (EOS-$2.99, - %2) EOS vardır,-$67.65 (DASH, tarihinden 4.5%) (BNB-$17.89, -2.4%) Binance Sikke, (LTC-$52.35, -4,4%) Litecoin, Tire, (XTZ-$0.8747, -3,2%) Tezos, -$0.0618, -3.6% (XLM)-0.0149$, -5.3% (VB-$4.42, -4.1%) IOTA (- 0.2697$, -3.8% IOTA), Ethereum Klasik, Tron (TRX), (LEO- $0.9943, üretimi%) LEO, (ADA-$0.0382, -3.3%) Cardano ve Yıldız. Son 24 saat içinde takdir eden büyük altcoins Monero ($2-$38, %0.5-56.81$, %8.7 XMR), OKB (OKB) tarafındaki zincir bağlantı (LİNK, %0.7) vardır.

 

Hükümet düzeyinde girişimler

Güney Kore dijital ticaret Vakfı düşünürsek giderleri azaltmak için

Güney Kore hükümeti, blockchain teknolojisi ile ticaret masrafları en aza indirmek için dijital ticaret bir vakıf kurmak istiyor. Bu bağlamda, Güney Kore Maliye Bakanı Hong Nam-ki Dijital Ticaret için ülkenin Kalkınma Planı başlattı. Plana göre, bu blockchain, yapay zeka ve büyük veri gibi yıkıcı teknolojileri 2021 yılına kadar tüm Kore ticaret ekosistemi dijital ortama aktarmak için kullanılır.

Maliye Bakanı Hong Nam-ki inşa edilmesi tasarlanan dijital ticaret platformu potansiyel yararları açıkladı. “Biz inşa bir dijital ticaret platformu olmak kolay ve rahat kullanılan tüm aşamaları verme gibi sözleşmeler, gümrük, kurmak, ve lojistik.”

Kore hükümeti de e-ticaret ihracatı teşvik etmek ve fazla %90 oranında finans ticaret için ilgili zaman ve maliyet en aza indirmek amacıyla dijital ticaret bir vakıf kurdu.

Bu adımları uluslararası dijital ticaret pazarında Güney Kore lideri, Kore web elden-ihracat destek üssü tabanlı yönelik Ticaret ve Sanayi Chung Seung-il Bakan Yardımcılığı belirtti. O daha söyledi: “Biz ticaret yapmak daha kolay yoluyla uyum sağlayan ve ticari bilgi ve ihracat destek hizmetleri hükümet ve ticari kuruluşlar.”

 

Özel sektör girişimleri

HSBC başarıyla blockchain kullanarak Kredi Mektubu sorunları

Çok uluslu finans kuruluşu HSBC Malezya sistemi tabanlı bir blockchain kullanarak Kredi Mektubu başarılı bir sorunu ortaya çıkardı. Hareketle ilgili ithalatçı isimsiz Singapurlu kimyasallar şirketi reçine satın olan firma Sadece Ambalaj, Paketleme. HSBC HSBC Malezya ve Singapur veren ve aday bankalar.

Bu son işlem sistemi ve Malezya şube tarafından yürütülen ilk deneme tabanlı bir blockchain kullanarak gerçekleştiren HSBC altını çizdi. HSBC CEO'SU Stuart Milne yenilikçi teknolojileri kullanarak HSBC kararlılığını vurguladı.

Milne dedi, “Ben çok memnun HSBC var öncülüğünü Malezya ilk pilot blockchain LC işlem. Bu teknoloji platformları kenar kesme kullanarak Malezya işletmeler tarafından sınır ötesi ticaret desteklemek için güçlü bir bağlılık ve yeteneği sergiliyor.”

 

Ernst & Young ortak para blockchain bir platform başlattı

“Dört Büyük” firmaların denetim Ernst & Young (EY), bir şeffaflığı artırmak için ortak para blockchain bir platform sunuyor. Blockchain platformu, Kamu Finans Yöneticisi (KMY) sistemi OpsChain lakaplı, Genel Kamu giderleri görebileceği şekilde kamusal fon tahsis şeffaf izleme kolaylaştırır.

Kısa sürede de belli bir işin nihai sonucu ile karşılaştırılmak için ayrılan kamu fonları kolaylaştıracaktır. Bu farklı politikaların etkinliği hakkında net bir fikir verecek.

Sistem sözde çeşitli devlet kuruluşları aracılığıyla transfer olarak kamu fonları izleyebilirsiniz. Özellikle, platform tarafından sağlanan verilere okyanus gelecekte daha iyi kararlar için kullanılabilir.

İlgili etkisi blockchain teknolojisi, EY dedi: “Blockchain teknolojisi olabilir olumlu etkisi işlemlerinde vergi tahsilatı için açık veri kamu harcama. [...] Modern kamu mali yönetim en — karar için şeffaflık, güvenilirlik ve sağlam kanıt-blockchain teknolojisi ile gelişmiş, yapma — tüm faktörler önemli konular üzerinde yoğunlaşmaktır.”

 

Aliant için Ödeme cryptocurrencies çalışanların maaşlarını bir parçası ödeme

-Tüccar hizmetleri sağlayıcısı ve ödeme işlemleri şirket Aliant Ödemeler tabanlı cryptocurrency içinde eemployee onun maaşının bir kısmını ödemeye karar veriyor. Girişim çalışanları cryptocurrency doğru hareket müşterilerinin yatırım haline gelmek arzusu dayalı Aliant belirtti. İki yıl önce, satıcılar için Aliant açıkladı CrptoBucks, kripto işleme sistemi, kripto ödemeleri işlemek için 2018 Temmuz ayında özel, tam uyumlu bir sistem oluşturulmuş, ABD doları için takas ve satıcılar ertesi gün ödeme.

Aliant CEO'SU Eric Brown açıkladı nasıl kabul edildiği cryptocurrency olur ve ihtiyacınız için ödeme maaş cryptocurrency: “evlat edinme durumda sizi mümkün olan kazanmak cryptocurrency, ve sonra gitmek için harcamak.” Cryptocurrency maaş bir kısmı Aliant takımın her bir çalışanın cryptocurrency çıkarınadır “ofiste çalışmak hakkında bir şey olmayacaklar.”

YASAL UYARI: Burada sunulan Herhangi bir finansal işlem analiz görüş ve tavsiye veya yatırımcılar için yön olarak tasarlanmamıştır. Bu makalenin bir sonucu olarak yapılan herhangi bir esnaf başarısını garanti edemez, ve tüccarlar pazarlara girdikleri zaman kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: