Ukrayna Engellemek için Şifre Cüzdan yasa dışı Varlıklar için Kullanılan

 

Dünya genelinde Corona yayılmasını yatırımcılar ve spekülatörler kapak ve cryptocurrencies için çalıştırmak için geleneksel güvenli liman varlıklara ek olarak, servet korumak için seçeneklerden biri haline gelmektedir zorladı. (BTC) Bitcoin Son 24 saat içinde $9,100 ticaret için %5.1 yükseldi. Bitcoin piyasa cap hakimiyetini biraz 66.4 oranında artarken için 165 milyar $artmıştır. (ETH) eter $172.48 de kapatmak için %2.8 yükseldi. XRP %2 $0.2329 ticaret için yürüdü vardır. Son 24 saatte kayıp olan diğer büyük altcoins vardır Tron (EOS-$4.04, %8.6, Huobi-$66.01 ($3, %1.8 HT), Monero (XMR, %3.1), Evren (ATOM, $4.54, %1.6-$0.0602, %2.6 (XLM)-$0.0479, %7.4 IOTA (- $0.2523, %2.1 IOTA), Cardano (ADA), EOS ()-$0.01727, %2.6 TRX), Yıldız)(SERMAYE-$368.23 , 3.5%) (VB-$10.63, %10.5) Ethereum Klasik, Binance Para-$3.03 ((LİNK-$v2. 6, %0.8)-$17.77, %1,3 BNB), (LTC-$60.44 %7, 2) Litecoin, tarafındaki zincir bağlantı, OKB (OKB, %4.7), Bitcoin Nakit ve Tezos (XTZ-programları, %0.2). Son 24 saat içinde zemin kaybetmiş olan altcoins (LEO-$0.8947, -0,6%) ($113.80, endeksi% DASH) ve LEO Çizgi vardır.

 

Hükümet düzeyinde girişimler

Ukrayna yetkilileri artık mümkün crypto cüzdan ve el koyma, yasadışı varlık engellemek için

Bir duyuru yayınladı tarafından Ukrayna Maliye Bakanlığı belirten yetkililer ülke olacak görebilmeniz için “blok şifreleme cüzdan” ele geçirmek için yasadışı olarak alınan varlıklar. (SFMS) Ukrayna Devlet Mali İzleme Hizmeti vatandaşların crypto cüzdan varlıkların kaynağı izleme işi ile görevli olan Oksana Markarova, Ukrayna Maliye Bakanı açıkladı.

SFMS sadece crypto izini de fon bomba atıldı nasıl keşfetmek değil. Özellikle, SFMS müfettişler kullanıldıkları kripto varlıkların kökeni ve aynı zamanda bir şekilde tanımlamak için sağlayacak bir analitik aracı kullanarak olacak. Markarova göre, aracı başarıyla birçok durumda kullanılmıştır. Cryptocurrency hareketleri önlemek için bir yol olduğunu Bakan kabul etti, ama engelleme cüzdan özel anahtarlar üzerinden yapılabilir dikkat çekti.

“Şimdi işlemleri durdurmak imkansız, ama kripto cüzdan engellemek ve yasadışı yollardan elde edilen kripto varlıklar çıkarmak mümkündür. Bu karmaşık soruşturma sonucunda şifreleme özel anahtarları erişim sağlamasını tarafından yapılabilir.”

 

Özel sektör girişimleri

Bir blockchain üzerinde satış için bilet teklif Lancashire Kriket Kulübü-TİXnGO uygulaması desteklenmektedir

İNGİLTERE'NİN popüler Lancashire Kriket Kulübü Emirates Old Trafford 2020 yılında bir blockchain üzerinden oynanan yerel ve uluslararası oyunlar için güçlü bir platform sunuyor Biletleri başlayacak.

TİXnGO adlı mobil bilet app tabanlı bir blockchain kullanmak istiyorsunuz o kulübü açıkladı. App kriket kulübü ve bilet servis sağlayıcısı SecuTis kendi girişleri ile oluşturulmuştur. Platform başarıyla geçen yıl mahkemeye teslim edildiler oldu.

Söz konusu platformun lansmanı, kulüp sempatizanlar arasında sahte bilet ve izleme bilet satış önlemeyi amaçlıyor. Kulüp mobile bilet işlemlerinin güvenli hale getirilmesi için blockchain dağıtmak için spor sektöründe bir ilk olan bilet ve dijital sistemlerin Jonathon Nuttall, Lancashire Başkanı olduğunu iddia etti. Nuttall daha blockchain teknolojisini uygulamak için ihtiyaç açıkladı:

“Sırasında 2019 sezonu, %80'e bilet aldım at Emirates Old Trafford have been made çevrimiçi yılına göre en az %50 2018 yüzden hayati derecede önemli olan biz devam etmek için geliştirmek dijital saatli teknolojileri sağlıyoruz şeyler yapmak kadar kolay ve zevkli, mümkün olduğu için bu destekçileri rezervasyon bize.”

Travala şimdi ödeme olarak şifreleme kabul eder

Dünya çapında otel odası rezervasyonu kolaylaştırmak Travala, online bir platform (USDT) ve gizlilik Tron (TRX), stablecoin Urgan-(XMR) token Monero merkezli (VİDEO) ödeme şekli olarak kabul cryptocurrency NEM başladı, Bitcoin (BTC), (ETH) Eter dahil olmak üzere 20 daha cryptocurrencies ek. İnisiyatif platformu ödeme olarak 2 milyon kabaca bağlı özelliklerini USDT kabul etmeye başladı kısa bir süre sonra geldi.

2019 yılı Kasım ayında, Travala Booking.com ile bir ortaklık anlaşması imzaladı, cryptocurrencies kullanarak 90.000 turistik yerleri saklı önünü açtı. Travala CEO'SU Matt Luczynski açıkladı faydaları ortaklığı: Bu ortaklık sağlar bizim kullanıcılar için erişim Booking.com’s konaklama listeleri gibi listeleri birkaç diğer önde gelen Seyahat tedarikçileri olan bir fantastik kullanma durumu için bizim kendi AVA token ve büyük bir adımdı kitle cryptocurrency kabul edildi.”

Muhtelif

PlanetWatch Algorand ile hava kalitesini test etmek için ellerini katıldı

Yetersiz hava veri derleme işaret ederek, PlanetWatch bir ortaklık içine hava kalitesini test etmek için Algorand blockchain odaklı araştırma varlıkla girmiştir. Girişimi gerçek zamanlı hava kalitesi verileri sağlayan dünyanın ilk dağıtılan muhasebe platformudur.

Platformu zaten İtalya'da çeşitli şehirlerde işlevsel Algorand en Kati Callaghan ortaya çıkardı. Callaghan dedi, “O şu anda faaliyet gösteren birçok İtalyan şehirleri (sabit tesisler ve mobil olanları arabaları ve otobüsleri), artı bir uzun vadeli yükleme testinde Kuzey Kutbu.”

PlanetWatch başı olarak, mevcut hava izleme sistemleri mevcut gereksinimlerini karşılamak değildir. Büyük devlet destekli izleme imkanı şehirler ve ulaşım merkezleri yüklenir. Ayrıca, veri genellikle günün sonunda yayınlandı. Bununla birlikte, kötü hava kalitesi gibi astım ve sinir hastalıkları gibi ciddi sağlık sorunları, özellikle çocuklar için neden olur.

Amacı işbirliğidir “bir küresel ağı hava kalitesi sensörleri ve çevreye duyarlı insanlar.” Sensörleri evlerde dağıtılan ya da ayrı ayrı yapılan bile, veri anında online yapılması için izin olabilir.

PlanetWatch kurucusu Claudio Parrinello, bir eski araştırma bilim adamı, vurgulanan “sensörler var iyice test edilmiş ve veriler kamuya açık.”

Sensörler alma Veri kullanan Boston merkezli Algorand var blockchain, “oluşturma ilk küresel, açık, değişmez 225 dolar tarihi hava kalitesi deposu.”

Doğrulanmış bilgi sonra blockchain yüklenecektir. Bu bilgileri herhangi bir kısıtlama olmaksızın erişilebilir. Sensör sahipleri veri toplama hizmeti karşılığında GEZEGEN simgeleri ödüllendirilir.

YASAL UYARI: Burada sunulan Herhangi bir finansal işlem analiz görüş ve tavsiye veya yatırımcılar için yön olarak tasarlanmamıştır. Bu makalenin bir sonucu olarak yapılan herhangi bir esnaf başarısını garanti edemez, ve tüccarlar pazarlara girdikleri zaman kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: