HSBC Düşüş Eğilimi Devam ediyor

 
Yapılan toplam varlıklar tarafından (LON:HSBA, 31 HSBC HSBC Holdings Plc, dünyanın en büyük 4. banka, etrafında 760p kriz sonrası en yüksek seviyesine ulaşmıştır zaman 2013 yılı ortasından bu yana payı ile fiyat düşüşü gördü. HSBC den fazla %35 480p son bir düşük ulaşmak için düştü ve bu eğilim devam etmek için iyi bir şans vardır.

Londra merkezli küresel banka varlıkları 6100 fazla ofisleri, yaklaşık 3 trilyon dolar var, ve geri 1865 kadar uzanır. HSBC yerel düzenleyici çevre mali krizinden bu yana çok katı oldu gibi İNGİLTERE dışında genel Merkezi hareketli düşünüyor.

Banka dört segment, Perakende Bankacılık, Özel Bankacılık, Ticari Bankacılık, Özel Bankacılık ve Varlık Yönetimi, Küresel Bankacılık ve Piyasalar, tüm mali alanı kapsayan faaliyet göstermektedir. Şirket, Çin'deki ekonomik yavaşlama ve borsa düşüş finansal işletmeler için bir karşıdan esen rüzgar yaratmak Asya pazarında büyük ilgi var. Hong Kong varlık yönetimi birimi, şirketin Asya pazarında %70'ini, Çin gelişmeler şirketin karlılık üzerinde büyük bir etkisi var.

Firmanın sabit 50 binden fazla işten çıkarmalar ve birimlerin stratejik yeniden yapılanma ile maliyetlerini düşürmek için çalışıyor. Bu çabaların bir parçası olarak geçen hafta HSBC Hint özel bankacılık işinin rüzgar duyurdu. Maliyet kesintileri, şirketin son çeyreğinde analist tahminleri yendi ama genel pazar payı kaymaya devam ettikçe sonuçları ile etkilendim değildir yardımcı oldu.

Hisse senedi banka sektörü için ciddi şekilde geri kalmış hem de daha geniş FTSE 100 endeksi ve kriter olarak teknik resim negatif görünüyor. Hisse 540p ve azalan 200-gün MA güçlü direnç seviyesinin altında sıkışmış. Baskın grafik desen 2013 tarihi düşüş trend bir kanal olduğunu. ÇİZERKEN momentum göstergesi Tarafsız Bölge ama uzun vadeli eğilimin devam etmesi sinyal yakın sat sinyali gidiyor. Hareket minimum hedef 460p bir dahaki Olası desteğiyle 480p seviyesidir. Eğer hisse bu seviye kırılırsa, aşağı başka bir keskin hareket yakın anlamlı teknik desteği olmayan kartlarda.

Uzun vadeli eğilim devam edecek gibi HSBC koymak seçenekleri satın öneririz. Kısa vadeli sinyalleri ile birlikte göreli zayıflığı Ocak veya Şubat ayının son kullanma tarihi ile seçenekleri için iyi bir risk/ödül oranı sağlar. Tüccarlar 530p-540p grev fiyatlar için bakmak gerekir.

İlginizi Çekebilir: