Yüksek Boğa Etkileyici 1Q17 Rev. Outlook Açar

 
Bu ayın başlarında, (NASDAQ: GPRO) aksiyon kamera üreticisi Gopro Inc analistlerin tahminlerini aştı 2016 mali dördüncü çeyrek kazanç bildirdi. Ancak, hisse senedi şimdiye kadar %10'dan fazla kayıp ve $9.66 Pazartesi günü kapattı. Beklenen dördüncü daha düşük çeyrek gelirleri, öncelikle hisse fiyatının düşüşüne neden oldu. Aşağıda belirtilen nedenlerden dolayı boğa trendi tersine tahmin ediyoruz.

Temel San Mateo, California-şirketin 540.62 milyon $2016 mali dördüncü çeyrek gelirleri, geçen yıl bir milyon 436.60 benzer çeyreğinde $%23.6 olduğunu duyurdu. Wall Street analistlerinin Yüksek 576 milyon dolar gelir rapor bekleniyor. Şirket tarihinin ikinci en yüksek gelir çeyrek var.

4Q16 için, Kahraman 5 kamera üreticisinin 0.82 $hisse başına 115.71 milyon dolar GAAP net kaybı genişledi 4Q15 hisse başına milyon 34.45 $ya da $0.25 kaydedildi. Üç aylık kaybı 37 milyon dolarlık yeniden yapılanma maliyetleri içerir.

S4 non-GAAP net gelir bir yıl önceki benzer çeyreğinde hisse başına 0.08 $11.40 milyon dolar ya da hisse başına milyon 42.37 $veya $gösterdi, karşı net bir kayıp oldu. Analistler, hisse başına $0.21 kazanç bekliyordu.

Son çeyrekte, 5 Kahraman ABD ve EMEA (Avrupa, Orta Doğu ve Afrika) piyasalarında en çok satan makine. Ürün geliştirme perakende izleme servisine göre, fotoğraf ve video ürünleri kamera kategorisinde ilk beş noktalar üç aldı. Çin'de, Yüksek ürün satışları dördüncü çeyrekte y-o-%61 y artmıştır. Şirket önümüzdeki aylarda birçok yeni pazara girmeyi planlıyor.

Son çeyrekte, Quik Mobil Uygulaması %30 sıralı bir artış temsil eden dört milyon kez indirilmiş. Quik Mobil aylık aktif kullanıcı-y olarak o-y üzerinde üç katına çıktı.

1Q17 için Yüksek 200 milyon dolar gelir bekliyor, ile 10 milyon + / hata payı - $. Özellikle, 1Q16 için, şirketin 184 milyon dolar gelir gönderildi. GAAP ve GAAP dışı brüt kar marjı geçerli çeyrek için düşük %30 olması bekleniyor. İlk böylece, gelir artışı göz önüne alındığında ve güçlü çeyrek outlook, esasen, hisse senedi boğa önyargı ile menzil bağlı kalması bekleniyor.

Aşağıda fiyat grafiği 9.15 de hissesi için sağlam bir destek gösterir. Yükselen stokastik RSI göstergesi de Yüksek stok yatan boğa iştahı doğruluyor. Böylece, hisse senedi $13 bir sonraki direnç seviyesine takdir etmesini bekleyebiliriz.

İkili bir tüccar hisse fiyatına Olası yükseliş faydalanmak için yüksek ya da yukarıda bir sözleşme satın alma hakkında düşünmek olabilir. Tüccar stok 9.50 yakın esnaf, kontrat almalı. Son olarak, tüccar faiz, sözleşme için 7 gün geçerlilik süresi seçmek için daha iyidir.

İlginizi Çekebilir: