Alibaba Akıllı Hoparlör Açıklamayı Planlıyor

 
(New YORK Borsası: BABA) Çin e-ticaret devi Alibaba Group Holding Ltd etkileyici 2017 mali dördüncü çeyrek sonuçları bildirdi. -O-y S4 gelirlerinde artış, geçen yıla göre %60 y olarak, 23 Mayıs'ta hisse senedi güçlü bir ralli tahmin ettik. Ayrıca, bir arama seçeneği yatırım yapmaya niyetimiz bilgili, 124 dolar grev bir bedeli vardı. Şirket tarafından son çeyreği ve iddialı genişleme planları yapılan alımlar da kararımızı etkiledi. Beklendiği gibi, bu hisse senedi dışında $148.29 yüksek 9 Haziran Ayın yeni 12 kayıt için tüm direnç seviyeleri patladı. İyileşme henüz üzerinden aşağıda belirtilen nedenlerden dolayı olduğunu düşünüyoruz.

Hangzhou merkezli şirket bildirildi Amazon Echo benzer Akıllı bir hoparlör geliştiriyor. Ancak, şu an itibariyle, hoparlör sadece Çince dilde sesli komutları kabul etmek mümkün olacak. Bu haftanın başlarında açıklanacak beklenen akıllı hoparlör, aynı zamanda, Alibaba alışveriş siteleri arama sipariş ve yeteneğe sahip olacak. Böylece, Alibaba şu anda iç müşterileri hedefleyen anlaşılabilir. Akıllı hoparlörler Çin'de mevcut olmadığını göz önünde bulundurursak, Alibaba niş ürünleri için bir pazar yaratmak olabilir. Ürün-yapay ev-istihbarat araştırma ekipleri geliştirilmiştir. Ayrıca iç yanıtı okumak, Uluslararası Pazar için bir ürün geliştirmeden önce şirket tarafından bir girişim olarak kabul edilebilir. Böylece, gelecekte büyük satış hacminin potansiyel göz önüne alındığında, yatırımcıların belli ki gelişimi ile mutlu.

Diğer bir habere göre, Alibaba bir anlaşma şirket aynı zamanda Güneydoğu Asya e-ticaret platformu için trafik lazada Grubu payını artırmak için yatırım 1 milyar dolara planlıyor Çinli telekomünikasyon dişli üreticisi ZTE Corp. yazılım şirketi elde etmek için kapalı. Özellikle, Alibaba Grubu Karınca Mali iştiraki, geçen yıla göre iki katına 2017 mali kazanç bildirdi.

Böylece, büyüme beklentileri göz önüne alındığında, Barclays analistleri 175 $için fiyat hedefini yükseltti, daha önce verilen 140 $var. Aynı şekilde, JP Morgan kilolu bir değerlendirme yayınladı, hisse başına $190 hedef fiyat ile vardır.

Fiyat grafiği 138 düzeyde stok konsolidasyon gösterir. Hissesi de 50 günlük ortalamanın üzerinde işlem görüyor. Ayrıca, boğa, Beyaz Kuğu harmonik desen de grafikte görülmektedir. Böylece, önümüzdeki günlerde yeni yılda yükseliş bekleyebiliriz.

Yükseliş para kazanmak için, bir hafta için geçerli bir arama seçeneği yatırım yapmak istiyoruz. Başarı ihtimalini artırmak için, hisse senedi $140 yakınlarındaki New YORK Borsası'nın işlem zaman bekleyip gireceğiz.

YASAL UYARI: Burada sunulan ticaret analizi kanaatindeyiz. Alım satım tavsiyesi, ticaret planımızın sadece bir göstergesi olarak sağlanmış değil. Başarı garanti edemeyiz ve tüccarlar kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: