Giriş TradersAsset tarafından İkili Opsiyonlar

En basit bakış ile, İkili Opsiyon tüm miktarı veya hiçbir şey kabul ödeme önceden de bu sayede spekülatif vadeli işlem şeklidir. Bu ikili sonucu dönem “İkili” kullanılır nedeni budur. İkili opsiyon Emtia, hisse Senetleri, Endeks ve Döviz Çiftleri de dahil olmak üzere, varlıkların geniş bir dizi uygulanabilir.

Değerleri sürekli her işlem günü boyunca dalgalanma bu varlıklar için gerekli temel koşuldur. Bu ikili bir seçenek satın aldığınızda aslında hiç bir varlık satın almak kadar önemli olduğunu, sadece davranışları zaman dilimi içinde bir varlık spekülatif bir yatırım yapıyoruz.

İkili Seçenekleri doğa, halka hizmet sunan online broker katılmak için gerekli düşük maliyet ve artan sayı Yukarı/Aşağı basit nedeniyle son yıllarda çok popülerlik kazanmıştır. Şimdi her zamankinden daha erişilebilir ve tüccarlar 30 saniye gibi kısa bir mali ticaret ve yatırımları herhangi bir şekilde olduğu Gibi) büyük kar elde etmek için inanılmaz bir fırsat, risk düzeyi vardır.

İlk 20 İkili Opsiyon Broker

Hayır.BrokerMevduatDüzenlenmişÖdeme %İnceleme
1.$250Hayır%90İnceleme
2.$10Evet%95İnceleme
3.$250Hayır%95İnceleme

Aletleri, araçları ve süreçleri hiçbir hazırlık ya da anlayış ile ticaret ve ticaret kayıplar çalışan yüksek bir şans çalıştırın. Eğitim kumar ya da şans yüksek düzeyde her zaman olduğu gibi online ticaret başarı için başarının sırrı, etkileri nerede bahis farklıdır. Yalnız temel kavramları basit bir anlayış son derece şansınızı artıracaktır. Bunu unutmayın, İkili opsiyon Ticareti İkili Seçenekleri ticaret kariyer yardımcı olmak için kullanılan terimler ve ifadeler kısa bir bakış var.

Temel Terminoloji

Ticaret her form genel terimler ve ifadeler kendi belirledi. Bazı en popüler ifadeler fikir sunmak için burada İkili Seçenekleri çok sayıda örnek topladık.

Pip – Bu bir kısaltma için “Yüzde Nokta”. Bir döviz çiftinin değeri genellikle, 1.75164 olarak beş ondalık sunulmuştur. Bir Nokta bir ondalık solundaki 1 numara ve bir pip ondalık sağında en düşük değer olarak temsil edilir. Bu örnekte, 4 numara olurdu. İkili Seçenekleri diğer varlıklar (örneğin sent ve dolar) fiyatlandırma açısından ölçülür.

AramaSeçeneği – Bu adı verilen bir yatırım olduğunu tahmin için artış değeri zaman aşımı. Kar burada kıymet değer değeri Grev Fiyatının üzerinde bir puan veya yüzde hatta artırarak yapılabilir.

Opsiyon – Bu tam tersi bir Arama Seçeneği ve başvurduğu bir yatırım olduğunu tahmin etmek düşüş değeri zaman aşımı. Kar burada değeri azalan varlık değeri tarafından Grev Fiyatı üzerinde bir puan veya yüzde ile yapılabilir.

Grev Fiyat Bu fiyat temel İkili Opsiyon varlık zaman satın. Bir seçenek sona erdiğinde, eğer kapanış fiyatı değeri (Para) (Para), ya da kayıp değer kazandı olmadığını belirlemek için Grev Fiyat karşılaştırılır.

Para – Bir seçenek olarak anılacaktır Para olursa kazandı değeri/ödenmiş gönderilecektir. Bu iki Arama Seçenekleri bakın ve Seçenekleri Koymak. Bir Arama Seçeneği eğer varlığın değeri bitiminde Grev Fiyat daha yüksek ise Para olacak. Benzer şekilde, bir Opsiyon eğer varlığın değeri bitiminde Grev Fiyat daha düşükse Para olacak.

Dışarı Para –Bu tam anlamıyla belirterek, o seni kaybetti ticareti. Kazanan ve yatırım kaybetme aynı derecede mümkün olduğunu/İkili Seçenekleri ikili doğa kaybetmek kazanmak anlamına gelir. Bir Arama Seçeneği bir varlığın bitiminde grev fiyat daha düşükse Para olacak. Bir varlığın bitiminde grev fiyat daha yüksek ise Opsiyonu Para Çıktı.

Para – çok nadir görülen Bir olay olarak değişen finansal piyasalar zaman bir seçenek eşittir piyasa fiyatının temel güvenlik zaman aşımı. Bu ne bir kazan ya da bir kayıp ve yatırım olarak size iade edilecektir.

İkili opsiyon işlem türleri

Tüm tüccarlar bir yatırım yapmadan önce dikkate alınması gereken değişkenler vardır, ancak İkili Seçenekleri ticaret normalde üç basit adımda daha fazla işlem hesabı var ve hangi ile ticaret için bir varlık almış varsayarak.

 • (Aka: Standart İkili Seçenekleri Ticaret)yüksek/Düşük Seçenekleri
  1. (Düşük) tahmin (Yüksek) bir Arama veya Koymak seçin
  2. Zaman aşımı süresi Yatırım tutarı girin ve seçin
  3. Tıklayın “Yatırım”

  Çeşitli ödeme yüzdeleri vade tarihleri ve yatırım tutarları seçimlerine göre tüccarlar için sunulacak. Bir zamanlar bir ticaret yapılır, önceden belirlenen zaman aşımı süresi kadar sadece bekleyen bir oyun, ve sonra eğer Para var, bilirsiniz.

  Tüccarlar için kullanılabilir çeşitli, daha gelişmiş İkili Seçenekleri ticaret yöntemi vardır. Bu yukarıda gösterilen temel biçimi kullanın ama daha gelişmiş İkili Seçenekleri stratejileri katkıda bulunmak.

 • Kısa Vadeli Seçenekleri – Bu toplu terimini tarif seçenekleri kullanım süresi 5 dakika veya daha az, ve bazı en çok işlem gören Seçenekler. Bu 30 saniye, 60 saniye, 2 dakika ve tabii ki, 5 dakika içinde bir son olabilir. Bu seçenekler, genellikle ekonomik olaylar ve haberler buralarda ticaret için kullanılır. Kısa Vadeli Seçenekleri çok popüler, ama zor olacak ve Temel Analiz bir anlayış gerektirir.
 • Dokunmatik Seçenekler – piyasalarda sahip bir doğaya pekiştirmek ve bu trend desenleri sağlar. Tüccarlar analiz ve bir varlığın muhtemel gelecek değerleri üzerinde eğitimli varsayımlar yapmak için bu kullanabilirsiniz. Dokunmatik Seçenek olduğunu. Üç alt seçenek; Dokunma, Dokunma ve Yüksek Verim Dokunmatik vardır.Standart Dokunmatik bir Seçenek olarak, Tüccarlar bir varlığın belirli bir süre içinde ulaşması gereken belirli bir değer seçin. Bu değer bir Tetikleyici denir. Standart Yüksek/Düşük Seçenek yalnızca önceden ayarlanmış zaman aşımı süresi doluyor. One Touch Seçeneği Tetiği ulaştı, otomatik olarak Parayı bir Seçenek kapanıyor en kısa sürede sona erecek.Hiçbir Dokunmatik Seçenekleri durumunda, aynı Tetikleyici seçebilirsiniz, ama şimdi kıymet ön tarafından zaman aşımı süresi ayarlayın Tetik değeri ulaşmak için olacak varsayımı üzerine yatırım yapıyor. Eğer doğruysa, geri kabul öncesi kazanacaksınız.Yüksek Kapasiteli Dokunmatik Seçeneği standart Yüksek/Düşük Seçenekleri çok benzer, çok agresif sabit bir getiri sundu, bu yatırımın yüzde 350 gibi olmadığınız sürece, eğer kıymet hedef değerine ulaşır ve speculatively doğru yatırım yaptık.Komisyoncu, Dokunma, Dokunma bağımlı ve Yüksek Kapasiteli Dokunmatik Seçenekleri erken fiyat onlara karşı giderse bir seçenek çıkmak için fırsat tüccarlar sağlar.
 • Sınır Seçenekleri – Bunlar da bilinir Aralığı Seçenekleri. Sınır ticaret Seçenekleri, ikili seçenekleri bir varlığın grev fiyat/piyasa fiyatı ile ilgili olarak iki hedef fiyatlar verilir. İlk fiyat grev fiyat daha yüksek olacak ve ikinci fiyat grev fiyat daha düşük olacak, böylece Aralığı veya bir Sınır sağlar.Bir tüccar, şimdi ise varlığın veya verilen aralık Dışında bitirmek, önceden belirlenmiş bir süre içinde eğer seçmek gerekir. Bu seçenekler genellikle erken kapatılabilir, ve bunu yaparken Para için doğru aralığı içinde yapmanız gereken, kabul ödeme tam ön almazsınız, ama çoğu broker bir dönüş çeşit sağlayacaktır. Tüccarlar genellikle en tüccarlar ile Yüksek Verim Sınır bir Seçenek bulabilirsiniz.Bu iş tam olarak normal Sınır bir seçenek gibi, ama çok agresif bir ödeme ve çok sıkı bir sınır teklif, bu yüksek verim seçenekleri oldukça cazip hale, ve aynı ölçüde zor.

Nerede Ticaret?

Çeşitli İkili Seçenekleri Broker vardır, ve bu sayılar seçenekleri popülaritesi büyüyor online olarak artırmak için ayarlanır. Aklında, ne tüccarlar bir komisyoncu bakmak ve nasıl sizin için doğru olanı bulmak mı? Bu kadar kolay gözden geçirilmesi ve değerlendirilmesi için en iyi broker sunarak yaptık.

Bizim değerlendirme kapsamlı ve her yorumda değişkenleri bakıyoruz. Bunlar; Yönetmelik, Ticaret Platformu, Demo Hesap Özellikleri, Gerçek Para Hesabı (ınc vardır. Min para Yatırma, Bonus ve Verir), Bankacılık Seçenekleri, Destek ve Müşteri Hizmetleri.

Aracımız için tıklama bölgeye göre değerlendirmeleri, detaylı yorumları okuyun, sizin için doğru bir komisyoncu almak ve işlem görmeye başladı. Bu kadar basit.

İlginizi Çekebilir: