BNP Paribas kar, ne olursa Olsun FOMC Kararı

 
(EPA:BNP) BNP Paribas SA, dünyanın en büyük küresel bankacılık ağlarından birine sahiptir. 70'ten fazla ülkede faaliyet göstermektedir ve kurumsal ve kurumsal bankacılık, özel bankacılık ve varlık yönetimi yer almaktadır.

İkili bir seçenek ticaret için olası bir aday olarak bir banka tartışırken önemli Federal Açık Piyasa Komitesi gibi (FOMC) toplantısı öncesinde normal. Bankacılık eğer Fed kadar düşük hareket ederse en fazla yararlanacak sektörlerden biridir.

Küresel bir varlığı ile, BNP Paribas kesinlikle Fed her ne yapmaya karar verirse etkilenmiş olacak. Eğer düşük zam yoksa, yine de bu yıl onlara zam yolda – yani, BNP hisse fiyatı daha düşük herhangi bir dip arama seçenekleri satın almak için bir fırsat olarak görülmelidir.

Bankacılık sektörü dünya çapında yirmi binden fazla istihdam kesen Sanayi, yani Deutsche Bank, BNP grup tarafından görüldüğü gibi zor sorunlarla karşı karşıya. Eğer rakip bir sektör olarak bakarsak, bu bize ülkeyi bekleyen güçlükler hakkında bir fikir verir. Bu göz önüne alındığında, BNP yönetim önlerinde kolay bir gelecek yok. Yine de, zaman bu konuda daha fazla ortaya çıkaracaktır.

Teknik Resim görünüyor boğa ve ben gibi vurgulama aslında o kendi hisse fiyatı ikiye katlandı son üç yıl. Son on yıl pazara yakın geldi her zaman tereddüt görünce cari €55-60 aralığı önemli biri gibi gözüküyor.

2009-2012 döneminde bir boğa formasyonu, bir çift dip var burada düşünmemiz gereken şey. Piyasa bu ense üstünde konsolide oluyor gibi sonra sözde yaka kırmak için yönetilen yüksek bir artış var ve şimdi görünüyor.

Düzeyde tutan sağlanması, eğer Amerika Birleşik Devletleri bugün Federal Rezerv faiz oranlarını yükseltmek eğer BNP hisse fiyatı için bir arama seçeneği satın almak istiyorum. Değilse, basın toplantısı için Şahin olmak takip etmek kart, yani karar önemsiz ve bu nedenle ABD ekonomisinin gücünü ve herhangi bir dip vurgulamak için Bayan Yellen almış olmalı ve mükemmel çarpıcı bir fiyatı 49 €ve €51/share arasında bir yerde olacak.

Fed bir yürüyüş sektörü için olumlu olarak ne olduğunu, ne olursa olsun hiçbir zam kararı genel hisse senetleri için boğa bankacılık sektörü için bir kazan-kazan durumu olduğunu söyleyebilirim.

Arama seçeneği için bir ay son kullanma tarihi karlı olması için bu seçeneği için yeterli daha fazla olmalıdır.

İlginizi Çekebilir: