USD Nedeniyle Güçlü Hewlett-Packard Gelirleri

 
Beklenen gelirleri daha bu hafta ve hisse fiyatları %6 saat içinde düştü düşük (NASDAQ:HPQ), Hewlett-Packard Şirket bildirdi. Gelirlerindeki düşüş ana nedeni ABD dışındaki müşteriler rakipler ürünler haline bak yapan güçlü bir dolar olduğunu HPQ belirtti.

Güçlü ABD doları Coca (31 PEP)-(31:KO) Cola ve Pepsi geçtiğimiz günlerde gelirleri ile görüldüğü gibi ABD dışında güçlü bir pazar payı olan firmalara zarar veriyor. Yani ABD şirketleri daha gelecek satışlarda büyüme için iç piyasaya odaklanmak için aynı güçlü dolar başka bir büyük fırsat için kapıyı açar. Yurtdışı piyasaları için de, HPQ ürünleri ile daha rekabetçi fiyatlandırma veya ambalaj katma değer müşterileri geri getirmek yardımcı olabilir.

HPQ hisseleri için fiyat üç kat daha fazla olduğu 12.5 $alan Kasım 2012 alçak günümüze teknik bir analizini göstermektedir. Bu rekor ne olursa olsun para politikası göstermeye devam eden Amerika Birleşik Devletleri'nde temel göstergeleri, faaliyetleri ile uyumlu değildir.

Bu alçak yerden ters hareket düzeltici gibi görünüyor, ve ben katılıyorum, ama düzeltme fevri bir hareket sonra gelir. Bu çok iyi kanalize çalıştıran bir düzeltme bakıyoruz anlamına gelir, ve bu son Akit bir üçgen olduğunda neler olacak.

Bu nedenle, daha yüksek seviyesine rağmen, hisse senedi fiyatı hala ters severim, bu yüzden arama seçenekleri de tercih edilmelidir ticaret gibi görünüyor.

Bu durumda, satın alma gücü tercih ediyorum, dikkat çekici fiyat/40 $hisse fiyatı üzerinde bir hamle yapma, son kullanma tarihi ise aradan bir ayın ikinci yarısında gelirse aradan bir ay, Ayın sonu veya ilk yarı gelirse hafta sonu olmalı bitmeli anlamı.

İlginizi Çekebilir: