KPMG, Microsoft & R3 Blockchain Telekom Çözümleri Oluşturmak İçin

 

Cryptocurrency pazar kırmızı neredeyse tüm üst 20 cryptos zayıf kalır. (BTC) Bitcoin $10,000 yukarıda tutmak için mücadele ediyor. Bitcoin Son 24 saat içinde $10,289 ticaret için %3,3 kaybetti.07. Aynı şekilde, Ethereum $217.50 ticaret, %3,9 kaybı yansıtmaktadır. Gerçek zamanlı brüt tasfiye platformu sağlayıcısı Dalgacık tabanlı blockchain bu XRP, yerel para birimi, $0.3209 ticaret için %2,8 kaybetti.

Son 24 saat içinde zemin kaybediyor olan diğer altcoins,,-0.0268$, -9.9% (BNB-$30.65, -0,6%) Binance Para, Monero (- $82.91, standı ile 1,3% XMR), Tron (TRX),-$3.95, -7.4% (ATOM), NEO-$12.03, 7.6% (NEO) Cosmos, IOTA (- $0.3012, -4.2% MİOTA), Litecoin (LTC-$94.46 (SERMAYE-$313.33, -2.9%) Bitcoin Para vardır, -5.1%), (DASH-$114.21, -3.6%) Yıldız-$0.0883, -3.5% (XLM) ve Dash. İlginçtir, Huobi (HT) kripto para $4.86 ticaret için %5 yükseldi.

 

Hükümet düzeyinde girişimler

Tayland Merkez Bankası Facebook Terazi bakarak

Merkez Bankası, Terazi, Facebook tarafından başlatılması hedeflenen stablecoin ile ilgili tartışmalar içine girmek için istekli olduğunu Tayland'ın Vali Veerathai Santiprabhob, Banka, belirtti. Facebook zaten birkaç denemeden Merkez Bankası ulaşmaya yaptı Bangkok FinTech fuarda, Santiprabhob belirtti. Merkez Bankası iyice Libra teknik inceleme anlamak için yeni bir ekip olduğunu Vali de ortaya koymuştur, ama bu rapor yakın zamanda beklenmiyor. Dedi ki, “Biz değil, gitmek için acele bir karar Libra henüz.”

Santiprabhob vurguladı önemi emniyeti: “Her türlü yeni dijital para olmuş gelişmekte olan, bu nedenle Banka Tayland izler ve don ver kayırma için belirli bir mali hizmet. Finans hizmetlerinde güvenlik Bankası'nın birinci önceliği. Zaman alacak.”

Terazi Tayland Bahtı bir yedek olarak hareket etmek mümkün olmayacaktır, Santiprabhob gerektirdiğini belirtti. O özetliyordu onun argümanı demek olan “Terazi sadece adım ve yerine tüm para ve dijital para.”

 

Özel sektör girişimleri

Bir blockchain için bir patent kayıt girişiminde bulunan E.-etkin veri toplayıcı

Alman enerji şirketi E. ON ağ blockchain ile çalışan veri toplayıcı için Avrupa Patent ofisinden patent sağlamak için çalışıyor. Sistem, veri analizi olarak satılabilir bilgi edinmek için sensörler kullanır. Veri kullanıcılarının akıllı ev uygulamaları tarafından sağlanır.

E. müşterilerine özel verilere erişim sağlayan üzerinde tam kontrole sahip olacağını belirtti. Kısıtlama açık onayı olmadan erişim müşteri bilgilerini mümkün olmayan E. için bile geçerlidir.

Blockchain teknolojisi sistemdeki veri gizliliğini sağlamak için kullanılır. Sistemi de kullanır “son derece güvenli şifreleme” için korumak veri.

En son yenilik müşterileri analiz amaçlı veri seçin ve satışını sağlayan Matthew Timms, Şef dijital ve teknoloji sorumlusu olduğunu belirtti. Timms söyledi: “Bizim Gelecekteki Laboratuvar ekibi başarmış birleştirmek blockchain ve büyük veri ile basit bir donanım çözümü. Müşterilerimizin verilerinin analizi üzerinde mutlak kontrol sahibi olmak istiyoruz. Daha güvenli, izlenebilir bir çerçeve içinde bu analizler parçaları satmak için yeteneği tamamen yeni.”

 

KPMG çeşitli teknoloji firmaları ile işbirliği yapmaktadır

Bu Tomia, R3, ve Microsoft gibi teknoloji firmaları ile telekom sektörü için temel yerleşim mekanizması blockchain geliştirmek için, 5G ağ hizmetlerin beklentisi içinde eller katılmıştı resmi bir blog yazısı ile, KPMG, iş danışmanlık firması, ortaya çıkardı.

Planlanan blockchain sistemi mobil operatörler ve taşıyıcılar arasındaki sorunları en aza indirmek için akıllı sözleşmeleri kullanmayı hedefliyor. Akıllı sözleşmeler bu hedef, fiyatlar ve ikili sözleşme bilgileri gibi önemli verileri içerir.

Yerleşim daha hızlı ve daha düşük maliyetle geçmişe oranla şekilde yerleşmeleri için üçüncü taraf bağlı Telekom işletmeler için ihtiyaç silme ile etkili yürütülen bu blockchain sistemi ile, KPMG inanıyor.

Şu anda, taşıyıcı yerleşim zahmetlidir sınır ötesi ve bölgeler arası ve zaman alıcı görevler. Yerleşim tamamlanması için ayrıca, birkaç hafta sürer ve genellikle üçüncü şahıslara karmaşıklığı nedeniyle teslim edilir.

Dış kaynak kullanımı sürecinde müşterilerin bütçe bir delik koyar. Yalnız küresel mobil veri dolaşım ücretleri için harcanan miktar 2022 ulaşmak yaklaşık 31 milyar dolar olacağını yeni bir anket gösterir. Yerleşim prosedür kullanıcılar arasında veri aktarımı katlanarak artması beklenen 5G mobil hizmetler gelmesiyle hantal olmak için tahmin edilmektedir.

 

Muhtelif

Veri Gumbo petrol şirketleri için harcamalarında bir azalma iddiaları

Blockchain başlangıç Veri Bamya uluslararası petrol şirketlerinin en az %30 oranında altyapısında blockchain ederek masrafları en aza indirmek için mümkün olacağını belirtti. Değerlendirme şirketi tarafından yapılan bir çalışmanın temelinde yapıldı. Veri gumboya 2.60 2017 trilyon dolarlık petrol ve gaz piyasa değeri saptanmış bulunmaktadır. Ayrıca, Amerikan blockchain başlangıç Veri Bamya Andrew Bruce, CEO, blockchain petrol sektöründe sözleşme mekanize yürütme dayalı açıkladı.

Özellikle, Veri Bamya Mayıs ayında çeşitli enerji firmalarının kaldırdı 6 milyon dolar, Equinor bu girişim iştiraki Equinor Teknoloji Girişim Suudi Gıda tarafından sahip olunan ve Suudi Gıda Enerji Ventures şirketi de dahil olmak üzere.

YASAL UYARI: Burada sunulan Herhangi bir finansal işlem analiz görüş ve tavsiye veya yatırımcılar için yön olarak tasarlanmamıştır. Bu makalenin bir sonucu olarak yapılan herhangi bir esnaf başarısını garanti edemez, ve tüccarlar pazarlara girdikleri zaman kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: