IBM & Nornickel Blockchain Eğitim Merkezi Kurulması

 

Son iki haftadır hafif bir düzeltme modu olan cryptocurrency pazar, dönüş sinyalleri veriyor. Son 24 saat içinde, (BTC) hemen hemen tüm büyük altcoins ve Bitcoin dolar karşısında zemin kazanmıştır. Süre (BTC) Bitcoin 4.1% son bir gün içinde $7,953 de ticaret kazanmıştır.98 (ETH) Ethereum 5.3% $245.77 ticaret için yürüdü vardır. Özellikle, (LTC) Litecoin, son bir haftada 12 $128.46 yeni bir yıllık yüksek ticaret için son 24 saat içinde %20,1% düştü ve vardır. Madencilik ödül yarıya az 60 gün içinde bağlı olduğunu ITC'NİN boğa iştahı için ana nedenlerinden biridir. Doğrusu, 8 Ağustos tarihinde, maden ödül blok başına 12.5 paraları azaltmak, 25 sikke mevcut ödül seviyesi olacaktır.

Önemli günlük kazanç ile ticaret olan diğer altcoins-$0.1228, %3.7 (XLM), (($389.82)-$0.0844, %5.7 ADA), Bitcoin Nakit, %3.1 Cardano, 0.0310$, %4.4 Tron (TRX) ve (EOS-$529, %3.7) EOS. (BNB-$63.36, %4, 4) IOTA (- $0.4245, %4,5 MİOTA), Binance Sikke, (XRP-$0.3967, %2.4) Dalgalanma, Yıldız vardır

Hükümet düzeyinde girişimler

San Marino Cumhuriyeti blockchain teknolojisi için düzenlemeler yayınlar

San Marino Cumhuriyeti resmi olarak çeşitli işletmelerde blockchain teknolojisinin benimsenmesi için kurallar yayınladı. Belge Nicola Selva ve Michele Vittorio Veneto, San Marino Kaptanları Regent tarafından verildi.

En son hukuk özetler adımlar için kayıt yaptıran bir örgüt odaklı ya da evlat edinen blockchain ile “Istituto per l'İnnovazione elisabetta di San Marino” ya da San Marino Yenilik Enstitüsü.

Başına kural, blockchain-temelli örgütler faaliyet gösteren AB, San Marino ya da başka bir ülkenin değil kategorize olarak “yüksek riskli” ve algılanan uygun gelin altında San Marino yasaları olabilir dosya bir uygulama ile Enstitü.

Enstitü düzenleyici kefalet bırakır, ve aynı zamanda bu kuralların gözetim ve dayatma. Ayrıca, (AML) anti ile ilgili politikası-para aklama da uygulanır. Bu özellikle (İTOs veya İCOs) ilk token teklifleri için de geçerlidir. Enstitü arasındaki farkı programı belirteçleri ve güvenlik belirteçleri ile ilgili İTOs olan tarif şöyledir: “Programı belirteçleri ... bildirecektir olarak kuponları için satın alma Mal veya Hizmet tarafından sunulan Blockchain Varlık... Güvenlik belirteçleri ... yapacaktır dijital varlıkları temsil eden, alternatif olarak, bağlı olan temel araç: a) katılan araçların veren; b) borç senetleri veren.”

Bu kural, güvenlik ve yardımcı belirteçleri için vergi politikaları tanımlar. Yardımcı belirteçleri yabancı para birimi olarak vergi hesaplamaları için kategorize edilir. Aksine, Güvenlik belirteçleri borç senetleri veya hisse senedi olarak sınıflandırılmış, güvenlik belirteci tür bankacılık olacak. Son olarak, her iki tür simge olacak bağışladı gelir vergisi için neden “gelir elde operasyonlarda” kullanarak simgeleri.

Özel sektör girişimleri

Boehringer Ingelheim Çözmek ile işbirliği yapmaktadır.Bakım

Boehringer Ingelheim, Alman ilaç firması, Çözmek ile el katıldı.Bakım, bir blockchain-sağlık platformu. Dünyada ilk 20 ilaç firmaları listelenen, Boehringer Ingelheim destekli ağ şeker hastalığı olan hastalar ile ilgili bilgilerin güvenilir paylaşım için blockchain ve kripto bir varlık yaratmak istiyor.

Benzersiz sağlık sistemi, Çözmeye dayalı.Bakım blockchain platformu, Diyabet Bakım Yönetim Ağ olarak adlandırılır. Ağ hasta bakımı güçlendirmede de yardım teklif etmek ve diyabet, endikasyonları ve önleme ile ilgili riskleri ile ilgili verileri birkaç söz dağıtacak hedefliyor.

Hastalıkları olanlara yardımcı olmak için, ağ Bakım dublajlı kabul edecektir.Cüzdan, Çözmek.Bakım bakım yardım aracı.

Bakım ağı işleyişi bazen bu yıl sonundan önce başlaması bekleniyor. Sistemi başlangıçta (ACN) Arizona Bakım Ağı, büyük Amerikan sorumlu bakım şirketi üyesi olan 25 binden fazla hasta için açılacak.

Başlatmak için 1995-1997 arası Ankara'da khanty-Mansiysky Bölge blockchain çalışan turizm platformu

Batı Sibirya, Rusya Yugra, kontluk özerk bir bölge, 1930 yılında 1995-1997 arası Ankara'da khanty (Ostyak) ve Mansi (Vogul) halklar için kurulan bu 1995-1997 arası Ankara'da khanty-Mansi Özerk Kontluk, bir blockchain çalışan turizm platformu başlatmak niyetinde.

Geçen hafta St. Petersburg Uluslararası Ekonomik Forumu, bölge geliştirme fonu Roma Genkel, Genel Müdürü Alexander Borodich, blockchain Universa şirketin CEO'SU ile platform geliştirmek için bir anlaşma imzaladılar.

Sistemin şeffaflığı garanti etmek için kamu harcamaları ve yatırımları izleme kolaylaştıracak Universa blog post Devletleri. Şirket açıkladı faydalarının dağıtılmış muhasebe şöyledir: “Etiketleme parayı kullanarak dağıtılmış muhasebe teknoloji koruyacak devlet teşvikleri ve yatırımlar karşı kullandılar.”

Firma birden çok dili destekler, turizm ekosistemdeki tüm paylaşırız bağlama nihai hedefi ile bu şekilde platform inşa etmeyi hedefliyor. Bu yatırımcılar, turistler, ulaşım ve konaklama sağlayıcıları ile ilgili hizmet ve ürün sağlayıcıları içerir.

IBM Nornickel ile el katıldı

Yazılım devi IBM Nornickel, nikel ve paladyum bir Rus yapımcı, eğitim programı tabanlı bir blockchain oluşturmak için işbirliği yapıyorlar. Moskova merkezli firma, IBM ve (MİPT) Fizik ve Teknoloji Moskova Enstitüsü ile bir sözleşme uzmanlar, madencilik ve metal sektörü için dijital teknolojiler inşa etmek için çalışma ve eğitim merkezi kurmak için girmiştir.

Anlaşma 6 Haziran tarihinde Sergey Batehin, Nornickel VP, Rusya ve BDT ülkelerinde İris Dzeba, IBM Genel Müdürü ve Nikolay Kudryavtsev, bu MİPT Rektörü Nikolay Kudryavtsev tarafından Saint Petersburg Uluslararası Ekonomik Forumu'nda imzalandı.

Eğitim Merkezi tabanlı önümüzdeki MİPT-kritik görevler gibi blockchain ve (öğrenciler için koçluk Çok) ve Şeylerin İnternet gibi sektörlerde dijital ekosistemleri araştırma ve geliştirme vardır.

Üniversite de yüksek lisans ve lisansüstü programların yapısı ve başlatmak, büyük eğitim 2019 sonbaharda başlaması beklenen ve “blockchain” öğrencilerin ilk parti ile planlıyor.

Geç, İrlanda-tabanlı Dublin Şehir Üniversitesi teknoloji firması Teknoloji İrlanda ICT Skillnet ile blockchain teknolojisinin ilk Yüksek Lisans Programı ortaya çıkarmak için işbirliği yaptı. Geçen ay, Malta hükümeti blockchain yüksek lisans katıldı ve muhasebe teknolojileri dağıtılmış olan 19 öğrenci için blockchain burs şeklinde $179.000 verdi.

YASAL UYARI: Burada sunulan Herhangi bir finansal işlem analiz görüş ve tavsiye veya yatırımcılar için yön olarak tasarlanmamıştır. Bu makalenin bir sonucu olarak yapılan herhangi bir esnaf başarısını garanti edemez, ve tüccarlar pazarlara girdikleri zaman kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: