Kroger Q3 EPS Bayan Tahminleri, Tazeledi 2019 FY, 20 EPS Görüntüleyin

 

Geliriyle ABD'nin en büyük süpermarket zinciri Q3 kazanç Sokak tahminler aşağıda bildirilen sonra (KR: 31) Kroger Co hisse 3.04% veya $0,84 $26.80 yakın düştü. Şirket ayrıca analistler gelir tahmin kaçırdı. Üçüncü çeyrek sonuçlarını rapor ederken, Kroger FY FY 2019 ve 2020 için ayarlanabilir Kazanç ve aynı mağaza satış büyüme outlook yineledi.

Kroger Cincinnati, Ohio merkezli 27.97 milyar$, geçen yılın aynı dönemine 27,83 milyar $%0.5 lik bir artış yılının ilk 2019 gelirleri bildirdi. FactSet tarafından boynuzsuz analistler bildirdi çeyrek milyar 28.20 dolar gelir yazılan şirket bekliyordu. Son dört çeyrekte, perakende devi Wall Street iki kez tahminleri aştı.

Üçüncü çeyrek, 9 Kasım 2019 sona eren şirket, 317 milyon$, bir önceki yılın aynı döneminde hisse başına $55 ile karşılaştırıldığında 263 milyon dolar, ya da başına $0.32 payı, kazanç gönderildi.

Diğer masraflar hariç, Kroger üçüncü çeyrek milyon 381$, ya da hisse başına $0.47 ayarlanmış kazançlar, 394 milyon dolar ya da benzer çeyrekte hisse başına $arası geçen yılın kaydedildi. Thomson Reuters tarafından boynuzsuz analistler, şirketin çeyrek için hisse başına $0.49 kazanç rapor bekleniyor. İki kez son dört çeyrekte, Kroger uzlaşma EPS tahminleri aştı.

Şirketin %2.5 ve %21 dijital satış büyüme aynı satış (yakıt olmadan) büyüme bildirdi. FactSet analistler, şirketin %2.3 özdeş satış büyüme kaydetmesi beklenen. Aynı satış sık aynı mağaza satış olarak adlandırılır.

Çeyreğinde, Markalar satışlarımız %3.4-H a y y olarak yükseldi. Şirket ayrıca yuvarlandı 231 yeni Markaların ürünleri de dahil olmak üzere “Basit Gerçeği Bitkisel ürün yelpazesine sahip taze etsiz hamburger köftesi.” Kroger da et ve süt alternatifler arayan müşteriler hitap eden çeşitli ürünleri piyasaya sürdü. Ayrıca, şirket için 1,915 alma yerleri genişletti. Aynı şekilde, teslimat yerleri 2,326 artış, Kroger hanelerin %96'dan fazla örtüyorlar.

FY 2019 için, Kroger 2.25 hisse başına $arasında 2.15 dolar aralığında ayarlanabilir kazanç beklemek devam ediyor. Şirket ayrıca %2,5 %2 ayarlanabilir aynı satış büyümesini teyit etti. Benzer şekilde, mali 2020 için, Kroger 2.40 $hisse başına 2.30 dolar aralığında ayarlanmış kazançlar tazeledi. Şirket ayrıca 2.25 kabaca%ayarlanan aynı satış büyüme bekliyoruz devam ediyor.

Ortalama olarak, Thomson Reuters tarafından yapılan ankete göre analistler FY FY 2019 ve 2020 yılı için hisse başına $2.33 için hisse başına 2.20 $kazanç sonrası Krogers tahmin.

Kroger da Şanslı Pazar payını kurtarmak için niyetini ortaya koymuştur. Bu bağlamda, şirketin 3.çeyrek 2019 yılında 238 milyon dolar zamanı olmayan bir nakit değer düşüklüğü tanıdı.

Kroger Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO'SU Rodney McMullen Şanslı Pazar kurtarmak için bu kararı haklı. “Bu miktar yatırım olduğunu söyleyen almak için Şanslı olacak bir anlamlı katkı için Kroger genel ve çabaları olduğunu söyleyen al, biz sadece bilmiyordum ama sanırım onu oluşturan iyi bir dönüş için yatırımlar yapıldı ihtiyaç için yapılan göreceli bu. Yani gerçekten Kroger için anlamlı olacak bir şey yapmak için odak ve ek gereksinimleri bizim daralması tarafından kullanıldı.”

Zayıf üç aylık kazanç hissesi zayıf kısa vadede devam etmesi bekleniyor.

Teknik olarak, hisse senedi 29 direnişle karşı karşıya. Bir sonraki destek sadece 22 yakınlarından bekleniyor. Ayrıca, Stokastik RSI göstergesi aşırı alım bölgesinde bulunmaktadır. Bu nedenle, hisse senedi düşüş önümüzdeki günlerde kalmasını bekliyoruz.

YASAL UYARI: Burada sunulan Herhangi bir finansal işlem analiz görüş ve tavsiye veya yatırımcılar için yön olarak tasarlanmamıştır. Bu makalenin bir sonucu olarak yapılan herhangi bir esnaf başarısını garanti edemez, ve tüccarlar pazarlara girdikleri zaman kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: