BBB Fitch Düşürdü GE, durağan bir görünümle

 

Fitch Ratings ayrılmış General Electric BBB+ Cuma günü (31: GE), GE Capital puanını gözden geçirilmiş, durağan bir görünümle, daha önce ‘A’ rating dan. Bu düşüşün, S&geçen Çarşamba günü 2. ve Moody's Yatırımcılar Hizmeti Ekim P Global Derecelendirme tarafından benzer kararlar izler. Duyuru sonrasında, sekizinci ardışık gün için, GE'NİN hisse senedi 3.03% $8.94 de kapatmak için, 11 Mart 2009 yılından bu yana en düşük düştü.

 

GE'NİN güç bölümü nakit akışı akar

Fitch Ratings, önemsiz durum daha sadece üç adım yüksek. Hearst ve Times Union yayıncı Fitch, bir bölümü, GE Gücüne dayalı Schenectady-bu sürüm düşürme için zayıf sonuçlar ve hayal kırıklığı yaratan bir tahmin vurguladı. Geçen Salı, GE 29.5 milyar dolar gelir üzerinde 22,8 milyar dolarlık kaybı, üçüncü çeyrek zararı gönderildi. Bu düşüşün önemli bir kısmının bir 22 milyar Şerefiye değer düşüklüğü şeklinde $aşağı yazmak için, Fransız enerji devi Alstom sorunlu 2015 alınmasından itibaren büyük bir parça ile bağlı idi.

GE Power asla ayrılma vaki beri kurtarıldı. GE Güç bölümü 631 milyon $3Q18 kaybı salladı, önceki yılın aynı döneminde ise 464 milyon dolar kar ile karşılaştırıldığında. Gelirleri 33 %5, 7 milyar $düşerken çeyrekte siparişleri %18-o, y, y olarak 6.6 milyar dolar olarak gerçekleşti.

Yorumda sonuçları, Fitch analistler söyledi: “Azalan gelir ve karlılık Güç bir iştir en büyük katkıyı GE düşüş marjı (serbest nakit akışı) performans.”

Fitch, bu düşüşün nedenleri olarak yenilenebilir enerji üzerindeki fiyat baskısı, bazı gaz türbin kanatları oksitleyici zorluklar, emeklilik taahhütleri, zayıf endüstriyel ihtiyaçları ve kapasite gösterdi.

İlgili satıp bir GE sözcüsü “GE sahip bir ses likidite pozisyonu da dahil olmak üzere, nakit ve işletme kredi hatları. Bu düşüşün, yönetilebilir ve bunun için hazırız. Deleveraging dahil bilanço güçlendirmek için çalışmaya devam edeceğiz.”

Fitch açıkladı düşürme şöyledir: “Bu düşüşün, GE'NİN derecelendirme yansıtan bir bozulma GE Gücü, hangi olabilir görmek zayıf sonuçlar için bir süre önce yeniden yapılanma olur tam olarak etkili bir ilişkili düşüş [nakit] zaten düşük düzeyde ve Fitch beklentisi kaldıraç de endüstriyel iş olacak geliştirmek daha yavaş daha başlangıçta beklenen.”

Özellikle, bu makalede daha önce belirtildiği gibi, Moody's GE Sanayi devi nakit akışı projeksiyonu için güç ünitesi ile kötüleşen yarattığı zararı gerekçe göstererek indirdi. Moody's Investors kesilmiş Sanayi kuruluşlarından kredi notunu iki adım sadece üç seviye yukarıda “önemsiz” durumu. Uzun vadeli notunu Baa1 A2 oranının iken, kısa vadeli notunu P-2-P 1 kesildi. Derecelendirme görünüm durağan için değiştirildi. Moody's ayrıca GE 2018 nakit akışını hedefe ulaşmak değil belirtiyorlar. Analistlerin tahminlerini düşürdü ulaşmak için bile, dördüncü çeyrekte keskin bir iyileşme gerektirir, ve bunu gerçekleştirmek için şüpheli görünüyor.

GE Fvaök ve sorumluluk ölçülerine dağıldı ve bir süre önceki kredi derecelendirme için uygun düzeyde yönetmek vermiyorlar açık hale gelmiştir. Yaklaşık bir ay S&P Global Derecelendirme iki seviyeleri tarafından da önemsiz yukarıdaki üç düzeyi olan BBB+, önce ‘A’ rating gelen GE'NİN kredi notunu indirdi sonra Moody's düşürme geliyor. Moody's düşürme geliyor bir gün sonra GE gönderildi Q3 kazanç cevapsız tahminleri şöyle öngörüyor 2018 serbest nakit akışı ve düzeltilmiş hisse başına için “önemli ölçüde Bayan” onun hedefleri. Moody's açıkça olası bir risk olarak-sınıfı gaz türbini GE'NİN önde gelen H ile bıçak oksidasyon bir sorun seslendi. Bu sorunu çözmek için bir yetersizlik başka bir sürüm düşürme neden olabilir, Moody's uyardı.

Bu düşüşün ardından, GE'NİN %5 perpetual bond 1.13 sent dolar 92.13 sent azaldı. Daha da önemlisi, GE ticari kağıt piyasasında en kötü aksilik onun acı, Moody P-2-P 1 GE'NİN kendi kısa vadeli kredi notunu düşürülmesi ile. Ortalama olarak, GE ticari kağıt piyasası yoluyla üçüncü çeyreğinde borç 10 milyar dolar.

Zayıf 3Q18 sonuçları rapor ederken, GE de hisse başına bir kuruş için üç aylık temettü kesmiş, esas olarak üç aylık borçlanma seviyesinin en aza indirmek için.

GE küçülen kar rağmen borç hala yüksek. Üçüncü çeyreğin sonunda GE ve GE Capital toplam borcu 115 milyar$, 2017 yılı sonunda 126 milyar $aşağı. Ticari kağıt piyasasının krem tabakası açık güçlü bir bilanço ve GE artık hak ile şirketler tarafından erişilebilir.

Geçen hafta duyurulan temettü kesti GE için 4 milyar dolar civarında bir yıl kurtaracak. Şirket ayrıca, birçok şirket, sağlık kuruluşu ve Baker Hughes petrol ve doğalgaz şirketinin çoğunluk sahibi tarafından elden çıkarılması da dahil olmak üzere yetiştirmek için 20 milyar $planlıyor. Neyse ki, GE operasyonları finanse etmek için kullanılabilecek 40 milyar dolarlık kredi hatları var.

Düşüşler bir tur sermaye piyasalarına borçlanma maliyetleri ve olumsuz etkileri erişim artırabilir SN bir dosyalama, GE konusunda uyardı. Bu nedenle, esasen, hisse senedi kısa vadede düşüş kalmasını bekleyebilirsiniz.

Teknik olarak, hisse senedi 50 günlük hareketli ortalamayı kırdı. Ayrıca, SİNYAL göstergesi hala ayı diliminde. Sonuç olarak, hisse senedi kısa vadede düşüş kalmasını bekleyebilirsiniz.

YASAL UYARI: Burada sunulan Herhangi bir finansal işlem analiz görüş ve tavsiye veya yatırımcılar için yön olarak tasarlanmamıştır. Bu makalenin bir sonucu olarak yapılan herhangi bir esnaf başarısını garanti edemez, ve tüccarlar pazarlara girdikleri zaman kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: