Yen Zayıf Zayıf OLURSA Üretim Endeksi Verileri Açar

 
31 Mayıs'ta da isabetli bir zayıflık tahmin ettik ve ilgimizi kısa GBPJPY çifti 142.20 düzeyde gitmek, 140.10 bir hedef söz konusu. Ayrıca, bir seçenek olarak yatırım yapmaya niyetimiz ifade vardı. İNGİLTERE'DE koalisyon hükümetinde haber takibi, Pound 138.70 bir seviyede düştü. Hem esnaf bir kar ile sonuçlanmıştır. Şimdi, altında sağlanan argümanlar çerçevesinde GBPJPY çifti kısa vadeli bir boğa ters tahmin ediyoruz.

Theresa Kuzey İrlanda'nın DUP desteğiyle bir azınlık hükümeti kurmaya çalışacaktır olabilecek en son raporlar gösteriyor. Muhafazakar parti önceki Brexit planlarını gözden geçirmeye zorlayacaktır. “Sabit Brexit” planları bazı geri itilmiş olabilir, ve Theresa AB ile samimi bir anlaşma yoluna gideceklerdir Olabilir. Yumuşak Brexit bir anlaşma ipuçları büyük olasılıkla Pound yukarıya doğru iter.

Japonya Bakanlığı politikaları Araştırma Enstitüsü'ne göre, ne kadar büyük OLURSA üretim Endeksi okuma 2.9% Nisan-Haziran çeyreğinde azaldı, önceki çeyrekte %1.1 yükselişi. Analistler, iş iyimserlik, önde gelen bir göstergesi olan OLURSA Endeksi, %1.5 bu çeyrekte artış bekleniyor vardı. Olumsuz okuma üreticileri arasında kötümserliği gösterir. Ayrıca, gösterge Sayaç ' tank Anket verileri ipuçları bir hafta sonra serbest sağlar.

Pazartesi gününün erken saatlerinde Japonya Kabine Ofisi, Nisan ayında çekirdek makine siparişleri-o-%3.1 m m düşüş bildirdi. Bir önceki ay içinde, çekirdek makine siparişleri %1.4 arttı. Nisan 2017 rakamlar çekirdek makine siparişleri %0.6 bir artış analistlerin aşağıda çok uzaktı. Sırayla bir düşüş, imalat aktivitesinde bir yavaşlama gösterir. Böylece, Japonya'dan İNGİLTERE'NİN yumuşak bir Brexit lehine siyasi gelişmeler ve olumsuz ekonomik veriler göz önüne alındığında, GBPJPY çifti bir yükseliş bekliyoruz.

GBPJPY çifti aşağıdaki grafikte görüldüğü gibi 139 düzeyde güçlendirilmesi sonrasında yükseldi. SİNYAL sıfır çizgisine doğru hareket ediyor. Satın basıncı da yükselen momentum göstergesi tarafından onaylandı. Yani, yakında bir yükseliş bekleniyor.

GBPJPY çifti uzun pozisyon şu an itibariyle doğru seçim gibi görünüyor. 139.60 yakın giriş tercih ediyoruz, 138.60 altına zarar Durdur emri ile. Eğer bu tahmin doğru olursa, 142 yakın kitap kar etmeyi planlıyoruz.

Ayrıca döviz çapraz 139.60 yakın OTC pazarında esnaf ne zaman bir arama seçeneği yatırım yapmak istiyoruz. İdeal olarak, 22 Haziran civarında bir tarih seçenek son tercih olmalı.

YASAL UYARI: Burada sunulan ticaret analizi kanaatindeyiz. Alım satım tavsiyesi, ticaret planımızın sadece bir göstergesi olarak sağlanmış değil. Başarı garanti edemeyiz ve tüccarlar kayıpları sınırlamak için güçlü bir para yönetim stratejisi dahil etmek için teşvik ediyoruz. Kendi araştırma bir parçası olarak işlem öncesinde stratejilerinin oluşturulmasından önce bu makaleyi kullanın lütfen.

İlginizi Çekebilir: