Fiat Chrysler Fiyatlar Nedeniyle Ayı Piyasası Azalacak

 
Fiat ve Chrysler son derece zor bir oto Sanayi FSAU (31) güçlerini birleştirmeye karar verdi bu yana, birçok Chrysler canlandırmak ve Kuzey Amerika pazarlarında başarılı olmak için İtalyan otomobil üreticisi yeteneği şüphe. Sonuçta, Daimler (DaimlerChrysler birleşme başarısız nasıl klasik bir vaka olduğunu kanıtladı), neden bazı İtalyanlar başarılı olur “” bunu yapmak için başarısız oldu?

Her şeye rağmen, ses yönetimi ve vizyonuyla şirket, yeni modelleri ile gelip de bazı eski olanları canlandırmak yönetilen bu durumda çalışmış gibi görünüyor. Sonuç? Şirketin hisse fiyatı 16$/share civarında kaldı. Dünya ekonomisi inişli çıkışlı bir yolda olduğunu gösteriyor ancak, bir düşüş görüyorum. Otomobil endüstrisi küresel büyüme zarar gördüğünde acı eğilimindedir.

Bu bir önceki hafta ABD'de Federal Rezerv 2016 yılına kadar Olası zam, erteleme, IMF Başkanı Christine Lagarde olarak çağıran “(Uluslararası Para Fonu)” gördüğünü IMF, küresel büyüme tahminini azalan bir yolda olduğunu söyledi.

Piyasa kurtarma gelince ilerisini olabilir açık bir uyarı olarak görmek doğru olur.

Sıkıntılı zamanlarda, gitmek için yol çeşitlendirmek ya da büyüyen, bu niş Ürünler ve Fiat gibi alanlarda geliştirmek için Chrysler ellerini: Ferrari marka bir kartım var.

Ne yazık ki (İlk Halka Arz) çok beklenen Ferrari halka ARZ bazı teknik sorunlar nedeniyle sonbahara kadar ertelendi, ama açılacak ve çok büyük bir başarı olacak sanırım.

Tüm dünyada çalışan parasal genişleme programları ABD ile başladı, ve Japonya ve Avrupa ile sona erdi sır değil. Küresel varlıklar şişirme sonucu en varlıklı sınıfların yararlandı. Bu nedenle Ferrari ve Fiat-Chrysler önümüzdeki dönemde başarılı olabilir nedenlerinden biri budur.

İkili seçenekleri ile New YORK Borsası işlem:FCAU uzun vadede imkansız değil, ve aslında kısa vadede çok kaba olduğumu. Bu nedenle son kullanma tarihi Haziran sonu olan bir satım opsiyonu için bak, sanki Fed bu Haziran oranlarını yükseltmek için, (en olası senaryo), Yunanistan'da sorunlar aşağı borsaya getirme potansiyeline sahip gitmiyor demektir.

Bu nedenle, son kullanma tarihi ay sonu Fiat-Chrysler koymak seçenekleri için uygun olabilir, teknik analiz bir noktadan genel olumlu görünüme rağmen olur.

İlginizi Çekebilir: