Wells Fargo 110 $milyon Ödeme Hesapları Skandal olarak Kabul eder

 
Tim Sloan, dünya çapında DİK) Wells Fargo & Company CEO'SU tarafından yatırımcıları yatıştırmak için harcanan çabalara rağmen, 21 Mart hisselerinde bir düşüş tahmin ediyoruz. Bununla ilgili olarak, yatırımcılar veya sözleşme altındaki düşük satın alarak tezgahın kısa pozisyon almak için tavsiye vardı. Hakkında 57.70 de tavsiye gününde ticareti olan stoku, $55.80 bir hafta sonra kapalı, ve ticari kar bitmiş. Şimdi, banka sahte hesap skandalı ile ilgili dava uzlaşma ile ilgili bir açıklama yayınladı. Aşağıda açıklandığı gibi hisse kısa vadeli bir ralli tetiklemek için haber bekliyoruz.

Müşterilerinin izni olmadan hesap açılması için dava yerleşmek için ödemek için 110 milyon dolar kabul ettiğini San Francisco merkezli şirket duyurdu. Yerleşim sahte hesap skandalı ile ilgili 11 diğer grup davaları çözecek Wells Fargo da umuyor. Yerleşim tutarı 1 Ocak 2009 imzalanması tarihine kadar olan talepleri karşılamak için tasarlanmıştır. Kenara miktarda avukatlık ücretleri ve diğer idari masrafları kapsayan unutulmamalıdır. Bu yasal masrafları düşüldükten sonra kalan miktar hak sahiplerine dağıtılacak bu bağlamda, Wells Fargo açıkladı.

Dava Mayıs 2015 için geri altı ay Wells Fargo önce 185 milyon müşterileri izni olmadan 2 milyon olarak hesap açılması için (ABD Tüketici Finansal Koruma Bürosu ve Los Angeles Şehir Avukat Mike Feuer) düzenleyici kurumlar tarafından $para cezası ile vuruldu tarihleri. Ulusal bir öfkenin ardından, bankanın uzun süre CEO John Donuk istifa etti.

Banka zaten bir kenara yerleşme için belirlenen 110 milyon dolar var. Ancak anlaşmanın yargı makamları tarafından onaylanmış olması henüz. Wells Fargo yeni CEO'SU Tim Sloan son zamanlarda banka tarafından müşteriler ve yatırımcıların güvenini kazanmak için atılan adımlar hazırlamıştır. Anlaşmanın henüz doğru yönde atılmış bir adım olduğu duyuru Sloan şunları ifade etti. Yerleşim kesinlikle yatırımcılar için iyi haber. Böylece, Wells Fargo hisse senedi üzerinde bir yükseliş önümüzdeki günlerde beklenebilir.

Satıcılar 55 destek seviyesini kırmak için çaba içinde birden çok kez başarısız olduğu grafik gösterir. Baş üzerinde, direnç 57.30 var. Yükselen stokastik osilatör bir boğa bozma ihtimali doğruluyor. Yani, bir tüccar stoklarında bir artış bekleyebilirsiniz.

Olası yükseliş kazanmak için, bir yatırım, Yüksek ya da yukarıda bir seçenek yapılan Sözleşme bir hafta süreyle geçerli olması gerekir. Ayrıca, Wells Fargo hissesi $55 yakınlarındaki New YORK Borsası'nın işlem zaman yatırım yapmak daha iyidir.

İlginizi Çekebilir: