AIG Boğa Gelir Yeni Yollar Açılıyor Açar

 
Sigortacı American International Group Inc hissesi tuttu S&P Global tarafından 4Q16 faaliyet zararı azaltması ve genişledi. AIG (ayı yörüngede son bir ay için 31). Geçen hafta, hisse senedi $12.00 düşük dokundu. Ancak, yatırımcılar tarafından alt balıkçılık hissesi geri 60 dolar psikolojik seviyesinden sıçrama sağladı. Aşağıda belirtilen nedenlerden dolayı yükseliş devamı tahmin ediyoruz.

AIG son zamanlarda siber güvenlik sigorta iş içine cesaret vardır. Şirket şu anda siber saldırı için duyarlı olan sadece işletmeler aynı zamanda yüksek ağ bireyleri hedef alıyor. Hack ile ilgili olaylar son yükselişi göz önüne alındığında, hackerlar için değerli kişisel veri veya para kaybetmekten korkan kişiler kesinlikle teklif ciddiye görünebilir. Ancak soru şu: şirket bir birey karşılaştığı siber güvenlik riski değerlendirmek için, ilke fiyatlandırma önce mümkün olarak kalır.

İNGİLTERE'DE, AIG (non-dom) durum yerleşik olmayan kişiler için sigorta ürünlerini sunmaya başlayacak. Ürün ağırlıklı (IHT) miras vergisi son değişimden kaynaklanabilecek sorumluluk ödeyerek onlara yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Geçen haftaya kadar, bireylerin bir offshore güven ile İNGİLTERE'DE mülk sahibi tarafından vergi önlemek için başardık. Bu kişilerin ikamet ettiğini İNGİLTERE olmadığını söylemek gereksiz. Uygulama tamamen yasal ve zarfı olarak adlandırılır.

Bu IHT yapılan son değişiklikler, non-doms, offshore fonlar aracılığıyla İNGİLTERE'DE mülk holding, veraset vergisi için sorumlu değildir. Zarflı konutların (yıllık vergi) ise, UYKUMDA mülkiyet değerinin %50 bile olabilir. AIG dünyanın herhangi bir yerinde ikamet eden İngiliz vatandaşları için sigorta teklif dışında 40 ülkeye gelen turist mevzuat değişikliğinin kullanıyor. Sigortalının sona bir durumda, AIG nedeniyle vergi borçları ödeyecek. Deniz ortaklıklarının 2005 ve 2014 yılları arasında £170 milyar değerinde ev almış olduğu tahmin edilmektedir. Böylece, AIG Andy Roberts, teknik satış Danışmanı, bu işten büyük gelir fark emindir.

Willis Tower Watson adlı bir şirket de işbirliği içine havacılık sektöründe siber güvenlik sigortası teklif AIG ile girmiştir. Sigorta ürün, CyFly vaftiz, küresel olarak sunulmaktadır ve havacılık düzenleyici para cezaları kapsar bile.

Yukarıdaki gelişmeler ışığında, yatırım araştırma şirketi Vetr “güçlü al” rating için stok yükseltilmiş, son “satın al” değerlendirmesi, $75.00 hedef fiyat ile vardır. Böylece, esasen, hisse senedi önümüzdeki hafta ralli bekleyebiliriz.

Hisse alçalan trend çizgisini ihlal eden fiyat grafiği gösterir. Ayrıca, fiyat konsolidasyon 61 seviyelerinde görülüyor. Stokastik göstergesi daha düşük oluşumu da hisse senedi fiyatlarında bir yükseliş olasılığına işaret ediyor.

Tahmin edilen yükseliş yararlanmak için, ikili bir tüccar uygun bir broker tarafından sunulan opsiyon yatırım yaparak AIG stok uzun pozisyon olabilir. Bir hafta geçtikten bir süre seçerek, bir tüccar kazanma olasılığını artırabilir. Ayrıca hisse senedi $60.50 yakın hisse senetleri piyasasında işlem yaparken yatırım için tavsiye edilir.

İlginizi Çekebilir: