Aussie Zayıf Kasvetli Demir Cevheri Fiyat Tahmini Açar

 
Beklenen iş eklemeleri daha iyi kömür ve kok fiyatlarındaki yükseliş ham petrol fiyatlarındaki keskin düşüş baskısı altında olan Kanada Doları, karşı Aussie boğa döndü. Ekonominin Avustralya'nın iyimser bakış Rezerv Bankası da 1,0200 seviyesine yakın boğa ve ticaret kalma AUDCAD çifti destekli. Ancak, demir cevheri fiyat outlook AUDCAD bu çift yönlü bir dönüş olasılığını gösterir.

Geçen hafta, ham petrol fiyatı varil başına 50 doların altında 2017 yılında ilk kez düştü. Varil başına ham petrolün çöküşü için BİZİ döşeli şekilde teçhizat sayısı ve rekor stoklar artış, psikolojik seviyesinin altında $50. Ancak, OPEC ve diğer petrol üreten ülkeleri arasında bir anlaşma, günde 32,5 milyon $varil üretimi sınırlayan, zaten yürürlükte olduğu unutulmamalıdır. Anlaşma imzalanmadan önce, günlük üretim 33.8 milyon varil ve ham ticaret 48 varil başına yakınlarındaki $oldu. Şimdi, Kulesi sayısında bir artış üretimde tüm kesim telafi etmez. Böylece, güvenli bir şekilde ham fiyat güneye doğru hareket edecek daha olmadığını iddia edebiliriz. Böyle bir senaryo, Kanada iyilik, ülkenin GSYİH yaklaşık %4'ünü ham hesap verme gibi olur.

Şubat ayında 15,300 etkileyici iş eklemeleri, ezici bir çoğunlukla sadece 600 iş eklemeler analist beklentilerini aşan, ayrıca kısa vadede Kanada Doları yükselişi destekliyor.

Tam tersine, demir cevheri fiyatı ton başına 50 dolar düşük düşüş bekleniyor, araştırma şirketi Capital Economics göre. Böyle bir senaryo vergiler şeklinde Avustralya hükümeti tarafından kazanılan gelir dik bir düşüşe neden olacaktır. Demir cevheri fiyatı zaten 88 ton başına yaklaşık $10 $son on gün içinde düşmüştü.

Avustralya için iyi bir haber değil Çin demir cevheri ithalatında önemli bir gelişme olur. Çin fabrikaları Avustralya'dan azaltırken, Brezilya'dan demir cevheri kuantum ithalatı artmaktadır. 2016 yılında, Brezilya, Çin ithalat %22 arttı, önceki %17'den. Diğer taraftan, Avustralya'dan ithalatı yüzde 51 düştü, önce 55'lik. Brezilyalı demir cevheri üstün kalite vardiya için ana nedenidir. Böylece, temelde, AUDCAD çifti bu hafta bir düşüş yaratmak için zor ekonomik verileri tahmin edebiliriz.

AUDCAD çifti 1.0190 seviyelerinde satıcılar direnişiyle karşı karşıya. Azalan SİNYAL histogram momentum kaybı olduğunu gösterir. Yani teknik olarak bir düşüş yüksek bir olasılık var.

Muhtemel düşüş ticaret, bir tüccar 1.0190 yakın AUDCAD çifti kısa pozisyon açık, 1.0265 yukarıda bir kaybı durdurma emri ile olabilir. Pozisyon 1.0070 yakın karşılanabilir.

Aynı şekilde, bir opsiyon ikili bir piyasa Olası düşüş ticaret için en iyi araç olacaktır. Bir hafta geçtikten bir süre seçme ve çift 1.0180 aşağıda düşüşler önce ticaret girmeden bir avantaj tüccar olur.

İlginizi Çekebilir: